dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem. Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

415 000 zł83 m² 4 981,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Orzechowej. Zadbane, pięciopokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

326 000 zł46 m² 7 086,96 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie! blisko centrum! Świetne mieszkanie na sprzedaż. Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje. Mieszkanie świeżo po remoncie. Wysoki standard / do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację - pełen rozkład / rewelacyjna lokalizacja / uniwersytet ekonomiczny W pobliżu / dworzec pkp Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 38,02m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

377 352 zł70 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Promocja - agd W cenie mieszkania (bon 3 000 zł) tylko do 30.06! Krzyki - Klecina - 4 pokoje z balkonem! Polecamy mieszkanie - 4 pokoje - o metrażu 69,88 m2. Mieszkanie mieści się na 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

588 000 zł127 m² 4 629,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Zapraszam na bezpłatną prezentację - garaż /mieszkanie dwupoziomowe / super lokalziacja / spokojne osiedle Mieszkanie o powierzchni 126,35m2 składa się z dwóch poziomów z czego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

448 610 zł90 m² 4 968 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji! Piękne trzypokojowe mieszkanie w inwestycji oddanej w 2009r., położonej w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

274 000 zł48 m² 5 708,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Sztabowej. Zadbane, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane blisko ue. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

197 319 zł37 m² 5 332,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! prowizje kupującego pokrywa deweloper! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

539 055 zł98 m² 5 500,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - monika zakrzewska - Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 98 m2 - jest to otwarta przestrzeń do własnej aranżacji. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokoje W pełnym rozkładzie krzyki ul. Śliczna! super inwestycja! mieszkanie: -3 pokoje w pełnym rozkładzie, do każdego z pomieszczeń wchodzi się z przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

334 518 zł46 m² 7 225,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oraz pcc! Mieszkanie g otowe do odbioru! Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

419 000 zł64 m² 6 546,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! - budynek Z cegły / rozkład / balkon/ winda Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 74 m2 położone na 4 piętrze w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

264 990 zł42 m² 6 309,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie na II piętrze w II-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł72 m² 5 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 72,5 m kw. na 1 piętrze w 6-pietrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 43m2 przy ul. Skarbowców krzyki w nowym budownictwie z 2001 roku. - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 70,7 m kw. na 2. piętrze. Pełen rozkład, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

308 000 zł82 m² 3 756,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację plac zgody / centrum / cena do negocjacj -zapraszam na bezpłatną prezentację- trzy pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

586 310 zł151 m² 3 888 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji! Piękne pięciopokojowe mieszkanie w inwestycji oddanej w 2009r.,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jaworowa

Krzyki,Wrocław

395 000 zł72 m² 5 486,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prestiżowa dzielnica Wrocławia borek, boczna uliczka. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w okolicy ul. Jaworowej. Mieszkanie mieści się na wysokim parterze czteropiętrowej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

246 000 zł38 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Super oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 38 w okolicy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie do wprowadzenia w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

430 000 zł90 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

AK 201 bardzo atrakcyjna inwestycja na krzykach mieszkania gotowe do odbioru 3 pokoje - 90m2 - 430 000zł podwyższony standard deweloperski opis inwestycji: inwestycja zlokalizowana na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Wyjątkowa oferta! Polecam! Na sprzedaż ciepłe i słoneczne, w pełni rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 64 m2 w okolicach ul. Hallera / Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację - okolice opolskiej / katowickiej / niski blok / pełen rozkład / budynek Z cegły Mieszkanie o powierzchni około 48,80 m2 położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

401 940 zł66 m² 6 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oraz podatku pcc! Mieszkanie gotowe do odbioru! Do sprzedania jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i ogródkiem o powierzchni 66 m2 na wrocławskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Przyjaźni / taras / niska zabudowa / ciche / nowe budownictwo 2004 R. Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2 + 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

404 000 zł63 m² 6 417,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

AK 193 nowa, atrakcyjna inwestycja na krzykach mieszkania gotowe do odbioru 3 pokoje - 404 000zł standard deweloperski opis inwestycji: proponowana inwestycja to mały, kameralny kompleks mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

266 000 zł42 m² 6 312,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny O inwestycji: inwestycja jest kontynuacją niezwykle udanego i sprzedanego w całości osiedla położonego na wrocławskich Krzykach - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42m2 na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokoje krzyki ul. Traugutta blisko centrum!super inwestycja! nowe budownictwo 2001 rok mieszkanie: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

445 000 zł75 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik rynek pierwotny! krzyki. Nowe, wykończone pod klucz, 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie Z 2 balkonami I miejscem postojowym W garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 1. piętrze w 2-piętrowym domu. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

1 430 000 zł171 m² 8 374,82 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Apartament z widokiem na panoramę miasta. Apartament znajduje się na ostatnim 9 piętrze, znakomicie doświetlony, przestronny i funkcjonalny. Salon (43 mkw) z wyjściem na taras ( 34 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

398 000 zł85 m² 4 682,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń - mieszkanie W pięknej kamienicy / rozkład / super lokalizacja / dwa balkony kamienica świeżo po remoncie elewacji Mieszkanie o powierzchni 85,04m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 3-pokojowe mieszkanie na 4.piętrze w 5-piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

182 270 zł33 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Promocja-rynek pierwotny - wojszyce 33,14M Prezentowane mieszkanie o metrażu 33,14 m2 znajduje się na II piętrze , posiada przedpokój z wnęką kuchenną (11,29 m2), łazienkę (5,46 m2), pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł65 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Blisko centrum - 4 pokoje - nowe budownictwo! Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone na Gaju. Zadbane,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwaśna

Krzyki,Wrocław

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa okazja! godne polecenia! prestiżowa dzielnica krzyki - borek! Polecam, jasne, dwustronne,w pełni rozkładowe, 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 66m2 w okolicy ul. Kruczej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie miłe, ciche i ciepłe w pełni wyposażone i umeblowane. Budynek ocieplony. Idealne na wynajem dla studentów ( w pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 Czerwca mieszkanie na krzykach ul Wysoka. Pokój z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialnia , antresola z wyjściem na taras. Umeblowane , wysoki standard. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

192 445 zł35 m² 5 498,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! termin oddania : wrzesień 2016 zadzwoń - piotr strzelczyk - współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz Posiadamy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij