dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: kamienica, przy ul. Przestrzennej, 4 min. do Aquaparku, 8 min.do Centrum Handlowego Borek - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 50m2 Oferta w TWOJE M Nieruchomości! Wolne od ZARAZ! OPIS.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł44 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: miejsce postojowe / niski budynek / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni 43,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 999 zł55 m² 36,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe 55 m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym *południowe krzyki* Mieszkanie składa się z jasnego pokoju dziennego połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

366 000 zł59 m² 6 170,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji. Bez podatku pcc 2% Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

2 150 zł52 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: w pobliżu Przedmieścia Świdnickiego, przy ul. Grabiszyńskiej, 5 min. do sky tower, 9 min do rynku - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 52m2 Oferta w twoje M Nieruchomości! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64m2, zlokalizowane na 2 piętrze w dwupiętrowym bloku. Mieszkanie nie wymaga wkładu finansowego, jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

7 000 zł57 m² 122,81 zł/m²

 

Piętro:41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pokojowy na 41 piętrze sky tower Salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Całość umeblowana i wyposażona w sprzęty rtv i agd. Panoramiczne okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, ciche, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 37m2, zlokalizowane na 9 piętrze w nowym 11 piętrowym apartamentowcu z windą oraz ochroną. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: ciche / os. Zamknięte / wolne od zaraz Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

445 199 zł82 m² 5 429,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 999 zł75 m² 26,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na podwyższonym parterze o powierzchni 75m2 z osobną kuchnią na renomowanym osiedlu Belvedere Park. Składa się z : - salon, - 2 sypialnie, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł57 m² 9 649,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok krzycka / braterska / nowe budownictwo / komórka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m2 położone na 2 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł56 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. For English version scroll down Polecam do wynajęcia 3pok. mieszkanie na zamkniętym, monitorowanym osiedlu ,złota Podkowa" przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

440 312 zł72 m² 6 115,44 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

385 000 zł59 m² 6 525,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną ofertę Osoba prowadząca gaj / świeradowska okolice / nowe budownictwo Mieszkanie o powierzchni 59,02m2 składa się z trzech osobnych pokoi ok. 19m2, 10m2, 9,3m2, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cicha

Krzyki,Wrocław

293 000 zł38 m² 7 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - prak południowy / rozkładowe / piwnica / balkon / ciche Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z dwóch osobnych rozkładowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

209 000 zł26 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ok. Buforowa / ogródek / taras / Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 26m2. Kawalerka na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

294 900 zł47 m² 6 274,47 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - - osobne rozkładowe dwa pokoje / umeblowanie widoczne na fotografiach pozostają / super rejon Mieszkanie o powierzchni 47,02m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dopiero wykończony apartament 57m2 z miejscem garażowym w inwestycji Centauris przy ul. Ślężnej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego osobnej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 50 m2 w zacisznej części na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł55 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: wysoki standard / ciche / ok. Uniwersytetu ekonomicznego Mieszkanie o powierzchni 55,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

421 112 zł73 m² 5 806,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze na osiedlu domków w zabudowie szeregowej z ogródkiem. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez 2% podatku pcc inwestycja zakończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

296 310 zł48 m² 6 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. 2-pokojowe 47,60m2 mieszkanie, z opcją oddzielenia widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł98 m² 25,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ołtaszyn , przy ul. Radosnej - Ilość pokoi: 4 - Metraż: 98m2 Oferta w twoje M Nieruchomości! opis nieruchomości: polecam do wynajęcia przestronne dwupoziomowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od czerwca 2017 Do wynajęcia lux mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30 mkw z zielonym tarasem, położone na parterze w nowym budynku z 2015 roku przy ul. Czesława Klimasa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

158 000 zł25 m² 6 225,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Krzykach o powierzchni 25,38m2, położona na parterze w nowym bloku. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Pokój dzienny z oknem, z miejscem na aneks kuchenny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

362 100 zł59 m² 6 137,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację balkon! okolice piławska / strońska / pełen rozkład / balkon / piwnica przynależy do mieszkania Mieszkanie o powierzchni 59,10m2 położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

615 000 zł116 m² 5 301,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk wałbrzyska / zabrodzka / balkon / piwnica / os. Zamknięte / ciche Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 116,56 m2 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

149 000 zł25 m² 6 042,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na Krzykach o powierzchni 24.66m2, położona na parterze z ogródkiem w nowym budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, koszt wykończenie od 600 zł/m2. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

335 000 zł56 m² 5 982 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, na Krzykach. Naosiedlu , Cztery Pory Roku, na Jagodnie , przy ulicy Vivaldiego. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w III budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: blisko do centrum, w pobliżu Alei Wiśniowej - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 51m2 - Piętro: 23/b opis nieruchomości: polecam do wynajęcia atrakcyjne, nowe mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

266 000 zł47 m² 5 708,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ok. Fatu! Mieszkanie trzypokojowe, położone na parterze w dziesięciopiętrowym budynku z lat 70 w dzielnicy Fabryczna. Lokal składa się z: - pokój nr 1 ok. 15m2 - pokój nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

342 632 zł55 m² 6 229,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : III kwartał 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dopiero wykończony apartament 57m2 z miejscem garażowym w inwestycji Centauris przy ul. Ślężnej. Lokalizacja: lokalizacja mieszkania gwarantuje dogodny i szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

210 210 zł38 m² 5 531,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 080 zł48 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z antresolą (bez skosów) zlokalizowana na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Każdy marzy o takim widoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

300 000 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozwojowe 3 pokoje, mieszkanie przy ul. Hallera Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią położone na wysokim parterze w dziesięciopiętrowym blok w dzielnicy Krzyki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

198 000 zł55 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do negocjacji cena zakupu przykładowego mieszkania deweloperskiego położonego we Wrocławiu w dzielnicy Fabryczna. Dzięki mojej pomocy jako zawodowego negocjatora kupią Państwo nieruchomość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

186 000 zł49 m² 3 795,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: apartament, przy ul. Nyskiej, 10 min. do ferio gaj, 15 min.do RYNKU - Ilość pokoi: 2 - Metraż: 49m2 - Piętro:1/winda Oferta w TWOJE M Nieruchomości! OPIS NIERUCHOMOŚCI: Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 983 zł39 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,73 mkw znajdujące się na I piętrze pięknej,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij