dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku (nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Traugutta 150mkw., 4 pok 550000zł Piękne mieszkanie , dwustronne, w pełni rozkładowe, posadowione na pierwszym piętrze w bardzo zadbanej kamienicy. W budynku przeprowadzono remont dachu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

534 000 zł74 m² 7 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / wysoki standard / miejsce postojowe / 2011r Piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 74m2, położone na 1 piętrze w bloku 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe Z mediami miejskimi I balkonem na grabiszynie! Do sprzedania atrakcyjne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 52 mkw, położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

1 480 zł48 m² 30,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 usytuowane na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoji ok. 18m2, 10m2, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 54,5 m kw. na 1.piętrze. Mieszkanie 3-pokojowe, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotostocka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, zadbane mieszkanie na Tarnogaju, 48.37m2 w budynku z 2005r. Mieszkanie składa sie z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

579 000 zł81 m² 7 157,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 81,79 mkw położone na parterze w apartamentowcu przy ul. Racławickiej na Krzykach we Wrocławiu, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - huby / wyremontowane mieszkanie / Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu (ok. 20m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65m2 w okolicy ul. Kamiennej i Gajowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1901r. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

158 000 zł20 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice Sky Towera i Uniwersytetu Ekonomicznego. Jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 20 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 000 zł1 760 m² 1 988,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:50

 

Rok budowy:-

Mieszkania dla rentierów na krzykach sprzedaż. Bezpieczna lokata kapitału w nieruchomość. Atrakcyjna nieruchomość rentierska na Krzykach, centrum na sprzedaż. Wrocław, powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widna

Krzyki,Wrocław

325 000 zł55 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55 m2 w okolicy ul. Widnej. Lokal usytuowany na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Krzykach w okolicy Sky Tower Komfortowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

190 620 zł35 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

0% bez prowizji Polecam mieszkanie dwa pokoje 35,40 m2 z ogrodem 14,4,m2 oraz balkonem na osiedlu 4 pory roku! stan developerski. Termin realizacji I kwartał 2017. Posiadamy W ofercie także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

199 000 zł26 m² 7 653,85 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowo wykończona kawalerka o pow. 26 m2 położona w okolicy Ronda Powstańców Śląskich, krzyki Komfortowe i słoneczne mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Piękny apartament! Wysoki standard! Krzyki! W pełni rozkładowe, wyposażone, 2- pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 w okolicy ul. Wietrznej / Deszczowej. Mieszkanie znajduje się na cichym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

454 000 zł75 m² 6 053,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Przytulne, nowe, 3 pokojowe, z balkonem, ogrodem, kominkiem, antresolą I miejscem postojowym wolne od zaraz. -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik Przedstawiam Państwu przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum! nowy budynek ul. Ciepła/ -joannitów /okolice Dworca Głównego 55mkw., dwa pokoje, taras 1600zł.plus opłaty kaucja -1600zł Do wynajęcia śliczne,luksusowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 w okolicy ul. Łubinowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy Osoba prowadząca; mieszkanie o powierzchni 49,59 m2 na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2005r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - dwa pokoje niezależne ( W rozkładzie) / super lokalizacja Do sprzedaży mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji okolice Kamiennej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

296 000 zł55 m² 5 381,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie w Siechnicach, o powierzchni 55,6 m2. na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 41,4 m2 na 2. piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

250 000 zł45 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2. Niepodważalnym atutem mieszkania jest taras o pow. 25m2 (wyjście z salonu). Czynsz 390zł/4 osobach. W oknach zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł81 m² 37,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana! ślęza okolice wysokiej! 2 km od bielan wrocławskich. Mieszkanie willowe, z ogrodem. Mieszkanie: 4 pokoje Położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

295 000 zł43 m² 6 805,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż nowe i ładnie urządzone mieszkanie na Krzykach-Partynice. Mieszkanie o powierzchni ok.44m, dwupokojowe, na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta wstrzymana do końca stycznia. -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik śliczne, 3 pokojowe, dwustronne, zadbane mieszkanie po remoncie W sąsiedztwie dworca głównego mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, przy ul. Hallera, krzyki - sky tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz wannom,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Brzeska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna kawalerka w Apartamentowcu o powierzchni 35 m2, przy ul. Brzeskiej we Wrocławiu. Mieszkanie nowe na wysokim poziomie składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zwycięska 48mkw., 2 pok, balkon, miejsce postojowe Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD położone na drugim piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry. W czym mogę pomóc? Nazywam się Piotr i świadczę kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Pomogę, doradzę, zapewnię bezpieczeństwo, poszukam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Placu zgody / umeblowane / dobra lokalizacja Wyposażone i umeblowane, ciepłe, słoneczne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 46,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

310 000 zł104 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! 2001r / taras / 3 pokoje motylkowa / niska zabudowa / 2001r Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 (dodatkowo po podłodze ok.50m2 co daje ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, usytuowane na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku z roku 1999r. Lokal składa się z: -salonu - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

550 000 zł87 m² 6 321,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 86m2 powierzchni znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

195 000 zł35 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 35m kw. na 1. piętrze w 1-piętrowym bloku z 2015 roku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 62,2 m kw. na wysokim parterze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 44 m2 na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Mieszkanie o powierzchni 45 m2 z możliwością bardzo ciekawej aranżacji (po połączeniu 63 m2), składa się.