dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 000 zł32 m² 7 444,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja - idealna lokalizacja pod wynajem - blisko rynku I pl. Grunwaldzkiego. Do sprzedania przestronna kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje w nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

275 110 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zainspirowani piękną Toskanią dedykujemy Tobie osiedle inne niż wszystkie. Wysiłek i wyobraźnia licznego zespołu projektantów umożliwia odkrycie nowych przestrzeni, tego, co jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

180 000 zł30 m² 6 032,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Buforowa / balkon / nowe budownictwo / 2018r. Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 29,84 m 2 zlokalizowana przy ul. Buforowej. Mieszkanie mieści się w budynku F,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł41 m² 43,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Polecam! wyłączność W sdp nieruchomości Bezpłatne prezentacje: tel.nr licencji 22988 Na wynajem od 30.08.2017 r. przestronna (41 m2) kawalerka z balkonem! Lokalizacja: ul. Inżynierska, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Birmańska

Krzyki,Wrocław

237 000 zł48 m² 4 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Zapraszam na bezpłatną prezentację - zadzwoń - - birmańska okolice / kamienica przeszła remont / całe umeblowanie pozostaje W cenie Mieszkanie o powierzchni 47,50m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Termin oddania : grudzień 2018 krzyki / bez prowizji/ nowe budownictwo Posiadamy w sprzedaży mieszkania 2,3,4 pokojowe w bardzo przyjemnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

295 000 zł68 m² 4 353,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Okolice ul. Łódzkiej - kamienica po rewitalizacji - 3 pokoje Do sprzedanie trzypokojowe mieszkanie w pięknie odremontowanej kamienicy z lat 30'. Pow. lokalu: 67,76 mkw. Piętro: parter/4p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie w pełnym rozkładzie, po remoncie, blisko ue! Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, jasnej kuchni, łazienki z wc w gustownych kaflach ( wanna ). Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

460 000 zł112 m² 4 107 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja do wynajmu. Do wszystkich pokoi osobne wejścia,kuchnia widna z pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie rozkładowe dwustronne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 900 zł66 m² 28,61 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** do wynajęcia mieszkanie przy hallera / grabiszyńskiej *** Opis mieszkania Do wynajęcia 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o pow. 63,40 mkw. znajdujące się na 5 piętrze w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Termin oddania : grudzień 2018 tarnogaj / bez prowizji / pełen rozkład / ciche Posiadamy w sprzedaży mieszkania 2,3,4 pokojowe o różnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

707 460 zł91 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Komfortowy apartament Z ogródkiem W prestiżowej okolicy! 0% prowizji! Do sprzedania czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim, położony na prestiżowym osiedlu na wrocławskim Borku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gaj-ul.Jabłeczna Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie ( 64m2) , dwustronne, z balkonem, w pełni rozkładowe na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z windą.Kuchnia jasna, umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

273 075 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach- boczna ul. Grota Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wolna od zaraz, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

1 650 zł26 m² 63,46 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament clint eastwood 26m2 z wydzielonym miejscem do spania - 1 najem. Villa Turniejowa to unikalne miejsce w sąsiedztwie Parku Południowego. Stylowy i nowoczesny budynek zawiera siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Haukego-Bosaka

Krzyki,Wrocław

598 600 zł73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Silver Residence to nowoczesny budynek wielorodzinny powstający w doskonałej lokalizacji, w ścisłym centrum miasta, tuż obok Placu Dominikańskiego i wrocławskiego Rynku, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| sprzedaż, mieszkanie 2 pokoje, 48m2, wrocław, krzyki 0% dla biura nieruchomości! Na sprzedaż piękne, nowocześnie urządzone, mieszkanie 2 pokoje, rozkładowe, z balkonem, zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 778 zł71 m² 5 918,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 70,93 mkw. Balkon: 8,81 mkw. Piętro: 2. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł47 m² 6 672,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez prowizji Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,21 mkw. z balkonem położone na III piętrze. Termin realizacji: III kwartał 2017r. Świetnie skomunikowana lokalizacja, obok inwestycji tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! ślężna / weigla / ciche / piwnica Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55 m2 w okolicy ul. Wejgla. Mieszkanie trzypokojowe z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

440 000 zł61 m² 7 213,11 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - lux apartament / rozkład / balkon / garaż Wrocław - Krzyki - Borek, okolica ul. Racławickiej / ul. Hallera. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 181 zł43 m² 6 850,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na krzykach - bez prowizji - bez pcc W południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki powstaje nowa inwestycja składająca się z 3 osobnych budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

453 900 zł75 m² 6 052 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik wolne od zaraz zadbane 3 pokojowe, z ogrodem, balkonem, miejscem postojowym I kominkiem. Przedstawiam Państwu przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkania Z tarasami lub ogrodami na krzykach podziemny parking / winda / kameralna zabudowa Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowana na Wojszycach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

344 931 zł63 m² 5 475,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Wynagrodzenie pośrednika w całości pokrywa sprzedający. Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w cenie od 555 zł/m2. Termin oddania: 30.06.2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

229 000 zł54 m² 4 240,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Wesołej. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 składa się z dużego pokoju ok. 23m2 , sypialni 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok*10 minut pieszo do Rynku Lokalizacja: krzyki/południe Ilość pokoi:2 Metraż: 37 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 4 Informacje dodatkowe: dostępne od 20 kwietnia opis nieruchomości :do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Haukego-Bosaka

Krzyki,Wrocław

430 344 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

264 900 zł36 m² 7 358,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zzapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - - nieruchomość po remoncie / okolice zielińskiego /sky tower / Mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na szóstym piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

197 735 zł36 m² 5 492,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

322 000 zł62 m² 5 193,55 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - jabłeczna / balkon / rozkład / ciche / komunikacja / super lokalizacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 62,5m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł56 m² 5 021,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam! Parter domu w przedwojennej willi dwurodzinnej w dzielnicy Brochów z ogródkiem. Dom podzielony jest na dwa mieszkania z osobnym wejściem. Górna część obejmuje pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

261 196 zł47 m² 5 500,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

1 550 zł54 m² 28,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: aneta tokarz, tel: wyłączność / tylko U nas / rozkład / osiedle strzeżone / wolne od 1 lipca Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa rozkładowe pokoje W okolicy sky tower Urocze, rozkładowe, dwustronne mieszkanie dwupokojowe z osobną widną kuchnią położone na parterze w sześciopiętrowym bloku z 1990 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

352 100 zł54 m² 6 520,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe piękne mieszkanie po generalnym remoncie wysoki standard. Dla wymagających mieszkanie: położone na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

261 000 zł42 m² 6 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam na sprzedaż ładne , funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o pow.42,35 m2 w nowej inwestycji przy ul. Prądzyńskiego. Mieszkanie do odbioru - rynek pierwotny - cesja praw. Aktualnie można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, umeblowany apartament 55m2 z 1 miejscem garażowym ( w cenie) w inwestycji Centauris przy ul. Ślężnej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z ,sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

425 000 zł60 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: balkon / miejsce postojowe / 2008r. Polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie na 2.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

809 796 zł112 m² 7 223,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomość w zabudowie szeregowej bez prowizji biura! Położona jest na kameralnym osiedlu budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Osoby szukające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

219 878 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania dwa pokoje z aneksem kuchennym i balkonem. Budynek będzie składał się z 3 klatek, łącznie 44 mieszkań o powierzchniach od 26 m2 do 49 m2, (od 1 do 3 pokoi), 1 lokalu.