dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

279 000 zł49 m² 5 693,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Jesionowa ok. / kamienna / niski blok / po remoncie / rozkład / klucze W biurze Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

401 700 zł57 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz sky tower ok / nowoczesne / gotowe / balkon / luksusowe Apartament o powierzchni 48m2 składa się z - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Krzyki,Wrocław

270 000 zł35 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz armii krajowej / działkowa ok / 2 pokoje / 2 balkony Mieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z: sypialni, pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

237 000 zł32 m² 7 351,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - idealna lokalizacja pod wynajem - blisko rynku I pl. Grunwaldzkiego. Do sprzedania przestronna kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

237 000 zł32 m² 7 351,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

391 244 zł64 m² 6 096,99 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy trzypokojowe mieszkanie z widną kuchnią oraz dużym balkonem w apartamentowcu na Krzykach - ul.Jesionowa. Apartamenty Innova to flagowy etap Osieda Innova. Tworzą je.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

351 000 zł63 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca rozkład /1994r / budynek po termomodernizacji / balkon Mieszkanie o powierzchni 62,02m2 składa się z salonu ok.22m2, 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

401 113 zł64 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem na Tarnogaju. 63,77m2 plus 15,74m2 balkon! Termin realizacji : Grudzień 2017r oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

292 000 zł61 m² 4 786,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - , tel.:, e-mail: ROZKŁADOWE / KAMIENICA / SŁONECZNE OFERTA WSTRZYMANA! KSIĘŻE MAŁE - KRZYKI, do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

529 000 zł91 m² 5 813,19 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / nowe budownictwo / 2017 / 0% prowizji / bez 2% podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 91 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

381 501 zł64 m² 5 960,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

321 000 zł49 m² 6 551,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca; tel. Krzyki / bez 2% podatku pcc / bez prowizji / niskie budownictwo / winda Termin oddania: sierpień 2018 Mieszkanie o powierzchni 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Krzyki,Wrocław

2 300 zł55 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pośrednik nieruchomości: tel. e-mail: *** We speak English *** For English version scroll down Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,62 mkw w okolicy al. Dębowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 398 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkania deweloperskie znajdujące się Na wrocławskim osiedlu Tarnogaj. Inwestycja ta to spełnione obietnice i zrealizowane marzenia bezpieczne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Burzowa

Krzyki,Wrocław

285 130 zł46 m² 6 198,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik rynek pierwotny! stan deweloperski, 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem ok. 12 mkw, garażem I komórką. Oddanie W czerwcu 2018 R. Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 w budynku z 2000 roku, z miejscem postojowym w cenie przy ulicy Komandorskiej we Wrocławiu (7 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

1 800 zł38 m² 47,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne mieszkanie na drugim piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Jeden pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon. Drugi pokój z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 427 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. Składa się z: -pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym - wc -na piętrze : dwóch sypialni jeden z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

365 000 zł53 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kniaziewicza (pomiędzy Galerią Dominikańską a Dworcem pkp). Budynek został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 423 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - bez 2% podatku pcc / bez wynagrodzenia / bez prowizji / balkon / stare miasto / 10 min piechotą do rynku / termin realizacji ; sierpień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

449 000 zł104 m² 4 317,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca pokoje W rozkładzie / mieszkanie po remoncie / duża łazienka kabina prysznicowa + wanna. Mieszkanie o powierzchni około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł75 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 zlokalizowane niedaleko Ronda Powstańców Śląskich, przy ulicy Drukarskiej na wrocławskich Krzykach, 10 minut od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł37 m² 7 540,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - edward pustowar, tel. Sky tower / centrum / po remoncie Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe, nierozkładowe, jednostronne (zachód), pow. 37 mkw., położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

275 101 zł49 m² 5 614,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

354 000 zł56 m² 6 315 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 56,02m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

265 000 zł36 m² 7 260 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania ładne, przytulne mieszkanie 1-pokojowe z kuchnią i balkonem przy ul. Porannej. Lokal mieści się na 5 piętrze budynku z windą ( 2002 r. ). Mieszkanie jest dobrze utrzymane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: ogródek / wysoki standard / miejsce postojowe Mieszkanie w Wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez 2 % podatku pcc / bez prowizji / spokojny rejon / cicha okolica Mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz huby / łódzka ok. / media miejskie / rozkład Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 68 m2 składa się z: - 4 pokoi - kuchni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

350 222 zł64 m² 5 472,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

203 820 zł33 m² 6 176,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : czerwiec 2019 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

428 311 zł66 m² 6 489,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Komandorska ok. / rozkład / zielone podwórko Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, o pow. 54 mkw. Mieszkanie rozkładowe,.