dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

198 000 zł27 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - sky tower / stysia / ciche / super lokalizacja Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży wspaniała kawalerka o powierzchni 27 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

390 000 zł74 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 m2- mieszkanie posiada trzy pokoje, w tym salon, który połączony jest z otwartą kuchnią, łazienkę wraz z wanną i kabiną prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w okolicy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Mieszkanie z bardzo dużym potencjałem o powierzchni 64 m2 (dane z Księgi Wieczystej, mieszkanie na piętrze ok. 45 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

236 000 zł32 m² 7 375 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Nowoczesna kawalerka w apartamentowcu z 2004r na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 32m2. Składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na duży balkon. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam nowoczesny apartament znajdujący się na nowoczesnym osiedlu - Ogrody Grabiszyńskie. Lokalizacja: krzyki Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Przytulne, dwustronne dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Gajowickiej Lokal o powierzchni 54m2 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

341 000 zł80 m² 4 262,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! do ceny mieszkania należy doliczyć 40 tys. ZŁ za zakup miejsca postojowego (wjeżdżają 2 samochody jeden za drugim) + komórka lokatorska. Zadzwoń - piotr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

520 000 zł105 m² 4 952,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne I przestronne mieszkanie Z balkonem W zabytkowej kamienicy we wrocławiu na krzykach.MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z 3 DUŻYCH POKOI,OSOBNEJ JASNEJ KUCHNI,MAŁEJ CIEMNEJ KUCHNI,KTÓRA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

449 000 zł65 m² 6 907,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam Przytulne, zadbane trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w przy ul. Wietrznej w dzielnicy Krzyki. Pierwsze piętro z pięciu w apartamentowcu. Osiedle zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Krzyki,Wrocław

249 000 zł54 m² 4 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - mieszkanie po remoncie/ dwa osobne pokoje/ Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z dwóch pokoi -ok.26m2, ok.11m2-, aneksu kuchennego bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie we Wrocławiu, w prestiżowej lokalizacji w Ogrodach Hallera przy ul. Hallera, położone na 1 piętrze budynku z 2014r. Powierzchnia mieszkania wynosi 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boczna

Krzyki,Wrocław

519 000 zł88 m² 5 897,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie sprzedaż krzyki - klasyczne mieszkanie w kamienicy, pow. 88m2, 4 pokoje w pełnym rozkładzie; 2 łazienki; 2 balkony; 1 piętro w 3 piętrowej kamienicy. Budynek po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie 3 pokojowe położone we Wrocławiu na Krzykach. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 60 tych. Mieszkanie po remoncie, nadaje się do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 62,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Krzyki,Wrocław

565 000 zł70 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wygodny, przestronny apartament położony w parku Bielańskim na I (z dwóch) piętrze w klatce z windą o powierzchni 70m2. Mieszkanie w pełni wyposażone składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

235 000 zł32 m² 7 255,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Mieszkanie o powierzchni 33m2, w skład którego wchodzą: 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka i balkon. Do mieszkania przynależy piwnica. Standard: podłogi - panele, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak russian! Lokalizacja: krzyki, okolicy ul.Krzyckiej Ilość pokoi: 2 Metraż: 46 mkw. Kuchnia: aneks lokal składa się Z: - salonu, - aneksu kuchennego, - sypialni, - łazienki, - balkonu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

332 810 zł58 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji* bez podatku pcc! Oszczędzasz 2% nowe 3-pokojowe mieszkanie na partynicach Opis nieruchomości: kameralny 3-piętrowy budynek z windą, o klasycznej architekturze z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

720 000 zł126 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne i nietuzinkowe mieszkanie w ładnej wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, osobnej jasnej kuchni z jadalnią i zabudowanym balkonem, garderoby, pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

435 000 zł89 m² 4 871,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowe - ogródek, zamknięte osiedle! Mieszkanie z ogródkiem (ok.30m2), położone na Wrocławskich Ołtaszynie przy ul. Bursztynowej, na kameralnym osiedlu budynków sześcioro-dzinnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 900 zł42 m² 45,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki Ilość pokoi: 2 Metraż: 42m2 Piętro: 1 Informacje dodatkowe: jasne i przestronne, w doskonałej lokalizacji opis nieruchomości: polecam do wynajęcia nowe mieszkanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE speak russian! Lokalizacja:Krzyki , ul.Zwycięska Ilość pokoi: 2 Metraż: 63 mkw. Kuchnia: aneks lokal składa się Z: - salonu, - aneksu kuchennego, - sypialni, - łazienki, - tarasu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Placu zgody / umeblowane / dobra lokalizacja Wyposażone i umeblowane, ciepłe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 46,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

296 826 zł49 m² 6 057,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - monika zakrzewska - Wspaniała inwestycja w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Liczne tereny zielone, różnorodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

444 000 zł78 m² 5 699,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie wykończone o powierzchni 69,91 m2 znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego budynku (2014r.) na Krzykach. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! budynek po generalnym remonicie W 1995r. / dwa pokoje Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

517 017 zł88 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament W nowym kameralnym budynku Z 2016r Mieszkanie 2- poziomowe o powierzchni 87,63m2 oraz wysokości 295cm. Apartamenty skarbowców Pierwszy poziom to : Narożny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Śliczne mieszkanie położone na Krzykach we Wrocławiu.1 poziom: otwarta kuchnia z półwyspem, duży salon z wyjściem na balkon, mała sypialnia, łazienka z wanną. Kuchnia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,65 m2 w okolicy ul. Porannej w budynku z 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

429 000 zł56 m² 7 660,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Rodzinnej / taras / 2004 / ciche Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55 m2 + 32 m2 taras zlokalizowane w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Świeradowskiej. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

191 012 zł36 m² 5 305,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

- zapraszam na bezpłatną prezentację! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

337 000 zł51 m² 6 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca balkon / nowe budownictwo 2009r Zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł77 m² 4 025,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 77m2, dwupoziomowe, 4-pokojowe w Centrum- okolice ulicy Powstańców Śląskich, w 3-piętrowej kamienicy. Na dole znajdują się dwa pokoje 10 i 10 m2, osobna, niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

243 000 zł46 m² 5 282,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Okazja! 3 pok, 46m2, tylko 243000 do neg. Trzypokojowe mieszkanie położone na 9 piętrze w 11 piętrowym bloku w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu (12,5m2), kuchni (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Krzyki,Wrocław

253 000 zł63 m² 4 015,87 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na Kozanowie , przy ul. Dokerskiej ; 8/11p. o pow. 63 m2. Aktualnie składa się z 2 pokoi, zamkniętej, przestronnej kuchni z jadalnią, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł59 m² 5 745,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam! Rozkładowe mieszkanie 3pokojowe zlokalizowane w budynku z lat 60-tych przy ul. Ślężnej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (ok.20, 13,10m2), widnej kuchni,łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Kontakt: monika zakrzewska, tel: dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,8 m.kw. Lokal składa się z: - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajme mieszkanie/apartament z ogródkiem o wysokim standardzie. Jasne przestrzenne, niezwykle funkcjonalne, energooszczędne, o wysokich parametrach cieplnych. Wyjątkowym atutem apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta wstrzymana! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 50 m2 w okolicy ul.