dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł48 m² 6 632 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobna kuchnią 48,25m2 na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

177 140 zł26 m² 6 813,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! promocyjna cena! Inwestycja położona tylko 5 kilometrów od wrocławskiego rynku! promocja ograniczona czasowo - ubezpieczenie mieszkania na jeden rok gratis! Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 226 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobna kuchnią 49,79m2 na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk zaporoska / skwierzyńska / możliwy rozkład / balkon / media miejskie Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

345 000 zł56 m² 6 211 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 55,55m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

361 000 zł59 m² 6 087 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 59,31m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

480 000 zł79 m² 6 075,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze w kamienicy na Krzykach-ul. Gajowa. Całość to 79 m2, 3 pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka i przedpokój. Lokal posiada również dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

357 000 zł57 m² 6 273 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 56,91m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

177 140 zł26 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! promocyjna cena! Inwestycja położona tylko 5 kilometrów od wrocławskiego rynku! Przestronne mieszkanie o powierzchni 26,05 m2 na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

366 000 zł61 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 60,64m2 plus balkon na Tarnogaju. Idealne dla rodziny! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

351 000 zł56 m² 6 226 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 56,38m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki, ul. Komuny Paryskiej Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy blisko centrum. Mieszkanie jest przestronne i częściowo umeblowane. Jeden pokój z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

5 500 zł102 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia. Kompletnie wyposażony i umeblowany. Bardzo wysoki standard. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, przestronnego salonu, jadalni, kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

219 878 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferuję Państwu w atrakcyjnej cenie przytulne mieszkanie dwupokojowe na Wrocławskich Krzykach. Kameralny budynek w pobliżu wielu terenów zielonych jak park wschodni. Funkcjonalne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

499 000 zł84 m² 5 940,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - zwycieska / maczka / dwupoziomowe / os. Zamkniete / 2008 R. Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży mieszkanie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

177 140 zł26 m² 6 813,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 625 zł57 m² 5 782,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Promocja ograniczona czasowo - ubezpieczenie domu na jeden rok gratis! bez jakichkolwiek dodatkowych prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! promocja ograniczona czasowo - ubezpieczenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ciche śliczne mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie: po generalnym remoncie w 2015 roku, składające się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł41 m² 6 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - katarzyna dorosz krzyki / bez pcc / 0% prowizji / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 41 m2 składa się z: - sypialni - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

515 235 zł69 m² 7 478 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

231 199 zł42 m² 5 504,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrnogórska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk srebrnogórska / kłodzka / rozkład / balkon / garaż / komórka lokatorska / 2008 R. Tylko U nas! Do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

649 731 zł114 m² 5 724 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie (II poziomowe) o powierzchni 113,51 m2 z tarasem (78,49 m2) i balkonem (5,25 m2) na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

361 000 zł55 m² 6 537 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 55,22m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 602 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobna kuchnią 47,71m2 na Tarnogaju. Idealne pod wynajem! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

440 299 zł72 m² 6 115,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

654 999 zł126 m² 5 198,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk wesoła / balkon / ciche / rozkład / piwnica / ładne / bliskość centrum Do sprzedaży urokliwe mieszkanie w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

542 500 zł70 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

362 000 zł57 m² 6 383 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje 56,71m2 plus balkon na Tarnogaju. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na IV kw 2017r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

370 000 zł65 m² 5 692,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 w okolicy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

242 778 zł38 m² 6 399 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,53 m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

373 336 zł67 m² 5 535 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,45m2 z balkonem na Krzykach. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 %.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

360 000 zł56 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55 w okolicy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie w bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

196 303 zł36 m² 5 452,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / grudzień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

752 810 zł91 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży 4- pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

280 922 zł51 m² 5 508,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-