dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 000 zł42 m² 6 585,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w ok. Sky Tower- w centrum Wrocławia- 275tys do neg. Lokal mieści się na 6 piętrze w 10-piętrowym bloku. W cenie mieszkania pozostają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

277 946 zł52 m² 5 345,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa inwestycja! Na sprzedaż mieszkania zlokalizowane w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

290 476 zł68 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupoziomowe 4 pokoje ok 68 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4290 zł za m2 - cena 384 768 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! dostępne lokale na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

341 000 zł56 m² 6 089,29 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach ulicy Pięknej o powierzchni 56 m2 w 17-sto piętrowym apartamentowcu z przepięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Trzypokojowe 55,42 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

418 000 zł74 m² 5 648,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Kupujący nie płaci także podatku pcc i notariusza - czyli 2% wartości mieszkania! Mieszkanie z kw Krzyki - Południe karkonoska/przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

205 236 zł39 m² 5 262,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : grudzień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

205 326 zł39 m² 5 264,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

629 000 zł109 m² 5 760,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 109,20 m2, zlokalizowane na Krzykach - Tarnogaju. Na pierwszym poziomie znajduje się salon, jadalnia, odrębna kuchnia ze spiżarnią, łazienka i korytarz. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

337 122 zł55 m² 6 129,49 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

290 476 zł68 m² 4 290 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

323 302 zł65 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jednopoziomowe 3 pokoje 65 m2 z możliwością wydzielenia osobnej kuchni za jedyne 4990 zł za m2 - cena 323 302 zł Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! dostępne lokale na innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 021 zł41 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Ten widok tylko w naszej ofercie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

380 000 zł85 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: pełen rozkład / balkon / piwnica Mieszkanie o powierzchni 85 m2. znajduje się na 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł83 m² 30,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz. Dwupoziomowe mieszkanie 83m2 składa się z Salonu, kuchnii, dwóch sypialni, pralni,dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego, garderoby oraz balkonu. Drugi poziom mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 600 zł38 m² 6 327,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Dwupokojowe 38,54 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku pcc Doświadczenie dewelopera: 68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

449 990 zł82 m² 5 487,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki jagodno. Rynek pierwotny! nowe, 4 pokojowe, bezczynszowe mieszkanie Z tarasem I garażem. 4 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

-zapraszam na bezpłatną prezentację - zadzwoń - niskie budownictwo / umeblowanie pozostaje na mieszkaniu / 2009r Mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

343 600 zł56 m² 6 190,99 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

204 900 zł28 m² 7 237,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Wykończenie w cenie! ** *** Ostatnia wolna kawalerka 28,31 m2 z balkonem w inwestycji na Krzykach przy ul. Pięknej 2,7 km od centrum Wrocławia) *** - - kupujący nie płaci 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

490 000 zł96 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe, oryginalne mieszkanie, dwupoziomowe (3 i 4 piętro), położone w najzdrowszej dzielnicy Wrocławia - Krzyki przy ul. Porannej Do sprzedania od zaraz mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

337 350 zł65 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Krzyki - Ołtaszyn dostępne lokale na innych piętrach oraz W innych metrażach opis lokalu: * metraż - 65 m2 * 4 pokoje * 1 piętro * balkon ok 4,5 m2 *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mongolski

Krzyki,Wrocław

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie położone w okolicy pl. Mongolskiego (krzyki - Obręb Brochów) tylko 149tys do neg. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w 2-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

275 139 zł48 m² 5 700 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

342 634 zł55 m² 6 229,71 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - orzechowa / krynicka / ciche / balkon / winda / rozkład Super oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

245 093 zł40 m² 6 127,33 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 48,7m kw. znajduje się na 3. piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 105 zł48 m² 6 100 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł94 m² 3 723,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Polecam do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, 2 - poziomowe o powierzchni całkowitej 94 m (użytkowa 78 m), położone na III piętrze w budynku IV piętrowym z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jabłeczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 510,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe, przestronne mieszkanie, położone na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1990roku przy ul. Jabłecznej Lokal o powierzchni 49m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

370 000 zł64 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 64 m2 znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

366 052 zł49 m² 7 425 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokoje mieszkanie na sprzedaż Opis mieszkania: przytulne dwupokojowe mieszkanie na parterze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzące na południowy-wschód. Wykończenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

192 457 zł32 m² 6 073 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na parterze we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety pcv; okna pcv Zabezpieczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

236 507 zł39 m² 6 064,28 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

170 793 zł27 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: przytulna kawalerka na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety pcv;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

272 261 zł44 m² 6 150,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

390 390 zł91 m² 4 290 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - 0 % prowizji od Kupującego! Krzyki - Ołtaszyn Cena brutto za m2 lokalu od 3990,00 zł dostępne lokale na innych piętrach oraz W innych metrażach opis lokalu: * metraż - 94 m2 * 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

342 634 zł55 m² 6 197 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: dwupokojowe mieszkanie na parterze we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Wykończenie: podłogi wylewka samopoziomująca; ściany tynk gipsowo-wapienny; parapety pcv; okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

234 000 zł33 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkład / blok ocieplony / blisko sky tower / balkon W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie 33m2, jednostronne z oknami wychodzącymi na ciche podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

255 858 zł46 m² 5 562,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Wspaniała inwestycja w południowej części.