dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

257 701 zł49 m² 5 259,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz gorąco polecamy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie tuż przy Parki Grabiszyńskim. Lokal o powierzchni 47m2 składa się z: - dwóch samodzielnych pokoi (9m/kw i 11m/kw), - jednego przechodniego który z łatwością można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

255 799 zł46 m² 5 560,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Bardzo ciekawa lokalizacja, odległość od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

358 879 zł60 m² 5 981,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : marzec 2017 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

198 699 zł36 m² 5 519,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

317 967 zł56 m² 5 708,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) o powierzchni 56 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trwała

Krzyki,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w okolicy ul. Trwałej. Zaciszne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

323 302 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 65 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4990 zł za m2 - cena 323 302 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! dostępne lokale na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 719 zł42 m² 5 862,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozwojowe 3 pokoje, mieszkanie przy rynku po kapitalnym remoncie. Polecam mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym, z możliwością oddzielenia kuchni z oknem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

347 000 zł62 m² 5 578,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Duże ( 62 m2 ) mieszkanie 2-pokojowe na wysokim parterze. Dzielnica Gaj. Mieszkanie pierwotnie było mieszkaniem 3 pokojowym z osobną kuchnią ( pełen rozkład ). Pierwotny układ mieszkania można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - nowe budownictwo / miejsce postojowe W garażu podziemnym Mieszkanie 2 - poziomowe o powierzchni 73,02m2 położone na trzecim piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

413 000 zł74 m² 5 581,08 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc i notariusza - czyli 2% wartości mieszkania! Mieszkanie z kw Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Krzyki,Wrocław

510 000 zł115 m² 4 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: mieszkanie o powierzchni 115 m2 na 1. piętrze w 4-piętrowj kamienicy. Pełen rozkład: - cztery pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

339 000 zł96 m² 3 531,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

4-pokojowe, stylowe, na mieszkanie lub biuro Polecam 4-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 96 m2 położone na 1 piętrze w 4-kondygnacyjnej kamienicy zlokalizowanej na Przedmieściu Oławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Krzyki,Wrocław

301 799 zł58 m² 5 203,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Bardzo ciekawa inwestycja! Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja w okolicy ul. Stabłowickiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

272 601 zł50 m² 5 452,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

211 305 zł39 m² 5 418,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

318 600 zł57 m² 5 589,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie z pięknym widokiem w inwestycji Belvedere Park - 2 osobne duże pokoje. Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni Cena brutto za m2 lokalu to pln 5 600,00 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Srebrnogórska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł50 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Serdecznie polecam! Na sprzedaż dwupokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na III piętrze w V piętrowym bloku z 2011 roku przy ul. Srebrnogórskiej na Gaju. Lokal składa się z: - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

371 387 zł65 m² 5 696,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym ( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) o powierzchni 65 m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

415 000 zł66 m² 6 287,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - wałbrzyska / balkon / rozkład / winda / 2013 R. / nowe budownictwo Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

281 199 zł55 m² 5 112,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : grudzień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz prowizję dla biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

218 299 zł40 m² 5 457,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania: grudzień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Wspaniała inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

318 600 zł57 m² 5 589,47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

367 900 zł62 m² 5 888 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny,Parapety brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

227 997 zł38 m² 6 042,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 38m2 w kameralnej zabudowie na zielonej Klecinie, blisko Parku Klecińskiego, szkół, obwodnicy i autostrady. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

227 299 zł41 m² 5 543,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mieszkanie dwu poziomowe / niski budynek / Mieszkanie jest dwu poziomowe o powierzchni 50m2 składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

326 699 zł57 m² 5 731,56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

271 000 zł38 m² 7 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację hubska / osielde ogrodzone / nowe budownictwo / winda Kawalerka o powierzchni w księdze wieczystej około 44m2 ( powierzchnia mieszkania to 38m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

299 799 zł55 m² 5 450,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

459 000 zł115 m² 3 991,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-Bardzo ładne i przestronne mieszkanie we Wrocławiu w okolicach ul. Hubskiej. Zlokalizowane na parterze. Jego powierzchnia to ok. 116 mkw. na która składają się: - 4 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

229 900 zł53 m² 4 337,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

3 pokoje, 230 000zł. 53m2, osobna jasna kuchnia. Nowe instalacje elektryczne, nowe okna. Przytulne trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

475 000 zł96 m² 4 947,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 96 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - dwa pokoje / nowe budownictwo / super wykończone / rozkład Mieszkanie o powierzchni 49,25 m2, składa się z 2 osobnych pokoi - ok.19m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

197 799 zł36 m² 5 494,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-