dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

208 386 zł39 m² 5 398,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38,6 mkw na 2 p. nowo budowanego kompleksu budynków na Księżu Wielkim, które będą oddane do użytku w 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

324 000 zł62 m² 5 184 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta- mieszkanie na Krzykach- gaju! Na sprzedaż dwustronne,rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie położone na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1980 r. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sygnałowa

Krzyki,Wrocław

450 000 zł82 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 82 mkw w stanie deweloperskim (stolarka okienna pcv, domofon, drzwi antywłamaniowe) na 1 p. na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal o powierzchni 200 m2, 6 pokoi, przeznaczony do kapitalnego remontu. Lokal jest częściowo rozkładowy. Możliwość zmiany sposobu użytkowania na działalność biurową. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

227 997 zł38 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 38m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - krzyki / 0% prowizji / rozkładowe / balkon / ciche Na sprzedaż mieszkania deweloperskie 2,3,4-pokojowe w różnych rozkładach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Ciche, słoneczne, po remoncie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40m2, zlokalizowane na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

9 800 zł100 m² 98 zł/m²

 

Piętro:44

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament na 44 piętrze sky tower Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, gabinet, łazienka z kabiną prysznicową. Apartament jest całkowicie umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

361 900 zł58 m² 6 239,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; mieszkanie W pełnym rozkładzie / super lokalizacja / piławska / strońska Mieszkanie o powierzchni ok. 59m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

6 000 zł35 m² 172,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum Seniora Od wiosny 2016 roku zapraszamy do nowego Centrum Seniora przy ul. Dyrekcyjnej. Oferujemy do wynajęcia studia 1-2 osobowe dla osób starszych, zarówno samodzielnych, które potrzebują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: wysoki standard / apartament typu studio Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

319 000 zł66 m² 4 853,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przytulne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 30 przy ul. Hallera. Lokal o powierzchni 65m2 m2 składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 300 zł72 m² 32 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Krzyki - Powstańców Śląskich - Powstańców śląskich/aleja Jaworowa Polecam do wynajęcia duże, rozkładowe mieszkanie z balkonem 900m od Pl Powstańców Śląskich. Lokal o powierzchni 72m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

238 831 zł44 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje mieszkanie 44,31m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 238 831 pln - 5 390 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne lokale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świerkowa

Krzyki,Wrocław

650 000 zł90 m² 7 206,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie na sprzedaż, położone w miejscowości Bielany Wrocławskie, przy ul. Świerkowej. Mieszkanie o pow. 90,20 mkw, składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

383 200 zł59 m² 6 457,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,34 m2 położone na 1 piętrze w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym przy Parku Grabiszyńskim. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 000 zł33 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka 33mkw., Krzyki ul. Ślężna Do wynajęcia piękna ,klimatyczna kawalerka, świeżo po kapitalnym remoncie. Jasne, słoneczne, ciche mieszkanie położone na parterze w dwupiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

231 549 zł42 m² 5 513,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż luksusowo wyposażony apartament o powierzchni 58m2, na spokojnym, zamkniętym osiedlu. Apartament składa się z przestronnego salony z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 000 zł71 m² 19 690,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 71, 10 mkw - przedpokój, duża łazienka, przestrzenna sypialnia z obszerną garderobą oraz przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

264 000 zł47 m² 5 590,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie sprzedane! obsługa kupującego bezpłatna! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,22m2 zlokalizowane na 1- pietrze budynku klimatycznego osiedla na południu Wrocławia. Strefa wejściowa - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - doskonała lokalizacja / idealne pod wynajem Wrocław - Krzyki - okolica ul. Grabskiego / Gajowickiej. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana. Gaj. 3 pokoje. Śliczne po remoncie. Rozkładowe, dwustronne Z balkonem. Bardzo ładne, ciche, po remoncie w ubiegłym roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk wagnera / lux / balkon / komórka lokatorska / ciche / monitoring / klimatyzacja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 73,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

293 181 zł43 m² 6 850,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowa inwestycja na krzykach - bez prowizji - bez pcc W południowo-wschodniej części Wrocławia, w dzielnicy Krzyki powstaje nowa inwestycja składająca się z 3 osobnych budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

415 593 zł71 m² 5 859,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 70,93 mkw. Balkon: 8,81 mkw. Piętro: 1. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

293 181 zł43 m² 6 850,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 778 zł71 m² 5 918,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 70,93 mkw. Balkon: 8,81 mkw. Piętro: 4. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

356 599 zł63 m² 5 689,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 62,68 mkw. Balkon: 3,86 mkw. Piętro: 3. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

437 514 zł78 m² 5 614,19 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 77,93 mkw. Balkon: 22,46 mkw. Piętro: 4. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 800 zł46 m² 6 470,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,49m2 położone na parterze w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym przy Parku Grabiszyńskim. Mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

437 514 zł78 m² 5 614,19 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 77,93 mkw. Balkon: 22,46 mkw. Piętro: 3. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

437 514 zł78 m² 5 614,19 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 77,93 mkw. Balkon: 22,46 mkw. Piętro: 2. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 778 zł71 m² 5 918,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***wyjątkowa inwestycja W centrum wrocławia*** *** bez pcc *** Prezentowany lokal: powierzchnia: 70,93 mkw. Balkon: 8,81 mkw. Piętro: 3. Liczba pokoi: 3 Termin zakończenia budowy to I kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

289 000 zł46 m² 6 314,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

mieszkanie sprzedane! obsługa kupującego bezpłatna! Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,77 m2 zlokalizowane na parterze budynku klimatycznego osiedla na południu Wrocławia. Strefa wejściowa - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w pełni rozkładowe 53m2, 2 pok- 1800pln/msc+ opłaty 500pln/msc Polecam do wynajęcia umeblowane mieszkanie, w pełni rozkładowe (wejście do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. For English version scroll down Polecam 2pok. mieszkanie po generalnym remoncie położone przy ul. Kościuszki na 1 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia mieszkanie w nowowybudowanym kameralnym budynku przy ul. Partynickiej. Mieszkanie o powierzchni 40 mkw. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

1 800 zł46 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia mieszkanie przy al. Armii Krajowej o powierzchni 46 mkw. Salon umeblowany z wyjściem na balkon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. For English version scroll down Polecam do wynajęcia 2pok. całkowicie nowe mieszkanie o pow. 53m2 w świetnej lokalizacji: wrocław, centrum miasta, obok Sky Tower.