dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

231 059 zł44 m² 5 216,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 pokoje z ogródkiem ok 18 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni tylko 231 059 pln - 5190 zł za m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia przestronne mieszkanie znajdujące się na nowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Klimasa. Położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum miasta! 2 pokojowe ładne mieszkanie Z balkonem I klimatyzacją. 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum miasta w bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok walońska / na grobli / nowe budownictwo / balkon / 2012 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38m2 położone na parterze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 697 zł62 m² 5 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Klecina. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 139 zł48 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc. Bez prowizji. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Klecina. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - - mieszkanie po remoncie / idealna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 48m2 składa się z dwóch pokoi salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

268 000 zł44 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację osiedle monitorowane / ogrodzone / oferta wstrzymana. Kawalerka o powierzchni 38,02m2 (w księdze wieczystej metraż wynosi 43,68m2 - powierzchnia wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Serdecznie polecam dwupokojowe mieszkanie, położone na trzecim pietrze zabytkowej kamienicy w bardzo bliskiej odległości od Wrocławskiego Rynku! Przedmieście Oławskie! metraż: na mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

228 782 zł31 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31,34 mkw znajdujące się na III piętrze pięknej, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 697 zł62 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

453 900 zł75 m² 6 052 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 3 pokojowe zadbane mieszkanie Z balkonem, ogrodem I kominkiem. Mieszkanie: bezczynszowe z balkonem Położone na 2 piętrze w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 990 zł45 m² 44,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze (z4) w budynku z windą. Budynek częściowo ogrodzony. Składa się z: otwartej kuchni z wydzieloną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 697 zł62 m² 5 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

246 015 zł35 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie ok 35m2 w idealnej lokalizacji dla inwestora - Kamienica położona jest zaledwie 2,5 km od wrocławskiego Rynku, 1,2 km od Dworca Głównego. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

275 947 zł55 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie 3 pokoje 55,30m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z balkonem 6m2 za jedyne 4990 zł za m2 - cena 275 947 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk łubinowa / motylkowa / ciche / monitoring / teren zamknięty Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- rozkład - balkon - winda - komórka lokatorska - 2010 rok! Gorąco polecam na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach, na Gaju. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację -wojciech Natanek ołtaszyn / dwupoziomowe / balkon Dwupoziomowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 55 m2 położone na drugim piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrodzka

Krzyki,Wrocław

415 000 zł66 m² 6 287,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zabrodzka / balkon / rozkład / winda / 2013 R. / nowe budownictwo zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 66 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

324 250 zł65 m² 4 973,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 67,30m2 za jedyne 4 973 zł za m2 - cena promocyjna 324 250 zł z miejscem postojowym w garażu podziemnym w cenie! ***możliwość wydzielenia osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

296 500 zł52 m² 5 701,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 52 m kw. na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 903 zł34 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, media miejskie centrum miasta! Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,5 mkw znajdujące się na Ii piętrze pięknej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

274 623 zł50 m² 5 492,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : kwiecień 2018 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

283 000 zł60 m² 4 716,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw znajdujące się na 1p. dwupiętrowego, ceglanego budynku w bardzo spokojnej części osiedla Księże Małe na ulicy Katowickiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjatkowo Atrakcyjny dwupokojowy apartament o pow. 70 mkw położony na 1 piętrze w apartamentowcu z windą, składający się z dwóch pokoi, kuchni z częścią jadalną, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

227 299 zł41 m² 5 543,88 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Krzyki,Wrocław

227 315 zł42 m² 5 412,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 / kwiecień 2018 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 000 zł48 m² 7 276,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwa pokoje przy uniwersytecie ekonomicznym Słoneczne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z możliwością zrobienia trzech pokoi, położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zgody

Krzyki,Wrocław

960 zł40 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

= dwuosobowe mieszkanie = 960 zł = Pl. Zgody = Opłaty: 960 zł + 320 zł opłata dla zarządcy + woda, prąd, gaz wg. zużycia 1000 zł - kaucja zwrotna. Preferowani najemcy: dwie studentki, albo dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam Państwa uwadze ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o pow. 51,7 mkw zlokalizowanego na Ołtaszynie, na nowym osiedlu mieszkaniowym. Mieszkanie jest w gustownie wykończone, nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pereca

Krzyki,Wrocław

479 000 zł104 m² 4 605,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Gorąco polecam! Czteropokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z 1993 roku w i spokojnym miejscu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

210 899 zł36 m² 5 858,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

| mieszkanie, 2 pokoje, 46m2, 300000zł, krzyki, okolice ul. Skarbowców 0%! dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje 45,83m2 , rozkładowe z balkonem zlokalizowane w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

260 226 zł48 m² 5 398,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ustawne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,2 m2 z osobną kuchnią i ogródkiem 26,5m2 blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Mieszkanie posiada ogródek 26 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk poranna / skarbowców / ciche / rozkład / media miejskie Do sprzedaży kawalerka w pełnym rozkładzie (kuchnia osobna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk wałbrzyska / ciche / balkon / 2001 rok / os. Zamknięte / komunikacja klucze W biurze Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / niski budynek / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 56,5 m kw. ( plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Krzykach, w okolicy ul. Glinianej/hubskiej. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe. Składa się z dwóch osobnych pokoi,.