dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

287 222 zł52 m² 5 523,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: rozkładowe / dwustronne / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 54m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

558 250 zł70 m² 7 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentacje 7 dni W tygodniu! 0 zł prowizja! 0 zł pcc! apartament położony na komfortowym osiedlu W prestiżowej dzielnicy willowej W pobliżu parku! Powierzchnia użytkowa: ok. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

325 000 zł50 m² 6 527 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobna kuchnią 49,79m2 na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł39 m² 7 025,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 39 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

218 511 zł39 m² 5 602,85 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

413 211 zł67 m² 6 167,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł34 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie 2-pok na Krzykach- ul. Gajowicka. Polecam do wynajęcia mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2012r., zlokalizowane w bloku na 3/11p. Mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

445 222 zł81 m² 5 496,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

276 501 zł50 m² 5 530,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

275 811 zł50 m² 5 516,22 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 076 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja powstaje na Krzykach, w pobliżu tramwaju, szkół, przedszkoli i sklepów. Trzy 2-piętrowe budynki, otwarte na pobliski park. Niskie, przestronnie usytuowane budynki zapraszają do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

249 000 zł34 m² 7 293,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie mieszkania O takim metrażu W ofercie! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na którym znajdziemy fontannę oraz plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

367 000 zł57 m² 6 449 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 56,91m2 plus balkon na Tarnogaju. Idealne dla rodziny! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

226 299 zł41 m² 5 519,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 327 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

544 250 zł70 m² 7 775 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentacje 7 dni W tygodniu! 0 zł prowizji! 0 zł pcc! apartament położony na komfortowym osiedlu W prestiżowej dzielnicy willowej W pobliżu parku! Powierzchnia użytkowa: ok. 70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

217 499 zł39 m² 5 576,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

429 000 zł71 m² 6 042 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty tel Bardzo ładne trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o pow. 71 m2, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 2013 r. przy ul. Krzyckiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

531 008 zł70 m² 7 575 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 600 zł75 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na podwyższonym parterze o powierzchni 75m2 z osobną kuchnią na renomowanym osiedlu Belvedere Park. Składa się z : - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł45 m² 6 088,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

215 303 zł39 m² 5 520,59 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

305 000 zł49 m² 6 224,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca ; edward pustowar kamienna / drukarska / rozkład / niski budynek Mieszkanie o powierzchni 48,02 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

215 211 zł39 m² 5 518,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, duże mieszkanie dwupoziomowe w cichej lokalizacji dla spokojnego Najemcy. Idealnie usytuowane pod względem dostępności do lokali usługowych, poradni, ponadto w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

391 892 zł72 m² 5 481 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,50m2 z balkonem i ogrodem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł46 m² 5 399,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji cena mieszkania jak U dewelopera! gotowa inwestycja! ostatnie dostępne mieszkania! Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

451 000 zł66 m² 6 877 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

214 712 zł39 m² 5 505,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

210 299 zł37 m² 5 683,76 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

567 000 zł70 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 49 m2 na parterze zlokalizowany w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. W skład mieszkania wchodzą: salon, sypialnia, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

177 140 zł26 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! promocyjna cena! Inwestycja położona tylko 5 kilometrów od wrocławskiego rynku! Przestronne mieszkanie o powierzchni 26,05 m2 na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

309 880 zł49 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe 48,8m2 w dzielnicy Krzyki z dużym balkonem 6m2 na wysokim parterze. Inwestycja gotowa na październik 2017. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / wrzesień 2017 / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 57m2 składa się z: - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

204 000 zł29 m² 7 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca nowe / miejsce W garażu / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 29m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

276 375 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! odbiór mieszkania jeszcze W tym roku! ostatnie dwa mieszkania! Przestronne, mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

210 322 zł38 m² 5 534,79 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

525 480 zł70 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł52 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie