dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

364 500 zł55 m² 6 627,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz gaj / rutkiewicz ok / rozkład / balkon / ciche Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 55m2 składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

311 873 zł51 m² 6 115,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Bez prowizji / skarbowców okolice / 2018 / super lokalizacja / krzyki Mieszkanie o powierzchni 50,01m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 42m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł38 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,50 m2 , u sytuowane na 1 piętrze bloku z windą przy ulicy Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie kilka lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Buforowa / balkon / nowe budownictwo / 2018r. Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,84 m 2 zlokalizowana przy ul. Buforowej. Mieszkanie mieści się w budynku F,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

371 390 zł58 m² 6 403,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik nowe W standardzie deweloperskim, 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem 5 mkw, garażem I komórką. Oddanie W czerwcu 2018 R. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

243 500 zł39 m² 6 243,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.04.2017 Bardzo ciekawa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń! osoba prowadząca; tel. Krzyki / W okolicy tramwaj / niskie budownictwo / ciche / tarnogaj termin oddania: grudzień 2017/2018 mieszkanie W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 850 zł46 m² 40,22 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2016 roku o powierzchni 46 m2 zlokalizowane w okolicach ulicy Partynickiej, bardzo blisko Parku Klecińskiego, w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł115 m² 4 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt Monika Zakrzewska-Cichoń: dwustronne / rozkładowe oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni 115 m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

306 680 zł47 m² 6 525,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca katarzyna dorosz tel. Bez prowizji / skarbowców okolice / 2018 / super lokalizacja / krzyki Mieszkanie o powierzchni 47,02m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

388 300 zł59 m² 6 586 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząca; katarzyna dorosz tel. Tarnogaj / nowe budownictwo / W okolicy tramwaj Mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

272 580 zł49 m² 5 562,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

352 000 zł53 m² 6 641,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowe apartamenty w Centrum Miasta, blisko Sky Tower Powierzchnia mieszkania położonego na 2 piętrze wynosi 42 m2, wysokość sufitów to około 4m, została wykonana antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

569 000 zł85 m² 6 663 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Osoba prowadząca: tel. Stylowe mieszkanie na krzykach! Polecam na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 2001 roku na ul. Skarbowców. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Krzyki,Wrocław

261 000 zł49 m² 5 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki/wojszyce - 2 pokojowe, nowe, z dużym balkonem stan deweloperski. Oferta wstrzymana! Położone na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń tel.: HUBY / ROZKŁADOWE / SŁONECZNE / INWESTYCJA Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe z oddzielną widna kuchnią, przedpokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł45 m² 6 401 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkania deweloperskie znajdujące się Na wrocławskim osiedlu Tarnogaj. Inwestycja ta to spełnione obietnice i zrealizowane marzenia bezpieczne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 199 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 423 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 991 zł41 m² 6 660 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

- 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 10 min. DO centrum miasta - możliwe wykończenie "pod klucz"! Polecam na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 41,29 mkw zlokalizowane w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz nyska ok / taras / gotowe do wprowadzenia / świetna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

302 000 zł47 m² 6 423 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

379 000 zł79 m² 4 788 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Duże ( 80 m2 ) mieszkanie 3-pokojowe. Ładna kamienica z mediami miejskimi. Wszystkie media miejskie! Centrum miasta! znakomita oferta zarówno: * inwestycyjnie pod wynajem ( możliwość podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: wysoki standard / balkon / 2007r. Oferta wstrzymana do września! Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

282 982 zł49 m² 5 775,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz wojszyce / taras / bez prowizji / nowe / garaż Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z: dwóch sypialni (8,52 m2 i 9,28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł47 m² 6 274 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

306 000 zł48 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. Rynek pierwotny! nowe, 2 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z 2 ogródkami, garażem I komórką. Oddanie W czerwcu 2018 R. Bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

401 700 zł57 m² 7 060 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Balzaka

Krzyki,Wrocław

194 000 zł27 m² 7 185,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Oporów / zolli / balzaka / okolice / osobno pokój osobno kuchnia Kawalerka o powierzchni 27,02 m2 położona na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na spotkanie zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; tel. Krzyki / ok. Klimasa / nowe budownictwo / termin zakończenia inwestycji ; sierpień 2018 Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

465 000 zł76 m² 6 124 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Polecam! Mieszkanie 4-pokojowe na Krzykach. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze z 4 w apartamentowcu z 2007r. z windą. Do mieszkania przynależy garaż zewnętrzny zamykany płatny 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 357 zł47 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1860

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą I mediami miejskimi! możliwość podziału na dwie kawalerki! 15 min spacerem do rynku! 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń Tel: ciche / winda / pełen rozkład Mieszkanie o powierzchni 54m2 na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł47 m² 6 737,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ulicy Kościuszki. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze całkowicie odrestaurowanej czteropiętrowej zabytkowej kamienicy. Cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

342 599 zł56 m² 6 117,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

331 357 zł47 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie W pięknej kamienicy Z windą I mediami miejskimi! możliwość podziału na dwie kawalerki! gotowe do odbioru 15 min spacerek do rynku! 0% prowizji od kupującego! bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł56 m² 6 410,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca ; katarzyna dorosz tel. Krzyki / bez prowizji / nowy budynek / bez 2% podatku pcc / balkon Mieszkanie o powierzchni 56,20m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 534 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojewe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

280 885 zł36 m² 7 802,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.