dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

319 989 zł55 m² 5 817,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 30.06.2017 Wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowa*kawalerka*apartamentowiec*centrum Do wynajęcia kawalerka urządzona w bardzo wysokim standardzie. Nowo oddany apartamentowiec znajduje się przy Sky Tower. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

231 206 zł37 m² 6 248,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

276 818 zł49 m² 5 689,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na północ,południe. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowa

Krzyki,Wrocław

445 199 zł83 m² 5 363,84 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

439 000 zł56 m² 7 769,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękny apartament / Budynek krzycka 92 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu ( 56,50 mkw ) usytuowanego w budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

218 000 zł35 m² 6 228,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 35 mkw położonego we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej, na wysokości Placu Srebrnego i Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

714 636 zł127 m² 5 616 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 127,25 m2. Mieszkanie jest dwupoziomowe (z antresolą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

! zapraszam na bezpłatną prezentację! kamienna / rondo / balkon / rozkład / winda zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

284 705 zł46 m² 6 189,24 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 562 zł55 m² 5 239,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: księże Wielkie *** 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,26 m2 z balkonem i ogródkiem w prestiżowej inwestycji na Księżu Wielkim*** - - kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 949 zł55 m² 35,44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 stycznia przytulne i zadbane mieszkanie na zielonych Krzykach, okol ul. Przyjaźni, na nowym ogrodzonym osiedlu, w 4-kondygnacyjnym budynku z windą. Powierzchnia ok 55 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

440 000 zł101 m² 4 356,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: mieszkanie o powierzchni 101,6m kw. znajduje się na 5. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Trzy pokoje (29,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

283 899 zł49 m² 5 793,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz! termin oddania: 01.04.2017 Wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

276 818 zł39 m² 5 689,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez prowizji od kupującego. Bez podatku pcc. Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na południe. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 216 zł44 m² 6 075 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,48 m2 z dużym ogródkiem na zielonej Klecinie*** Kupując mieszkanie z tej oferty nabywca nie płaci prowizji oraz pcc 2%. Osiedle Vitalia to unikalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł77 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Świeradowskiej we Wrocławiu. Powierzchnia 77,20 m2. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, 4 pokoje, jasna kuchnia, oddzielnie łazienka i wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł76 m² 4 855,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m.kw. znajdujące na 1.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lechonia

Krzyki,Wrocław

226 439 zł38 m² 5 958,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

687 900 zł96 m² 7 165,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe ok 96 m2 z dwoma dużymi tarasami ok 40m2 oraz 17m2 w inwestycji na Krzykach Południe 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

433 000 zł67 m² 6 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gaj, media miejskie, garaż Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 67 mkw znajdujące się spokojnej i popularnej dzielnicy Gaj. Na całkowitą pow. składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

192 413 zł35 m² 5 497,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : wrzesień 2016 / lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68 lat doświadczeń popartych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

205 320 zł39 m² 5 264,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 216 zł44 m² 6 075 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

342 612 zł55 m² 6 229,31 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł77 m² 5 168,39 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 900 zł28 m² 7 237,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Ostatnia wolna kawalerka 28,31 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach przy ul. Pięknej 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

261 516 zł42 m² 6 226,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - monika zakrzewska - Wspaniała inwestycja w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Liczne tereny zielone, różnorodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

510 000 zł114 m² 4 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: mieszkanie o powierzchni 115 m2 znajduje się na 1. piętrze. Mieszkanie rozkładowe, składa się z: - czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

699 000 zł130 m² 5 376,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie z ogródkiem w willi na Borku Mieszkanie o powierzchni ok. 130 m2 zajmuje pół willi z 1930 r. i rozmieszczone jest na trzech kondygnacjach. W przyziemiu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Główna

Krzyki,Wrocław

298 815 zł58 m² 5 151,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Dostęp komunikacji sprawia że dojazd do centrum miasta zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

323 302 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 65 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4990 zł za m2 - cena 323 302 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! dostępne lokale na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, nowoczesne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,23 m2, zlokalizowane na 1 piętrze w apartamentowcu z windą na osiedlu zamkniętym "belvedere Park".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

245 000 zł49 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zapraszam na bezpłatną prezentację - bardzo dobra lokalizacja / stylowa kamienica / mieszkanie wymaga remontu Mieszkanie o powierzchni 48,02 m2 składa się z 2 pokoi, ciemnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł55 m² 6 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zwycięska / balkon / ciche / rozkład / 2009 R. Zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 55 w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bursztynowa

Krzyki,Wrocław

515 000 zł98 m² 5 255,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, słoneczne, dwupoziomowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98m2, zlokalizowane na 2 parterze w dwupiętrowym apartamentowcu znajdującym się na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

194 305 zł36 m² 5 397,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : lipiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: miejsce postojowe / balkon / taras / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 63.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyłączność. Zapraszam na bezpłatną prezentację, licencjonowany pośrednik W obrocie nieruchomościami. , tel (pokaż numer), LIC. Zawodowa nr 15252 atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na krzykach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij