dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 522 zł47 m² 5 500,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

453 900 zł75 m² 6 052 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik przytulne, nowe, 3 pokojowe, z balkonem, ogrodem, kominkiem, antresolą I miejscem postojowym wolne od zaraz. Przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

294 000 zł39 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 39m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

361 000 zł57 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 57m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

409 200 zł64 m² 6 393,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowe budownictwo / gotowe mieszkania / Mieszkanie o powierzchni 69m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piękny apartament przy ulicy Gwiaździstej (centrum Południowe- niedaleko Sky Tower, hotel Wrocław). Lokum o powierzchni 45m2 składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

369 900 zł67 m² 5 520,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Balkon / super lokalizacja / okolice pięknej / rozkład Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni ok. 67m2 położone na piątym piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

436 300 zł64 m² 6 784 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Oddanie inwestycji już na II kwartał 2017 r. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

242 702 zł48 m² 5 056,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizję dla biura pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

246 511 zł49 m² 5 030,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

469 000 zł80 m² 5 894 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz ok. Ronda powstańców śl / winda / dwa balkony / pod inwestycje Mieszkanie o powierzchni 72m2 składa się z - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

403 800 zł69 m² 5 852,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz huby / ciche / balkon / oddane do użytku / bez pcc Termin oddania: oddano do użytku! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

227 315 zł41 m² 5 544,27 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

388 300 zł59 m² 6 586 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

520 000 zł74 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! wysoki standard / miejsce postojowe / 2011r Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, położone na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

594 000 zł94 m² 6 344 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 605 zł43 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,52m2 z tarasem oraz ogrodem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Krzyki,Wrocław

275 100 zł56 m² 4 912,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Okolice koreańska / nowe budownictwo / balkon / Mieszkanie o powierzchni po podłodze 56,02m2 ( w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

381 500 zł63 m² 6 039 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

231 699 zł42 m² 5 516,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

314 100 zł46 m² 6 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

478 100 zł69 m² 6 928,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel.: RACŁAWICKA OK. / ładne / nowe / zamknięte osiedle W okolicy Parku Grabiszyńskiego do sprzedania nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

233 600 zł39 m² 6 063 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

372 500 zł53 m² 6 986 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 427 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

314 100 zł46 m² 6 796 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca edward pustowar, tel. Krzyki / huby / paczkowska / kamienica / rozkładowe klucze W biurze Mam przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

209 000 zł28 m² 7 333 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Super kawalerka ok. Akademii ekonomicznej! Polecam kawalerkę idealną dla studenta z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest jednostronne, funkcjonalne z praktycznym układem i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

315 100 zł46 m² 6 797 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balzaka

Krzyki,Wrocław

269 900 zł47 m² 5 742,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację zapraszam rozkładowe mieszkanie / osobne pokoje / cicha okolica / oporów Mieszkanie o powierzchni ok. 47m2 m2 położone na drugim piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

655 829 zł106 m² 6 197 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach ulicy Pięknej o powierzchni 105,83 m2 w 17-sto piętrowym apartamentowcu. Inwestycja ta skierowana jest do osób wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 400 zł49 m² 5 945 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 398 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkania deweloperskie znajdujące się Na wrocławskim osiedlu Tarnogaj. Inwestycja ta to spełnione obietnice i zrealizowane marzenia bezpieczne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

309 499 zł51 m² 6 068,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

236 680 zł39 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis lokalizacji: krzyki Mieszkanie 2 pokojowe 38.8 m2 plus 4.7 m2 balon! Termin realizacji : Październik 2017r OFERTA DZIAŁU DEWELOPERSKIEGO SDP NIERUCHOMOŚCI. Bez prowizji, bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

489 000 zł98 m² 4 989,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ; tel. Dwa poziomy / młode osiedle / sypialnie rozkładowe / duży balkon / 2007r Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 98m2. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

294 000 zł47 m² 6 229 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

285 285 zł52 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości.BEZ PROWIZJI, BEZ PODATKU PCC. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Wygodna komunikacja z centrum Wrocławia, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

258 299 zł47 m² 5 495,72 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł32 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Okolice ferio gaju / niska zabudowa / nowe budownictwo Do sprzedania kawalerka na Gaju, pow. 32 mkw, wysoki parter, nowy blok IV.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie