dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

291 592 zł57 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 51,6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 599 zł50 m² 31,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* urocze mieszkanie Z widokiem na rzekę Opis nieruchomości : Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane na 1 piętrze w budynku z 2010r. z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

429 000 zł86 m² 4 988,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Motylkowa (boczna ul. Parafialnej, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia piękny dwupokojowy apartament o powierzchni 52 mkw usytuowany na 2 pietrze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 50m2 w ok.ul.Radkowskiej / Ferio-Gaj 2-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w budynku/apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Mieszkanie znajduje się w na parterze w 3 piętrowym budynku, wyposażonym w domofon Budynek z cegły. W mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 000 zł76 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni całkowitej 76m2, wysoki parter, w 4 piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 1994 roku. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe. Duży przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

254 000 zł44 m² 5 746,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - boczna ul. Kruczej, tuż przy rondzie Powstańców Śląskich i Sky Tower. Bardzo dobra komunikacja z całym miastem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

306 000 zł52 m² 5 884,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

170 000 zł20 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecam słoneczną kawalerkę położona na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Borowskiej. Atutem nieruchomości jest duży zabudowany balkon. Na podłogach położone zostały panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 69 m kw. po dokładnych pomiarach (w dokumentach 62,9 m.kw.) na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 51.5 m kw. na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 73m kw. znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Semaforowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł110 m² 16,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - komfortowe mieszkanie niedalko parku! lokalizacja: ul. Semaforowa (krzyki). Spokojne, ciche i zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

295 000 zł56 m² 5 267,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 54,5 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wambierzycka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wambierzycka (gaj/krzyki). Spokojna, cicha i zielona okolica, boczna uliczka. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - garaż W cenie! lokalizacja: ul. Siostrzana (okolice ul. Przyjaźni, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Krzyki,Wrocław

355 000 zł62 m² 5 725,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - okolica Pl. Leginów / Kolejowej. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne mieszkanie Z tarasem blisko centrum Opis nieruchomości: bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w kompleksie budynków z 2012 r. położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Krzyki-jagodno. Luksusowe mieszkanie 2- pokojowe z balkonem o powierzchni 47m2 w nowym budownictwie na wysokim parterze w budynku 2- piętrowym. Przestronny, słoneczny salon 20,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie 2-pokojowe, powierzchnia 44,5 m2, w rozkładzie. Inwestycja mieści się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Niska zabudowa, spokojna okolica, w pobliżu znajduje się Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

455 000 zł74 m² 6 148,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Przedstawiam Państwu ładne i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bzowy

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Wynajmę dla wymagających, ceniących ciszę i spokój. Unikatowa lokalizacja, osiedle z niską zabudową wśród zieleni w centrum miasta. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł68 m² 27,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| oferujemy do wynajęcia luksusowe , komfortowo wyposażone mieszkanie idealne dla wymagąjcego klienta, położone na Klecinie przy ul. Sezamkowej, doskonały dojazd do Centrum oraz aow. Eksluzywne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie na osiedlu w bardzo ładnej zabudowie, całodobowa ochrona, mieszkanie słoneczne, od strony wschodniej i południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1868

Oferta wstrzymana! wyłączność -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z klimatem, po remoncie - W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne, bardzo jasne, świeżo wyremontowane- wysokiej klasy materiałami- 2- pokojowe, 37m2 mieszkanie, położone w centrum miasta! Budynek 10- piętrowy z lat 70-tych z windą, piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

199 000 zł25 m² 7 960 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Opis Polecam na sprzedaż kawalerkę w dzielnicy Krzyki na ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie ma powierzchnię 25m2 i składa się: salonu, garderoby, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Dwupokojowe mieszkanie na nowym kameralnym osiedlu mieszkaniowym na Krzykach; mieszkanie dwupoziomowe, wykończone i wyposażone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie Z tarasem I garażem! lokalizacja: ul. Kawalerzystów (boczna ul. Zwycięskiej, ołtaszyn, krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

245 000 zł45 m² 5 444,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. 2 pokojowe, rozkładowe, dwustronne Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia. Do wynajęcia 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, na 4 piętrze w wyremontowanej kamienicy z nową windą (adaptacja strychu z 2012 roku). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy Parku Południowym. 1100zł + prąd! Lokal z odrębnym wejściem, znajduje się w domu dwurodzinnym na cichym osiedlu, w pobliżu pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na sprzedaż pięknie, trzystronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 70m2 w dzielnicy Krzyki okolice ul. Studziennej. Idealne zarówno pod wynajem dla studendów, dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł73 m² 24,66 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł56 m² 29,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Zwycięska (ołtaszyn, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, cichym i kameralnym osiedlu. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 40 mkw usytuowany na parterze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy-A.M. Nieruchomości kontakt: - , piękne mieszkanie wysoki standard! dwa poziomy! dwie łazinki! dwa balkony! całe.