dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

152 886 zł31 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

ustawna kawalerka, odrębna kuchnia, w salonie miejsce ma kącik sypialniany, taras wraz z ogródkiem od strony wschodniej, łazienka z toaletą, na parterze rolety antywłamaniowe, tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

1 700 zł52 m² 32,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pok-rozkład- balkon Lokalizacja: ołtaszyn/nenckiego Metraż:52m2 Kuchnia: widna, oddzielna Piętro: 1/3, nowa inwestycja z 2016roku Informacje dodatkowe: mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

358 000 zł63 m² 5 682,54 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - gaj / balkon / rozkład Do sprzedania mieszkanie o pow. 63 mkw. rozkładowe, dwustronne 3 pokoje, piętro VIII w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

309 499 zł51 m² 6 068,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: media miejskie / dwa pokoje W rozkładzie / piwnica Mieszkanie o powierzchni 43,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pok-ołtaszyn-nowe osiedle Lokalizacja: ołtaszyn/okolice Parafialnej Ilość pokoi:3 Metraż: 63m2 Kuchnia: oddzielna z oknem Piętro: 0/3, nowa inwestycja z 2016 Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 100 zł44 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: siechnice-kotowice-leśna Ilość pokoi: metraż: 44 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pocztowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok-rozkład-komfort- lokalizacja: krzyki/ Południe Ilość pokoi:2 Metraż: 50 m 2 Kuchnia: osobna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: wolne od 01.06.2017 r OPIS NIERUCHOMOŚCI :Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

239 000 zł33 m² 7 282,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0% prowizji! cena mieszkania jak U dewelopera! ostatnie mieszkania O takim metrażu W ofercie! Kolejny etap pięknego, zamkniętego osiedla na którym znajdziemy fontannę oraz plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pok-rozkład- krzycka -nowe budownictwo Lokalizacja: krzycka (dach-bud) Metraż:50m2 Kuchnia: widna, oddzielna Piętro: 3/4, blok z windą z 2015 Informacje dodatkowe: możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2pok-od czerwca Lokalizacja: partynice/maczka Ilość pokoi:2 Metraż: 40m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/4, nowe budownictwo Informacje dodatkowe: miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł62 m² 5 403,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Rozkład / balkon / dwustronne / słoneczne Wrocław - Krzyki - Gaj, okolica ul. Orzechowej / Krynickiej. Do sprzedanie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

234 187 zł46 m² 5 079,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

funkcjonalny układ, przestronna część dzienna: salon wraz z aneksem, duży taras wraz z ogródkiem o pow. Ponad 35m2, rolety antywłamaniowe, dobry dojazd do centrum: około 5 km, osiedlowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

326 299 zł53 m² 6 156,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja położona na wrocławskim Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

192 633 zł35 m² 5 503,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy w sprzedaży mieszkania 1,2,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Krzyki cicha okolica pełen rozkład Na sprzedaż piękne, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Sudeckiej Na powierzchnię mieszkania składają się: - mały pokój z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 000 zł49 m² 6 448,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Bez prowizji / krzyki / nowe budownictwo Termin oddania: wrzesień 2017/grudzień 2018 Mieszkania 2,3,4-pokojowe o funkcjonalnych układach w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

440 299 zł72 m² 6 115,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

350 253 zł64 m² 5 472,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

381 513 zł64 m² 5 961,14 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Zaporoskiej ( 47 mkw, piętro 3/40, budynek z 1975 r. ). Pokoje ustawne, całkowicie umeblowane, około 14 mkw, 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

413 213 zł67 m² 6 167,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam gorąco bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Gaj na wrocławskich Krzykach, o powierzchni 39 m2 w bloku. Mieszkanie składa się z salonu(ok. 16,8 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

428 331 zł66 m² 6 489,86 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

342 599 zł56 m² 6 117,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,66 m2. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 520 zł54 m² 5 083,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2017 / czerwiec 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

358 856 zł60 m² 5 980,93 zł/m²