dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

325 000 zł88 m² 3 693,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow.82m przy ul. Kniaziewicza krzyki-centrum.Mieszkanie rozkładowe po remoncie, CO miejskie, mieści się na III p w kamienicy IV piętrowej.Duże jasne 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam do sprzedania rozkładowe mieszkanie w zachodniej części Krzyków znajdujące się na nowym osiedlu wybudowanym w 2001 roku na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Przyjaźni (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

449 000 zł73 m² 6 150,69 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

0% prowizji* atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie - okolice pks Nieruchomość : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie w plombie z 2000r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł48 m² 4 757,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 48,13m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł61 m² 4 934,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł82 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji przestronne 3 pokojowe mieszkanie na borku Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 82 mkw położone w nowym apartamentowcu na 2 pietrze w prestiżowej dzielnicy Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

236 000 zł47 m² 4 990,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

950 zł70 m² 13,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie. Mam do wynajęcia duży pokój /20m2/w mieszkaniu 3 pokojowym na cichym i spokojnym osiedlu (partynice/ołtaszyn), ul. Maczka. W pokoju wyjście na taras oraz tv i duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

174 500 zł32 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa kawalerka w nowym bloku na sprzedaż o powierzchni 32m2 w dzielnicy Krzyki /ok.ul.Skarbowców/ Lokal znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerniawska

Krzyki,Wrocław

1 900 zł76 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z 2008 roku, położone przy ul. Czerniawskiej, zaprojektowane przez architekta i wykończone pod jego nadzorem. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

5 000 zł135 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowy apartament Z tarasem! lokalizacja: ul. Krzycka. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł53 m² 4 706,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

344 000 zł79 m² 4 376,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, duże mieszkanie bardzo blisko centrum miasta. 3 pokoje własnościowe z kw , z wygodnym usytuowaniem na 1- piętrze kamienicy. Balkon. Jasna kuchnia około 11 m2, salon ok. 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 000 zł35 m² 6 828,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż bardzo ładne, nowoczesne i komfortowe mieszkanie, o pow. 35 m2, z dużym balkonem, na 2 piętrze, w niskiej zabudowie. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł59 m² 6 254,24 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 59m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Zaporoskiej, blisko centrum. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w budynku z 1998r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

297 000 zł55 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach, w pobliżu ronda Powstańców Śląskich. Istnieje możliwość własnej aranżacji. Pełen rozkład. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 999 zł73 m² 41,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

850 zł31 m² 27,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 30,67m2, usytuowana na II piętrze budynku, na os. Skarbowców. Mieszkanie obejmuje: przedpokój, pokój z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Lokal częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

542 795 zł99 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kameralna inwestycja mieszkaniowa zrealizowana na wrocławskich Krzykach Ołtaszynie. W ramach inwestycji powstały cztery dwukondygnacyjne budynki zawierające po cztery wygodne apartamenty każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

536 745 zł98 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa ładne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Krzykach we Wrocławiu. Mieszkanie idealne na inwestycję - 2 pokoje, w pełnym rozkładzie, o powierzchni 46 m2 w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

309 000 zł55 m² 5 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na Hubach. Usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku na spokojnym osiedlu. Wokół dużo zieleni. Budynek po remoncie. Nowe piony wodno-kanalizacyjne, wymieniony dach, wymalowana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca 2-pokojowe przestronne mieszkanie z dużym balkonem na osiedlu Krzyki-Gaj. Mieszkanie dwustronne znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym ocieplonym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

469 200 zł92 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 92 m2 i wysokości 2,70m w promocyjnej cenie 5100 m2/ W cenie miejsce W garażu/ doskonale zlokalizowane i skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł48 m² 4 757,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł61 m² 4 934,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

320 000 zł62 m² 5 120 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m2, w dzielnicy Krzyki, rejon osiedla Gaj, okolice ul. Armii krajowej/orzechowej. Mieszkanie znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

169 000 zł45 m² 3 730,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

| - cena do negocjacji! - Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze przedwojennej kamienicy na wrocławskich Krzykach. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

|!pełen rozkład! przestronna kuchnia! spokojna okolica! Przytulne, umeblowane mieszkanie w nowym budynku z 2006. Lokal jest na 2 piętrze, składa się z: dwóch oddzielnych pokoi, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

236 000 zł47 m² 4 990,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł53 m² 4 706,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

W pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 65m2 w ok.ul. Glinianej Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do każdej dzielnicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje o pow. 42 m2 w okolicach Sky Tower, rozkładowe! blok: 10 piętrowy z windą. W okolicy bloku zieleń. Rok budowy 1970. Przed blokiem zieleń. Mieszkanie: zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

158 000 zł20 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - świetna lokalizacja! mieszkanie po generatnym remoncie! lokalizacja: okolice ul. Sudeckiej. Bardzo atrakcyjne położenie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Chabrowa. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

434 000 zł90 m² 4 822,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Kawalerzystów, boczna ul. Zwycięskiej, osielde Złota Podkowa. Bardzo spokojna, cicha, zielona okolice,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji prowizję pośrednika pokrywa właściciel nowoczesna kawalerka na bezpiecznym osiedlu oaza Opis nieruchomości: komfortowa, świeżo wykończona kawalerka z balkonem usytuowana na pierwszym.