dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

267 000 zł45 m² 5 989,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie na Krzykach przy ul.Porannej. ~Lokal jest dwupoziomowy bez skosów, składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon i kuchni w aneksie ( ok.18m2 ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49 m2 w okolicy ul. Jesionowej. Super lokalizacja pod względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

610 557 zł95 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie willowe Oferujemy wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie willowe o powierzchni 94,66mkw usytuowane na parterze z tarasem i ogrodem. Na powierzchnię mieszkania składają się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 4 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 3 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu 63 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 352 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 5 000 zł) tylko do 30.07! Krzyki - Klecina - 4 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 4 pokoje - o metrażu 69,88 m2. Mieszkanie mieści się na 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pereca

Krzyki,Wrocław

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: mieszkanie o powierzchni 115 m2 na I piętrze w IV-piętrowej kamienicy. Pełen rozkład: - cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Rozkładowe, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy. Powierzchnia 66m2, okna pcv, czynsz 500zł (ogrzewanie i woda miejskie), nowa instalacja elektryczna, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

348 000 zł50 m² 7 026,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjny dwupokojowy apartament o pow. 49,53 mkw położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą, składający się z dwóch pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

247 000 zł38 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Partynice, przy ulicy Zwycięskiej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecam Trzypokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku przy ul. Himalajskiej. Mieszkanie składa się z salonu 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

423 674 zł69 m² 6 144,66 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Rynek pierwotny - krzyki - huby - O % prowizji opis mieszkania: polecamy piękne mieszkanie 4-pokojowe o metrażu 68,95 m2 na parterze. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój - 7,10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się przy ul. Pułaskiego, 10 minut piechotą od dworców kolejowego i autobusowego i około 15-20 minut od Rynku. Lokal w dobrym stanie, w odremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł50 m² 29,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny dwupokojowy apartament o pow. 50 mkw położony na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą, składający się z dwóch pokoi, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł46 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe 2 pokoje, apartamentowiec Z 2012 roku, balkon 13 M2! Polecam słoneczne, bardzo atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46 m2 położone na Gaju - boczna ul. Świeradowskiej, obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 352 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 4 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 4 pokoje - o metrażu 69,88 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

366 052 zł49 m² 7 424,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,30 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze i składa się z: pokoju dziennego, sypialni, zamkniętej kuchni z oknem, łazienki oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 352 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 4 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 4 pokoje - o metrażu 69,88 m2. Mieszkanie mieści się na 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

620 000 zł87 m² 7 101,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie W okol. UL. Borowskiej. Mieszkanie godne uwagi. Mieści się i na I p. w apartamentowcu z 2011 roku. Układ pomieszczeń oraz ich staranne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

2 400 zł76 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 76mkw,w jego skład wchodzi: przedsionek, salon połączony z kuchnią. Na górze znajdziemy łazienkę oraz dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż nowe i ładnie urządzone mieszkanie na Krzykach-Partynice. Mieszkanie o powierzchni ok. 38m, dwupokojowe, na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*Do sprzedaży wyjątkowe,2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Jagodnie.Powierzchnia całkowita 49,17 mkw.Mieszkanie w pełni rozkładowe z balkonem.Słoneczne.Niski blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 370 zł45 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rynek pierwotny-gotowe- wojszyce 2 pokoje Prezentowane mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 45,34 m2 znajduje się na I piętrze, posiada przedpokoj (9,34 m2), pokój dzienny z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

345 000 zł63 m² 5 476,19 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na bardzo wysokim parterze w sześciopiętrowym bloku przy ul. Łódzkiej. Blok ocieplony z windą, klatka schodowa po remoncie. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

309 000 zł82 m² 3 768,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację -zapraszam na bezpłatną prezentację- super lokalizacja / do rynku piechotą 15 min / kamienica po remoncie Mieszkanie dwustronne w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

419 000 zł64 m² 6 567,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam! Ładne trzypokojowe mieszkanie na czwartym piętrze w pięciopiętrowej plombie z 1990 roku w dzielnicy Krzyki - Huby. Lokal o powierzchni 63,6 mkw składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 2 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 3 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu 63 m2. Mieszkanie mieści się na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki przy ul.Oficerska Ilość pokoi:2 Metraż:43m2 Kuchnia: wyposażona Piętro: 3 Informacje dodatkowe: Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym W CENIE!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, do Sprzedania mieszkanie dwupokojowe o pow 43,27m w budynku z 2012r. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz sypialni. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Krzyki,Wrocław

309 000 zł45 m² 6 928,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Gorąco polecam! Trzypokojowe, dwustronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na pierwszym piętrze w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam! Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej okolicy przy Parku Południowym na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z 1980 roku w dzielnicy Krzyki - Borek. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- zadzwoń -piotr strzelczyk ok. Piławskiej / balkon / rozkład / ładne / ciche Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2 składające się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł52 m² 6 417,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w pięciopiętrowej plombie z 2013 roku w dzielnicy Krzyki - Przedmieścia Oławskie. Lokal o powierzchni 52,2 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł43 m² 39,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

200 metrów od Parku Klecińskiego mamy do zaproponowania Państwu mieszkanie do wynajęcia. 2-pokojowe, na I piętrze w nowym budynku z 2016 roku. Składa się z: *przedpokoju *łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 54 m2 na wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie rozkładowe, pokój dzienny z wyjściem na balkon, sypialnia, widna kuchnia, łazienka z wc ( kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| dwupokojowe mieszkanie na 7-pietrze, tuż obok Sky Tower i ronda, doskonale skomunikowane z resztą miasta, blisko ścisłego centrum. Okna nowe plastikowe, nowe drzwi wejściowe, kuchnia jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

400 000 zł82 m² 4 848,48 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki, ul. Powstańców Sl. - koło sky tower. 2- poziomowe mieszkanie o pow. 82,5 mkw. w budynku z lat 90-tych. Rewelacyjna lokalizacja, przy samym apartamentowcu Sky Tower. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 2 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 3 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 3 pokoje - o metrażu 63 m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł80 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokoje - krzyki - wrocław - duży taras - 80 m2 Polecam do wynajęcia piękne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe w czteropiętrowym budynku na krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie ma 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zwycięska 53mkw., 2pok balkon 420000zł. Piękne, dwupokojowe mieszkanie, z dużym balkonem położone w budynku z windą na drugim piętrze,Zlokalizowane w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

6 000 zł116 m² 51,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w Centrum Wrocławia - Powstańców Śląskich Apartament usytuowany na V-tym piętrze w prestiżowym budynku "Thespian" przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

2 250 zł54 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*Do wynajęcia od zaraz komfortowe 2 pokoje mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ul.Oficerskie/Pretficza.Ogrodzona posesja,monitoring,winda.Mieszkanie świeżo wykończone.Pierwszy najem.Kuchnia.