dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładny dwupokojowy apartament o pow. 50 mkw położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą, składający się z dwóch pokoi, łazienki z wc i przedpokoju.~Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

314 000 zł42 m² 7 477,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - 2 pokoje - rakowiec Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,99m na II p z windą. Salon połączony z aneksem kuchennym 19,65m , sypialnia 11,24m , łazienka 5,34m , hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł50 m² 6 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 50,4 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 000 zł38 m² 6 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Super oferta! Dwa pokoje na przeciw ue idealne pod wynajem. Przytulne, słoneczne, nierozkładowe mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

423 674 zł69 m² 6 144,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 4 000 zł) tylko do 31.07! RYNEK PIERWOTNY - KRZYKI - HUBY OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 68,95 m2 na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

453 000 zł75 m² 6 040 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik przytulne, nowe, 3 pokojowe, z balkonem, ogrodem, kominkiem, antresolą I miejscem postojowym wolne od zaraz. Przedstawiam Państwu urokliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 4 000 zł) tylko do 30.07! Krzyki - Klecina - 3 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu 63 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

314 600 zł44 m² 7 143,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD dewelopera - krzyki - grabiszynek tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

183 168 zł35 m² 5 233,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wspaniała inwestycja w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Liczne tereny zielone, różnorodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

437 760 zł68 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki-tarnogaj-4 pokoje Mieszkanie 4 pokojowe dwupoziomowe o powierzchni 68,40m na iiip. Salon połączony z aneksem kuchennym 18,53m , dwie sypialnie 8,86m+5,08m i antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

256 971 zł43 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! mieszkanie W promocyjnej cenie 5990 zł/m2! opis mieszkania: prezentowane atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

378 740 zł68 m² 5 594,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - wojszyce 3 pokoje 67,70 M Nowe mieszkanie trzy pokoje o powierzchni 67,70m .Przestronny salon z aneksem kuchennym 30,90m , dwie sypialnie 12,4m + 11,8m , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

387 000 zł71 m² 5 450,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! mieszkanie W bardzo atrakcyjnej lokalizacji Mieszkanie dwu poziomowe , 3 pokojowe o powierzchni 71 m2. Lokal składa się ze salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

273 000 zł43 m² 6 315,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: inwestycja jest kontynuacją niezwykle udanego i sprzedanego w całości osiedla położonego na wrocławskich Krzykach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 499 zł57 m² 5 615,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - 3 pokoje 3 pokoje 56,80 m , II p . Salon 15,9m , oddzielna kuchnia 8,2m , dwie sypialnie 11,8m oraz 9,2m , łazienka 4,2m , hol 7,6m , balkon 7,3m. Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 515 zł58 m² 6 190 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkania deweloperskie - krzyki - O% prowizji od kupującego! opis mieszkania: prezentowane bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,08 m2 znajduje się na parterze nowo powstającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 790 zł64 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Rynek pierwotny - krzyki - 3 pokoje Z oddzielną kuchnią Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,90 m na ivp. Salon 19,6 m , kuchnia 6,6 m , garderoba 4,7m , dwie sypialnie 12,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

243 003 zł42 m² 5 799,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny - krzyki - wojszyce 2 pokoje 41,90M Nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,90m. Duży pokój z aneksem kuchennym 22,4m , sypialnia 12,8m, łazienka 3,8m , hol 2,9m , balkon 5m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 326,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

336 201 zł61 m² 5 523,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rynek pierwotny - 0% prowizji dla kupującego! Prezentowane mieszkanie o powierzchni 60,87 m2 znajduje się na 2 piętrze kameralnego budynku 3-piętrowego z cichobieżną windą. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: polecam Państwu, kawalerkę o powierzchni 32 m.kw. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 800 zł51 m² 6 155,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Prezentowane mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu 51,47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

304 000 zł46 m² 6 595,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 przy ul. Drukarskiej. Lokal mieści się na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi ( 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Strońskiej (osiedle Archicom - Zielona Wyspa). Mieszkanie znajduje się na parterze na terenie zamkniętego, strzeżonego osiedla w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

252 000 zł48 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja przyjazna mieszkańcom. Projekt uwzględnia pełne zieleni i słońca miejsca sprzyjające integracji mieszkańców. Podstawowe potrzeby mieszkańców zaspokoją osiedlowe sklepy, pobliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ostrowskiego

Krzyki,Wrocław

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio 1-pokojowe mieszkanie przy ul. Ostrowskiego. Mieszkanie położone tuz obok Parku Grabiszyńskiego, bardzo dobrze skomunikowane z miastem (w pobliżu przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

337 652 zł54 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,46 m2, znajdujące się na drugim piętrze w dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

261 800 zł41 m² 6 380,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Prezentowane mieszkanie - 2 pokoje - o metrażu 41,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

238 000 zł49 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację - niska zabudowa / pełen rozkład / budynek wybudowany Z cegły Mieszkanie o powierzchni około 49 m2 składa się z: 2 rozkładowych pokoi o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rysia

Krzyki,Wrocław

480 000 zł74 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 74 mkw. Mieszkanie zostało podzielone na dwie sypialnie, pokój dzienny, otwartą kuchnię, korytarz z dużą szafą wnękową oraz łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł43 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42m2 znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

2 400 zł76 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem piękne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76mkw,w jego skład wchodzi: przedsionek, salon połączony z kuchnią. Na górze znajdziemy łazienkę oraz dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rewelacyjna lokalizacja / ok. Powstańców śląskich / ok. Uniwersytetu ekonomicznego Mieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł44 m² 5 955,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam! Bardzo przestronne mieszkanie dla pary lub singla na Klecinie przy ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 44,5m2 powierzchni użytkowej (w kw ujęta powierzchnia tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

231 876 zł41 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowopowstające osiedle na Krzykach. Nowoczesna architektura. Łatwy dostęp do usług i komuniacji miejskiej (autobus, tramwaj) Cichobieżne windy. Termin oddania do użytkowania - II kw. 2017 r. ***w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* zupełnie nowy apartament Z widokiem na panoramę wrocławia Lokalizacja: wrocław, krzyki, centrum Nieruchomość : Nowy, świeżo wykończony apartament 2-pokojowy położony na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

265 000 zł45 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 44,5m kw. (w dokumentach ok. 33 m.kw. nie wliczono antresoli).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

273 000 zł44 m² 6 204,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację hubska / nowy budynek 2008 / Kawalerka o powierzchni 43,69m2 skład się z salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. ok. 24m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodnickiego

Krzyki,Wrocław

479 000 zł72 m² 6 652,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,1mkw. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu niedaleko Mostów Warszawskich. Budynek wybudowany w 2001 roku. Niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

265 200 zł48 m² 5 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu. Lokal o powierzchni 48 m2 położony jest na 3. piętrze w trzypiętrowym budynku z windą. Osiedle będzie bardzo.