dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

4 200 zł83 m² 50,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: ***we speak English*** For English version scroll down Polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie położone w apartamentowcu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

420 100 zł71 m² 5 916,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację! bez podatku pcc zadzwoń - Wojciech Natanek - krzyki / nowa inwestycja / parking / ciche termin oddania: III kwartał 2017/ I kwartał 2018 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie w pełni rozkładowe, budynek odsunięty od ulicy za szpalerem drzew. Słoneczne , okna wychodzą na dwie strony północ-południe, wszystkie okna wychodzą na dwie strony podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

384 900 zł105 m² 3 665,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik ślęza okolice wysokiej! 2 km od bielan wrocławskich. Mieszkanie willowe, z ogrodem. Mieszkanie: położone na 1 piętrze domu z 1998 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

231 059 zł44 m² 5 216,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje z ogródkiem ok 18 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 231 059 pln - 5190 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

258 132 zł49 m² 5 268 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi:3 Metraż: 63 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od 1 kwietnia opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

375 600 zł63 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bez Prowizji od Kupującego! Inwestycja w trakcie realizacji, planowane zakończenie i oddanie do użytku 30.09.2017 r. Komfortowe mieszkanie, w pełni rozkładowe, salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

424 736 zł79 m² 5 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

0 % prowizji od kupującego! Na sprzedaż rozkładowe, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 79,4 mkw na 3 p. nowo budowanego kompleksu budynków na Księżu Wielkim, które będą oddane do użytku w 1-szym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł83 m² 5 168,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - krynicka ok. / pełen rozkład/ balkon / Mieszkanie o całkowitej powierzchni około 83m2 w skład którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

310 620 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bez Prowizji od Kupującego! Inwestycja w trakcie realizacji, planowane zakończenie i oddanie do użytku 30.09.2017 r. Komfortowe mieszkanie, salon z wyjściem na balkon, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

670 000 zł108 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż luksusowe, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z 2008 roku na Krzykach. Atutem mieszkania są 2 balkony i 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Migdałowa

Krzyki,Wrocław

430 000 zł90 m² 4 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Dwa poziomy / balkon / kominek Mieszkanie o powierzchni 90 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

210 000 zł26 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk buforowa / vivaldiego / ciche / balkon / nowe budownictwo Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,60 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

297 000 zł41 m² 7 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ołtaszyn / zwycięska ok. / kawalerka Na sprzedaż kawalerka o powierzchni około 41m2. Mieszkanie położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

249 000 zł36 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk gajowicka / żelazna / balkon / ciche / winda / piwnica Oferta sprzedaży mieszkania dwupokojowego o powierzchni 36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

439 000 zł75 m² 5 887,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam! Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem na Gaju w cichej uliczce. Mieszkanie mieści się w budynku z 2009r. na 2 piętrze z 3 bez windy. W budynku dostępna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

460 000 zł73 m² 6 261,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,46m2, zlokalizowane na parterze w trzypiętrowym bloku wybudowanym w 2010 r. znajdującym się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 000 zł71 m² 19 690,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 71, 10 mkw - przedpokój, duża łazienka, przestrzenna sypialnia z obszerną garderobą oraz przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

267 000 zł34 m² 7 852,94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 34m2, zlokalizowane w wieżowcu na 6 piętrze. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

595 000 zł95 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 95,1 m2, parter 2-piętrowego budynku z 2004 r. Wysokość pomieszczeń to 3 m. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: - salon 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uwaga! Mieszkanie dostępne od czerwca 2017 Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m kw. 100 metrów od Akademii Ekonomicznej (uniwersytetu Ekonomicznego). Mieszkanie czyste i zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zapraszam na bezpłatną prezentację! niskie budownictwo / mieszkanie po remoncie Mieszkanie o powierzchni 42 m2 położone na drugim piętrze. Lokal składa się z 2 pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł49 m² 5 102,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik siechnice/okolice wrocławia. 2 pokojowe przytulne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem. Mieszkanie: położone na 2 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m2 zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2012 r. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

490 000 zł88 m² 5 568,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, o powierzchni 88m2. Pierwszy poziom mieszkania to: - salon, - korytarz, - toaleta dla gości, - kuchenia z jadalnią. W salonie wysokiej klasy telewizor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 600 zł56 m² 7 052,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,09 m2 położone na 2piętrze w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym przy Parku Grabiszyńskim. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

439 000 zł68 m² 6 465,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

mieszkanie sprzedane! obsługa kupującego bezpłatna! Mieszkanie 4-pokojowe pow. 67,90 m2 z 21m2 antresolą, zlokalizowane na drugim piętrze w budynku klimatycznego osiedla na południu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

430 000 zł75 m² 5 718,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 75,2 m2 znajdujące się na 2 p. 3 piętrowego bloku z 1999 roku na Tarnogaju. Składa się z salonu z wyjściem na spory balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

459 000 zł85 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż ciche, słoneczne, komfortowe, 4 pokojowe dwupoziomowe mieszkanie usytuowane od strony południowej, o powierzchni 85 m2 z tarasem 69,4 m2, położone na II piętrze. Rozkład: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

192 500 zł35 m² 5 500 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk asfaltowa / buforowa / ładne / balkon / lux Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 30 m2 zlokalizowana w okolicy ul. Asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł65 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63 m2. Składa się z: -pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym - wc -na piętrze : dwóch sypialni jeden z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

226 000 zł35 m² 6 520,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

mieszkanie sprzedane! obsługa kupującego bezpłatna! Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 34,66m2 zlokalizowane na parterze budynku klimatycznego osiedla na południu Wrocławia. Strefa wejściowa - hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / ogrodzony teren / niski budynek Mieszkanie o powierzchni 41 m kw. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

175 000 zł30 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Okazja! Tania kawalerka na Krzykach Do sprzedania 1-pokojowe, rozkładowe mieszkanie położone w ok. ulicy Sernickiej/ Paczkowskiej- 30,5 m2 za 175000 do neg. Nieruchomość położona jest na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - borowska ok. / rozkładowe / dobra lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32m2. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

428 299 zł66 m² 6 489,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

374 200 zł59 m² 6 332,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,09m2 położone na 1 piętrze w reprezentacyjnym apartamentowcu zlokalizowanym przy Parku Grabiszyńskim. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

214 009 zł39 m² 5 487,41 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. - rozkładowe / słoneczne / dwustronne / po remoncie Wrocław - Krzyki - okolica ul. Kamiennej / ul. Hubskiej. Mieszkanie 2.