dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł61 m² 4 934,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie na traugutta Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w nowym budynku z monitoringiem i windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

270 000 zł58 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Chcesz mieć słoneczne i rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie? Ta oferta Cię zainteresuje. Polecam słoneczne i ciepłe, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Krzyki

Krzyki,Wrocław

180 000 zł28 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na 3 piętrze w bloku dzięsięciopiętrowym, znajdującym się dzielnicy Krzyki, obok Ronda Powstańców Śląskich o powierzchni 28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

165 000 zł24 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro do końca października ma promocję i nie pobiera prowizji od kupującego. Prowizja 0%. Śliczna, ładnie urządzona, kawalerka o powierzchni 24 m2. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezposrednio od wlasciciela,bez posrednikow! bez prowizji!-taniej! Bardzo ladne 3pokojowe mieszkanie na nowobudowanym osiedlu na Krzykach.Juz odbywa sie przekazywanie wlasnosci przez dewelopera .Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

163 000 zł43 m² 3 790,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach w okolicy ulicy Pięknej-idealne dla osoby niepełnosprawnej / na działalność gospodarczą/salon kosmetyczny Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

305 000 zł54 m² 5 648,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca świeżoodremontowane mieszkanie w standardzie na wrocławskich Krzykach-Gaj Pietro: 10/11 + strych. Trzy pokoje. Powierzchnia mieszkania: 54.30 m2. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

285 600 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam do sprzedaży nowoczesne i przestronne dwupoziomowe mieszkanie,stan deweloperski. Bardzo dobra lokalizacja na Krzykach, osiedle Pod Przyjaznym Adresem.Łatwy dojazd w kierunku centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł63 m² 5 380,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na przy ul. Krzyckiej na 6 piętrze z pięknym widokiem na Ślęze. Mieszkanie w pelni rozkładowe, wygodne, ustawne pokoje, duży balkon, wyposażona kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

236 000 zł35 m² 6 742,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż jasną, przestronną, wykończoną kawalerkę typu studio na nowym osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Okna wychodzą na południe, mieszkanie jest dobrze doświetlone i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Krzyki,Wrocław

168 000 zł24 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, o pow. 24m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 5 piętrze w budynku z 1975r. i nadaje się do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe, przytulne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.62m2 w okolicach ul. Bardzkiej. Idealny, dwustronny rozkład mieszkania sprawia, że lokalizacja stanowi świetną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł29 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka znajdująca się w centrum Wrocławia przy ul. Pięknej, o powierzchni 29m2, w nowym budownictwie z końca 2012 roku. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

95 000 zł24 m² 3 983,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha i zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

179 000 zł35 m² 5 114,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę z możliwością wydzielenia dwóch pokoi w kamienicy, znajdującej się na Krzykach, o powierzchni 35 m2, w bardzo dobrej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

387 260 zł58 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym (jest opcja oddzielnej kuchni) w centrum miasta, w gotowej inwestycji z możliwością wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł37 m² 8 378,38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37 m w centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowo wybudowanego budynku. Mieszkanie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

297 000 zł66 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 66 m2 w Centrum Wrocławia (kościuszki), blisko dworca pkp. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z loggią, usytuowane na 8 piętrze 10 piętrowego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Owsiana

Krzyki,Wrocław

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Polecam bardzo jasną i ciepłą kawalerkę 26m2 z balkonem, ósme piętro 10-cio piętrowego bloku mieszkalnego. Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Krzyki (grabiszyn), w ok. ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

309 000 zł67 m² 4 611,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Okazja! super lokalizacja zarówno do zamieszkania I jako inwestycja! Bardzo atrakcyjne miejsce w samym centrum miasta (2,5 km do rynku) ale w bocznej, cichej I zielonej uliczce. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

484 000 zł57 m² 8 491,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla koneserów! nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Borku. Nieduży własny taras ziemny. W pobliżu park i tereny rekreacyjne ( basen, korty ), szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2 w dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn, okolice ul. Grota Roweckiego / Parafialnej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,17 m2 + 10,25 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - miejsce postojowe W cenie! wysoki standard! klimatyzacja! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł38 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2.pokojowe mieszkanie przy ul. Komandorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie uniwersytetu ekonomicznego , blisko także do akademii medycznej przy ul. Borowskiej. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

180 000 zł34 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zamierzasz zainwestować w nieruchomość i zacząć szybko na niej zarabiać? Ta oferta Cię zainteresuje! Kawalerka, poniżej 5500zł/m2 , doskonale zlokalizowana Oferowany na sprzedaż lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł69 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m. położone na I piętrze w III piętrowym budynku z 2005r. przy ul. Partynickiej. Rozkładowe, w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w samym centrum, niedaleko ch arkady, uczelni Ekonomicznej.Nowy budynek w drugiej linii zabudowy, okna wychodzą na ciche podwórko. Dwa pokoje - salon wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

129 000 zł20 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Oferta idealna dla studenta/osoby pracującej. Kawalerka do własnej aranżacji blisko centrum Mieszkanie zlokalizowane na Krzykach w okolicy skrzyżowania ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

780 000 zł200 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krzykach - w centrum Osiedla Dworek, o pow. 200 m2 , 6.pokojowe , do generalnego remontu. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, ciche i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

560 000 zł137 m² 4 087,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca wyjątkowe, 2 poziomowe mieszkanie na Krzykach-Ołtaszynie (zwycięska/obrońców Poczty Gdańskiej) na osiedlu budynków z 2008 roku. Bardzo atrakcyjna cena 550.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

432 000 zł65 m² 6 646,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce we Wrocławiu w okolicy Grabiszynka i Borka, w otulinie parku Grabiszyńskiego zapewnia to, co w mieście najistotniejsze: bliskość wszystkich niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

460 000 zł72 m² 6 433,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż bardzo ładne 3 pok. mieszkanie o pow. 71,5 m2.Mieszkanie składa się z przestronnego, jasnego salonu połączonego z aneksem kuchennym,dwóch samodzielnych sypialni, nowocześnie.