dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca oferta wstrzymana! mieszkanie W nowym budownictwie / wysoki parter / cicha okolica Mieszkanie o powierzchni 63,20m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

279 000 zł39 m² 7 233,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe w Dzielnicy Krzyki, osiedle Huby. Cena 279 000 zł do negocjacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie składa się Z: * pokój dzienny około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38 m2 w centrum Wrocławia ok. 500 m do pkp,pks. W skład mieszkania wchodzi: *pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

599 000 zł126 m² 4 753,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie o powierzchni 126 m2 znajdujące się na Krzykach w spokojnej okolicy, osiedle w niskiej zabudowie. Mieszkanie dwupoziomowe, dwustronne, mieszczące się na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

798 159 zł91 m² 8 799,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

*** ogrody hallera już W sprzedaży*** U nas nie zapłacisz prowizji ani podatku pcc! Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego budynku wielorodzinnego tuż przy parku. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł114 m² 4 359,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Tylko U nas! Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 114,45 mkw położone na pierwszym piętrze kameralnego budynku z 2014 roku w miejscowości Radomierzyce na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupokojowe mieszkanie blisko centrum - od marca 2017 Lokalizacja: wrocław, centrum/krzyki, ul. Brzeska Nieruchomość: komfortowe mieszkanie 2-pok. usytuowane na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Mieszkanie*2pokoje*obok Sky Tower* ***luksusowe*** Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu. Pierwszy najem! Mieszkanie składa się z: - salonu ( meble wypoczynkowe - czarny, skórzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: oferta wstrzymana! taras / miejsce postojowe / ciche Mieszkanie o powierzchni 63 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 188 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie z ogrodem zimowym zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Każdy marzy o takim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

321 356 zł51 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze. Dzielnica Krzyki. Okna wychodzące na wschód. Ogrzewanie: miejskie. Dodatkowe atuty: do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

283 588 zł46 m² 6 125,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

*** nowa oferta deweloperska**** U nas nie zapłacisz prowizji ani podatku pcc! Do zaoferowania mamy Państwu mieszkanie usytuowane na parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego. Powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

211 000 zł34 m² 6 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - magdalena kaczmarska Tel: ok cukrowa / sezamkowa / bezpieczne osiedle Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

448 400 zł61 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rynek pierwotny, termin realizacji inwestycji 30.05.2016 r. mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie, duża ustawna łazienka, w sypialni i przedpokoju miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jordanowska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł69 m² 5 803,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Serdecznie polecam: ciche i komfortowe mieszkanie willowe położone na 1 piętrze w 2 piętrowej, klimatycznej, poniemieckiej willi z 1940 roku, położone w w dzielnicy Krzyki - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

338 450 zł49 m² 6 907,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokoje W nowym budownictwie na krzykach Polecam przytulne, mieszkanie trzypokojowe, z aneksem kuchennym, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z windą z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

36 285 zł64 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód i południe. Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 750 zł52 m² 33,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne i zadbane mieszkanie na zielonych Krzykach w pobliżu Parku Klecińskiego, boczna ul. Przyjaźni w 4-kondygnacyjnym budynku z miejscem w parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55 w okolicy ul. Zwycięskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

212 913 zł34 m² 6 262,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: ciche / 4 pokoje / balkony / pełen rozkład Mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Dwa poziomy / 2000r. / komórka lokatorska Mieszkanie o powierzchni 96 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

231 059 zł44 m² 5 216,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje z ogródkiem ok 18 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 231 059 pln - 5190 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

314 475 zł52 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschód. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk parafialna / łubinowa / krzyki / monitoring / ładne / ciche / balkon Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

281 213 zł56 m² 5 021,66 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

227 299 zł42 m² 5 411,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

358 023 zł60 m² 6 011,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2. Zlokalizowane w dzielnicy Krzyki Wojszyce. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku z windą. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

289 375 zł46 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe mieszkanie dwupokojowe na Krzykach (ul. Przyjaźni) o pow 46,30m2 na parterze 4 piętrowego budynku. Mieszkanie z tarasem o pow 14,2m2. Mieszkanie zostanie oddane do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - opolska / ciche / komunikacja / nowe ogrzewanie Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m2. Mieszkanie odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

246 676 zł39 m² 6 364,19 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na południe. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

299 812 zł55 m² 5 451,13 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk drukarska / 3 pokoje / super lokalizacja / komunikacja / uczelnie Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

302 389 zł66 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 3 pokoje 65,88m2 za jedyne 4590 zł za m2 - cena 302 389 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! Mieszkanie składa się z: *pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik siechnice. Śliczne 2 pokojowe nowe mieszkanie Z balkonem I miejscem postojowym. Nigdy nie zamieszkiwane, wolne od zaraz. Mieszkanie: położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

236 048 zł43 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc 2%. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na wschod-zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

212 799 zł39 m² 5 456,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

191 213 zł35 m² 5 463,23 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł34 m² 6 719 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu na Tarnogaju o pow 34m2 na III piętrze czteropiętrowego budynku. Mieszkanie z aneksem kuchennym oraz balkonem w cenie 229 000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 299 zł89 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: czteropokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 999 zł48 m² 41,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy dopiero wykończony apartament 48m2 z miejscem garażowym w inwestycji Centauris przy ul. Ślężnej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, osobnej kuchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij