dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł51 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

0% prowizji* komfortowe 2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Opis nieruchomości : Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w zadbanym budynku z cegły z 1999r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Komfortowe, 1-pokojowe mieszkanie o pow. 33m2 w ok.ul. Glinianej Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do każdej dzielnicy miasta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53m2 na wrocławskich Krzykach w okolicach osiedla Skarbowców, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (krzyki). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją miejską. W podliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

275 000 zł52 m² 5 248,09 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Pułaskiego (krzyki). Atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum. Miejsce świetnie skomunikowane. W poblizu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł58 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: okolice ul. Łódzkiej (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 000 zł68 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż 2 pokojowe i dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się na 2 piętrze bloku z 2004 roku. Mieszkanie o powierzchni 68 m2, powierzchnia użytkowa 55 m2.I Poziom: Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Klasztorna boczna ul. Parafialnej, wojszyce). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

129 000 zł18 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Na sprzedaż przyjemna kawalerka/garsoniera o pow. 18 m2 + balkon 3 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Al. Wiśniowej. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkania o pow. 71 m2, zlokalizowane w okolicy ulicy Krynickiej. Lokal słoneczny z oknami o wystawie na północny-wschód i północny-zachód, dzięki czemu w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

355 000 zł63 m² 5 634,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Do sprzedania piękne, 2-pokojowe, z dużym balkonem, rozkładowe mieszkanie na Krzykach. Lokal składa się z dużego, słonecznego salonu /20m2/, sypialni /17m2/, odzielnej, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 000 zł52 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow.52,5 w dzielnicy KRZYKI, Osiedle Archicomu- "Cztery Pory Roku" Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 3-kondygnacyjnym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spadochroniarzy

Krzyki,Wrocław

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo przestronne, klimatyczne mieszkanie jednopokojowe w doskonałej lokalizacji Krzyki ul. Spadochroniarzy na wysokim parterze w czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie, świeżo wyremontowane o pow. 52m2 w okolicach ul. Orzechowej Mieszkanie zlokalizowane jest na 8 piętrze w bloku z lat 80-tych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniawska

Krzyki,Wrocław

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone przy ul. Czerniawskiej na Gaju. Budynek z 2003 r. Mieszkanie dwustronne (wschód- zachód), bardzo jasne, słoneczne na drugim pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

260 000 zł56 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chcesz mieszkać blisko centrum miasta i mieć ciszę? Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stare Miasto , około 1 km od Rynku w okolicy ul. Grabiszyńskiej i ul. Kolejowej. Na 2p/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

360 000 zł58 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o wysokim standardzie i łącznej powierzchni 58,5 m2 w nowym budownictwie (2003). Do każdego pokoju przynależy niewielki balkon.Łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

425 000 zł80 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,w budynku z windą ,z 2008 r. i miejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym. Na pierwszym poziomie jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trwała

Krzyki,Wrocław

257 000 zł48 m² 5 354,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super wygodne dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta przy ul. Trwałej. Lokal o powierzchni 48mkw położony na czwartym piętrze w niskim budynku składa się z przestronnego salonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

479 000 zł100 m² 4 780,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

N owa niższa cena 479.000 PLN - do małej negocjacji. Polecamy do sprzedaży przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,2 m2 w doskonałej lokalizacji na wrocławskim Borku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł75 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Cztery Podkowy, wysoka. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniawska

Krzyki,Wrocław

480 000 zł76 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku, położone przy ul. Czerniawskiej, zaprojektowane przez architekta i wykończone pod jego nadzorem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! obok dwa parki! nowe mieszkanie! lokalizacja: al. Wiśniowa (skrzyżowanie ulic Ślężnej, armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (krzyki, os. Belvedere Park). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni (krzyki os. Belvedere Park). Miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł70 m² 4 785,71 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Szukasz dobrej inwestycji? Chcesz mieć pewność, że Twoja oferta będzie atrakcyjną ofertą? rozkładowe mieszkanie 10 minut pieszo do rynku I dworca pkp Doskonała lokalizacja posiadająca wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

1 450 zł54 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem dla studentów I nie tylko, nowe rozkładowe mieszkanie 54m2 w dzielnicy Krzyki (róży Wiatrów) Dwa pokoje, osobna kuchnia ,łazienka, przedpokój z szafą, dwa balkony, żaluzje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Vivaldiego (krzyki, jagodno). Spokojna, cicha, zielona okolica. W okolicy niska zabudowa, sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

328 000 zł65 m² 5 046,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz rodzinnego mieszkania w centrum miasta, 20 minut spacerem do rynku, w stanie gotowym do zamieszkania? W pobliżu mieszkania jest wiele sklepów które oferują artykuły spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne 1-pokojowe mieszkanie po remoncie o pow.29m2 na Krzykach, w okolicach ulicy Cukrowej. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2-pokojowe, 45 m.kw,umeblowane mieszkanie na pierwszym piętrze (przy ul.Ślicznej), z czterema biurkami oraz czterema łóżkami, dwoma szafami, jasną umeblowaną kuchnią, lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

2 100 zł54 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2- pokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Oficerskiej. W pokoju dziennym komplet wypoczynkowy, komoda, serwantka. Sypialnia z łóżkiem małżeńskim i szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

359 000 zł103 m² 3 485,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowe gotowe do odbioru. Tylko 4 km za Ołtaszynem, w kierunku Żórawiny, wyjazd z Wrocławia ul. Grota-Roweckiego. Kameralna zabudowa, ogrodzony teren, kontrola dostępu oraz klimatyzowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 000 zł83 m² 4 759,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku z 1965 roku, o powierzchni 83 m2 w dzielnicy Krzyki, prestiżowej, spokojnej i bardzo ładnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

397 451 zł104 m² 3 821,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne słoneczne mieszkanie na Krzykach w cichej okolicy dobry dojazd 2 pokoje po remoncie umeblowane z balkonem duża widna kuchnia wyposażona w lodówkę i pralkę Przydużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe 3-pokojowe W nowym budownictwie na gaju Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie o pełnym rozkładzie usytuowane na 5 piętrze apartamentowca z winda, ochroną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

345 000 zł61 m² 5 655,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Hubskiej. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (18,40 m2 + 11 m2 + 9 m2) * kuchni (7,50 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

297 000 zł47 m² 6 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam do sprzedania mieszkanie nierozkładowe mieszczące się na trzecim piętrze sześciopiętrowego, ceglanego bloku z windą powstałego w 2004 roku. Mieszkanie znajduje się na Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| ***świetna lokalizacja***naprzeciwko uniwersytetu ekonomicznego***inwestycja pod wynajem*** Dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze bloku z 1980 roku. Lokal składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

309 000 zł50 m² 6 155,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na Krzykach, na kameralnym osiedlu Cztery Pory Roku, usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku. Osiedle ogrodzone, monitorowane , z całodobową ochroną. Cicha i spokojna.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij