dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

264 696 zł46 m² 5 754,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,77 m2. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

370 048 zł58 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament od dewelopera W nowym kameralnym budynku Z 2016r Mieszkanie o powierzchni 57,82m2 oraz wysokości 295cm. Apartamenty skarbowców Salon z aneksem kuchennym (23m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

200 000 zł36 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Nowa cena! Polecam mieszkanie w budynku z 2004 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (31,60m2) oraz łazienki ( 4,6 m2). Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł83 m² 6 614,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Piękne mieszkanie jednopoziomowe położone na Krzykach na cichym osiedlu w niskim budynku z 2009 roku z windą.Mieszkanie składa się z salonu z tarasem od strony dziedzińca,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

264 554 zł43 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i balkonem, z mieszkania roztacza się widok na drzewa pobliskiego Parku Klecińskiego. Zielona Klecina propozycja idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

380 122 zł61 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament od dewelopera W nowym kameralnym budynku Z 2016r Mieszkanie 2- poziomowe o powierzchni 61,31m2 oraz wysokości 295cm. Apartamenty skarbowców Pierwszy poziom to : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Krzyki,Wrocław

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie na Krzykach, na Osiedlu Huby, w okolicy aquaparku. Pow. 68m2, trzy duże pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Dwustronne, położone na wysokim parterze w kamienicy. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł67 m² 5 298,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż nowe, przytulne, słoneczne, komfortowo wykończone mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, na Klecinie, przy ulicy Cukrowej. Zadbane, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

547 404 zł94 m² 5 823,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - monika zakrzewska - Wspaniała inwestycja w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Liczne tereny zielone, różnorodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

230 000 zł43 m² 5 348,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe przy rondzie Powstańców Śląskich. Lokal składa się z długiego przedpokoju, łazienki z wc, jasnej kuchni, dwóch pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

235 300 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe (stan deweloperski) o pow. 45,25 m2 położone na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku na Krzykach. Termin oddania mieszkania do użytkowania - wrzesień 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

395 000 zł103 m² 3 834,95 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy na wysokim parterze. Salon i pokój po 25 m2, sypialnia około 16 m2. Kuchnia widna, dość spora. łazienka duża z kabiną natryskową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

480 000 zł112 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1911

Mieszkanie idealne dla dużej rodziny lub jako inwestycja do wynajmu. Do wszystkich pokoi osobne wejścia,kuchnia widna z pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie rozkładowe dwustronne (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

379 000 zł78 m² 4 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! niskie budownictwo / piwnica / balkon / W pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

364 000 zł60 m² 6 066,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam! mieszkanie 3 pok. W pełnym rozkładzie, dwustronne W okolicy ul. Kamiennej! Idealne pod inwestycję - 10 min. do Uniwersytetu Ekonomicznego! Mieszkanie dwustronne północ-południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 000 zł69 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Duże, ciepłe 4 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny,nowa cena, polecam! mieszkanie: - mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 10 piętrowym budynku. - salon - 17,4

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam! Bardzo ładne, dwustronne (wschód- południe- zachód) mieszkanie położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2012 r. w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie 53 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Korzystnie położone mieszkanie 2 - pokojowe na Hubach, u zbiegu Kamiennej i Hubskiej - 9 piętro z windą - słoneczne, jasne, dwustronne. Powierzchnia ok.42 m - pełny rozkład: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 999 zł56 m² 4 285,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na Krzykach, dostępne od ręki. Salon z balkonem, sypialnia i jasna kuchnia. Dojazd w 15 minut do centrum Wrocławia. Wokół wiele tras rowerowych i spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ponad 54 m2 położone w atrakcyjnym miejscu - krzyki - gaj, ul. Piławska. Mieszkanie przestronne, jasne, z dużego pokoju wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł60 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry. W czym mogę pomóc ? Nazywam się Piotr i pomagam klientom w znalezieniu i kupnie wymarzonej nieruchomości. Wiem jak Ci trudno jest znaleźć odpowiedni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blisko centrum w okolicy ul.Widnej dwa pokoje na 1 piętrze. Mieszkanie nierozkładowe z mediami miejskimi (czynsz 294zł). Większy pokój ok.15 mkw na podłodze ma kafle, mniejszy ok.10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

399 000 zł62 m² 6 386,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super oferta! Na sprzedaż, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na I piętrze, pięciopiętrowego bloku z 2009 r. Mieszkanie położone jest na wrocławskim Gaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

419 000 zł73 m² 5 739,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wrocław - Krzyki - Gaj, ul. Kukuczki. Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe, pow. 72,87 m2, piętro III / III p. w bloku z 2006 roku. Mieszkanie środkowe, rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjna, duża (39m2) kawalerka zlokalizowana w doskonale skomunikowanym miejscu w dzielnicy Krzyki. Opis i rozkład: mieszanie ma powierzchnię 39 m2, mieści się na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

405 000 zł76 m² 5 328,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Kryki-centrum! Mam do zaprezentowania Państwu piękne i bardzo zadbane mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, zaraz obok Głównego Dworca pkp. Mieszkanie składa się z 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł83 m² 4 397,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie! okolice ronda powstańców śląskich! Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 83 m2 w okolicy Ronda. Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

297 000 zł60 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie W budynku Z cegły. W 1994 roku został przeprowadzony kapitalny remont budynku. Mieszkanie jest rozkładowe i ustawne z wystawą okien na wschód. Mieszkanie środkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

244 945 zł47 m² 5 211,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk -! Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,92 m2. Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 900 zł80 m² 3 748,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie willowe 3 pokojowe o pow. 80 m2 wraz z działką o pow. 200 m2 położone na granicy Wrocławia i Radwanic. Mieszkanie położone jest w dwu lokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

4-pokojowe Z ogrodem, na borku zadzwoń i już dziś umów się na bezpłatną prezentację! Polecam atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 75 mkw położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 900 zł80 m² 3 748,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 805,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecam! Komfortowe w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2013 roku w dzielnicy Krzyki - Gaj. Lokal o powierzchni 54,5 mkw składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

450 000 zł99 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Duże mieszkanie w kamienicy niedaleko centrum miasta. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Składa się z 4 pokoi o pow. 28,20,18 i 7 m2. Na podłogach panele, w salonie dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

271 347 zł45 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2 pokojowe (stan deweloperski) o pow. 45,30 m2 położone na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku na Krzykach. Termin oddania mieszkania do użytkowania - październik 2015 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Malownicza

Krzyki,Wrocław

490 000 zł111 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| lokalizacja: wrocław/wysoka ul. Malownicza , osiedle zlokalizowane w urokliwym zakątku miasta, jakim jest Ołtaszyn. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe itp. , bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

269 000 zł46 m² 5 847,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Doskonała lokalizacja! 200 m park kleciński! Mieszkanie o powierzchni 46m2 (po podłodze 60m2) zlokalizowane jest na 4 piętrze w bardzo zadbanym budynku z 2006r. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł75 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piekne przestronne i klimatyczne mieszkanie z tarasem oraz balkonem położone w ładnej kamienicy przy cichej ulicy na krzykach we Wrocławiu.Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

685 000 zł94 m² 7 287,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na parterze w apartamentowcu z 2008 r. Prestiżowe i kameralne osiedle, strzeżone i monitorowane, uhonorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia pokoi 25 i 24 mkw, kuchnia 16 mkw, wysokość pomieszczeń 3,40 m. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bursztynowa

Krzyki,Wrocław

514 000 zł103 m² 4 990,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie Z dużym tarasem! Atrakcyjne mieszkanie 2 poziomowe położone na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Bursztynowej, kameralne, ogrodzone osiedle budynków sześciorodzinnych. Mieszkanie.