dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na którym znajdziemy fontannę oraz plac zabaw. Prestiżowa lokalizacja, tylko sześć kilometrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

690 000 zł95 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

W znakomitej lokalizacji na Wrocławskich Krzykach w okolicy Wyścigowej przedwojenna dwurodzinna willa, podpiwniczona z garażem o powierzchni calkowiej 300m2 na działce 950m2 Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widna

Krzyki,Wrocław

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk dembowskiego / kawalerka / balkon / 2010 / ciche tylko U nas Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie jednopokojowe, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

273 000 zł50 m² 5 498 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie Z tarasem podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach- boczna ul. Grota Roweckiego. Na całkowitą pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

452 270 zł92 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

2-poziomowy apartament Z tarasem I balkonem na krzykach brak skosów! podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-poziomowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

266 145 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach- boczna ul. Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

562 674 zł95 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Nieruchomość w zabudowie szeregowej bez prowizji biura! Położona jest na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Osoby szukające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

284 000 zł45 m² 6 311,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

576 000 zł98 m² 5 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik rynek pierwotny! 4 pokoje, ogród 66 mkw, garaż, komóra. Oddanie W czerwcu 2018 R. Kupujący nie płaci podatku pcc 2% I prowizji dla biura 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 3 pokojowe kompaktowe W super lokalizacji! Mieszkanie o pow. 50 mkw, usytuowane na 1 piętrze zadbanego budynku z cegły w ok. ul. Kruczej! Kameralna zabudowa otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

249 974 zł46 m² 5 399,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania jasne i przestronne mieszkanie na Wojszycach przy ulicy Klasztornej- dzielnica Krzyki. Salon z kuchnia i sypialnia, łazienka i balkon. Niewątpliwym atutem jest doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

529 000 zł90 m² 5 877,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Klimasa ok. / tarnogaj / świetna lokalizacja / oddanie do użytku Mieszkanie o powierzchni 90,80 m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 499 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 800 zł63 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent nieruchomości: tel. e-mail: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie znajdujące się na nowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Klimasa. Położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

2 300 zł49 m² 47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: dominika Kasprzyk Tel: *** We speak English *** pierwszy wynajem. Mieszkanie położone w jednej z najbardziej znanych dzielnic Wrocławia - Krzyki. Prestiżowe osiedle Di Trevi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

226 632 zł40 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe mieszkanie Z balkonem na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach- boczna ul. Grota Roweckiego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

363 943 zł62 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywne osiedle mieszkań w renomowanej dzielnicy Krzyk Gaj, realizacja jest wykonywana w etapach do końca 2017r. Mieszkania z balkonami lub olbrzymimi tarasami dla wymagających. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

273 075 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 222 zł50 m² 4 984,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 695 zł49 m² 5 442,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Gwarantujemy dopłatę MDM! zadzwoń teraz -ostatnia szansa na dofinansowanie W programie "mieszkanie dla młodych" bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! możliwość wydzielenia widnej kuchni! Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

165 799 zł27 m² 6 140,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 300 zł57 m² 40,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament przy Powstańców Śląskich/ Krzycka we Wrocławiu. Powierzchnia mieszkaniowa 57,47 m2 składa się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym, - 2 sypialni, - przedpokoju; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

305 614 zł37 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Centrum / winda / media miejskie / taras / parking podziemny bez prowizji I podatku pcc 2% Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 mkw znajdujące się nowej kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

228 123 zł38 m² 6 003,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

307 692 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie dostępne mieszkanie W takim metrażu! Przestronne, mieszkanie w promocyjnej cenie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki- ul.Karkonoska. Do wynajęcia niezależne mieszanie z osobnym wejściem w domu wielorodzinnym.2 pokoje- 60m2, pokoje osobne , w każdym szafa, stół i ogólnie 5 łózek.Oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

364 000 zł56 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację opiekun oferty - katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / klimasa ok. / bez 2% pcc / nowe / bez prowizji / Mieszkanie o powierzchni 56m2 składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: miejsce postojowe / ciche / rozkładowe oferta wstrzymana! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 815 zł54 m² 5 533,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 148 zł46 m² 7 325,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*****wynagrodzenie pośrednika pokrywa sprzedający! ***** Krzyki- nowe osiedle położone w willowej okolicy Grabiszynka i Borka. Komfortowe, pełne światła apartamenty W pobliżu dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

218 502 zł39 m² 5 602,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł95 m² 5 147,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwon osoba prowadząca ; tel. Mieszkanie dwupoziomowe / super lokalizacja / dwa pokoje rozkładowe / spory balkon / garaż zamykany / 2007r Mieszkanie składajcie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz ołtaszyńska ok / umeblowane / niska zabudowa / taras / winda Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2 usytowana na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

287 045 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości.BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Wygodna komunikacja z centrum Wrocławia, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł48 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe umeblowane mieszkanie 2 pokojowe na Krzykach o pow 48m2 z tarasem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie. Pierwszy najem, wysoki standard,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Kukuczki ok. / gaj / pod wynajem / rozkład / piwnica / balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł66 m² 5 893,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca katarzyna dorosz tarnogaj / gazowa ok. / tramwaj / balkon / pod inwestycje Mieszkanie o powierzchni 66 m2: - dwa pokoje - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

237 742 zł41 m² 5 798,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! osoba prowadząca - katarzyna dorosz księże małe / nowe / kameralne osiedle / balkon Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składające się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

365 000 zł55 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Idealne mieszkanie pod inwestycję lub dla rodziny z dzieckiem w centrum Wrocławia! Jasne, rozkładowe mieszkanie, z pięknym dużym tarasem na IV (ostatnim) piętrze. Budynek zadbany,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij