dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jarzębinowa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł21 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż urokliwa kawalerka na krzykach, blisko uniwersytetu ekonomicznego media miejskie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę po remoncie znajdującą się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania kawalerka wykończona położona na 1 piętrze w nowym budynku z 2016 roku. Jest możliwość zrobienia 2 pokoi. Budynek ogrodzony , monitorowany z windą. Zamieszczone oferty nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

454 000 zł75 m² 6 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik przytulne, nowe, 3 pokojowe, z balkonem, ogrodem, kominkiem, antresolą I miejscem postojowym wolne od zaraz. Mieszkanie: przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

364 420 zł69 m² 5 246 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprawdzone Mieszkanie. pl oferuje mieszkanie 3 pokojowe na Krzykach w promocyjnej cenie. Tylko teraz zaoszczędź aż 18,221,00 zł! Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji od Kupującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

2 100 zł76 m² 27,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o pow.75,5kw, położone na 5 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2009r (z windą)przy ul. Ciepłej. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi po ok. 20.12,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

777 000 zł98 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie willowe położone w okolicy al. Lipowej - Parku Południowego - Krzyki - borek. Nieruchomość ma powierzchnię 98m2 i usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

252 349 zł39 m² 6 426 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprawdzone Mieszkanie. pl oferuje mieszkanie na Krzykach. Zakup bezpośrednio od dewelopera! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Mieszkanie 2 pokojowe w skład którego wchodzi pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

314 900 zł51 m² 6 174,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Mieszkanie o powierzchni 51,60 m2 składa się z dwóch ustawnych pokoi (około 18m2 ,32m2), jasnej kuchni ( obecnie kuchnia delikatnie otworzona na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 815 zł46 m² 5 561,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

190 299 zł35 m² 5 437,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : czerwiec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W dobrej lokalizacji - okolice fat Na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 10 piętrze w 11 piętrowym bloku wybudowanym w 1974 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 2 pokojowe W pełni rozkładowe mieszkanie W kamienicy Na sprzedaż ustawne mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w V piętrowej kamienicy w okolicach ulicy Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

170 000 zł50 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Tanie 3-pokojowe mieszkanie od dewelopera w samym sercu wrocławskiej dzielnicy Krzyki. Początek realizacji inwestycji, mieszkanie w przedsprzedaży. Okazja tyko do końca 2016 r. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

420 000 zł79 m² 5 341,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przestronne ( 79 m2 ) mieszkanie 3-pokojowe w ceglanym budynku na bliskich Krzykach. Okolice Jesionowej. Atuty mieszkania: - 100% własnościowych mieszkań w budynku - znakomity układ, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie położone w budynku z 1998r, na kameralnym osiedlu, przy ul.W.Rutkiewicz. Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, o pow.64mkw, położone na 2 piętrze w budynku 3 piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

410 852 zł73 m² 5 614 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio od dewelopera na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 73,19 m2 zlokalizowane w nowo powstającej inwestycji na wrocławskich Krzykach (oporów). Mieszkanie w promocji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

305 690 zł50 m² 6 129 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Sprawdzone mieszkanie prezentuje 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w kompleksie mieszkaniowym składającym się zaledwie z 3 budynków (98 lokali). W pobliżu tereny rekreacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

596 493 zł92 m² 6 449 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowość! Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera piękny 4.-pokojowy apartament w nowo realizowanej inwestycji przy samym Parku Grabiszyńskim. Początek sprzedaży. Tylko 8 mieszkań w całej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - kamienna / ciche / super lokalizacja / media miejskie / rozkład Super oferta! Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

368 098 zł90 m² 4 110 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Sprzedam sprawdzone mieszkanie składające się z 4 pokoi, o całkowitej powierzchni 89,57 m2, które jest zlokalizowane na 4 piętrze, kameralnego i bardzo bezpiecznego osiedla w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

287 000 zł39 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie kapitalnym.Lokal składa się z dwóch pokoi - salonu i sypialni, osobnej kuchni z dużym oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! rodzinna / rozkład / ciche / balkon / 2000 r. Zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 50 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

199 742 zł36 m² 5 548,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania: czerwiec 2017 możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

321 356 zł51 m² 6 290 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera mieszkanie 3-pokojowe w nowej i już realizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach na dużym nowoczesnym osiedlu. Więcej szczegółów telefonicznie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schuberta

Krzyki,Wrocław

294 000 zł45 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: rozkład / wysoki standard / balkon / winda Polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

238 000 zł37 m² 6 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż ustawne 2 pokojowe mieszkanie Z możliwością pełnego rozkładu idealne pod wynajem! media miejskie! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

398 033 zł62 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Januszowicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Januszowickiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Południowego (krzyki - Borek). Mieszanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 188 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera mieszkanie 2-pokojowe w nowo realizowanej inwestycji na wrocławskich Krzykach (okolice Oporowa). Promocja deweloperska tylko do końca 2016 r. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka położona w okolicach ul. Orlej / Powstańców Śląskich (krzyki). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł86 m² 4 406,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Zaporoskiej (obręb Grabiszyn - Krzyki). Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

256 000 zł31 m² 8 258,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie położone w okolicach ul. gen. Stanisława Maczka (krzyki - Obręb Partynice). Nieruchomość położona jest na wygodnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Dwa poziomy / ciche / balkon / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni 96 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

212 000 zł27 m² 7 851,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładna kawalerka o powierzchni 27 mkw z antresolą 10 mkw. Mieszkanie po remoncie kapitalnym. Nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Mieszkanie z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

354 978 zł53 m² 6 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio od dewelopera komfortowe mieszkanie dwupokojowe z dużym ogródkiem (102,7m2) oraz dwoma tarasami zlokalizowane w czterokondygnacyjnym budynku. Mieszkanie posiada wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

248 000 zł62 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! - niskie budownictwo / okolice motylkowej / łubinowej Mieszkanie o powierzchni ok.62,10 m2 składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - świeradowska / rozkład / balkon / ciche / 1992 R. Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

325 000 zł44 m² 7 388,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku ( 2013 rok ) na osiedlu Gaj. Mieszkanie składa się z salonu z kuchnią w aneksie, osobnej sypialni z wyjściem na balkon oraz łazienki. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

210 235 zł38 m² 5 532,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

352 000 zł54 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Opolskiej. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 999 zł60 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie od dewelopera w promocyjnej cenie na granicy wrocławskiej dzielnicy Krzyki i granic miasta. Początek realizacji inwestycji, mieszkanie w przedsprzedaży. Okazja tylko do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij