dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w gminie Wysoka-przedłużenie Ołtaszyna o powierzchni całkowitej 55m2 na poziomie -1(okna wychodzą ponad ziemię), dwupokojowe z kuchnią. Istnieje możliwość utworzenia aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

237 000 zł34 m² 6 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 34 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 35 m kw. na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

390 054 zł64 m² 6 068,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia oddzielnej kuchni z oknem, przy wejściu znajduje się wygodna garderoba. Zielona Klecina propozycja idealna dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

259 000 zł38 m² 6 815,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszuknowe budownictwo- wyposażone I umeblowane-balkon- cicha I zielona okolica / balkon / umeblowane Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 450 zł52 m² 27,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 usytuowane na parterze w bardzo cichym, zielonym rejonie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ok. 20m2, 10m2, ustawnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 55m kw. na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pochyła

Krzyki,Wrocław

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 57,5 m kw. na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

330 000 zł65 m² 5 053,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2, przy ul. Kruczej we wrocławiu. Mieszkanie składa się z: 3 - pokoi, kuchni, łazienki z wc, dużego przedpokoju z garderobą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

183 168 zł34 m² 5 387,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - garaż / balkon / taras / nowe budownictwo obecnie mieszkanie jest wynajmowane istnieje możliwość przejęcia najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

359 000 zł67 m² 5 358,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 67 m kw. na 1. piętrze w 5-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

269 000 zł39 m² 6 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży zupełnie nowe mieszkanie o pow. 39 m2 przy ul. Centralnej. 2 pokoje na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2014r. Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

309 000 zł49 m² 6 306,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - dodatkowo płatnym 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

279 000 zł50 m² 5 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tylko W naszym biurze. Polecamy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,20m2 w okolicy skarbowców / porannej. Lokal usytuowany na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 38 m kw. na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł74 m² 4 986,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 74 m2 w okolicy ul. Świeradowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

385 000 zł84 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 85 m2. na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację - zadzwoń - Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z roku 2003. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

180 000 zł26 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - a Do sprzedaży kawalerka w super lokalizacji. Mieszkanie położone w okolicy ulicy Kamiennej. Bliskość wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

429 000 zł90 m² 4 766,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki- jagodno. 4 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z balkonem I garażem. Ochrona I monitoring. 4 pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł33 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzień dobry. W czym mogę pomóc? Nazywam się Piotr i świadczę kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa nieruchomościami. Pomogę, doradzę, zapewnię bezpieczeństwo, poszukam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m2 w okolicy ul. Krzyckiej. Lokal usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny Apartament o całkowitej powierzchni 60 m2, przy ul. Dyrekcyjnej we Wrocławiu. Mieszkanie nowe na wysokim poziomie składa się z: dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 72,5 m kw. na 1 piętrze w 6-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Gorąco polecam Dwupokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

366 000 zł83 m² 4 393,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze o pow.83,3m2 zlokalizowane blisko Centrum. Mieszkanie składa się z salonu o pow.21,3m2 oraz balkonu o pow.3m2, dużego pokoju 20,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca hubska / prudnicka / rozkładowe / balkon! rozkładowe, zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55,5m2 w budynku z 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronna i cicha kawalerka o całkowitej powierzchni 33m2, w nowym budownictwie, w okolicy ul. Skarbowców. Ściany z cegły, ocieplane, podłogi - panele, okna drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

238 000 zł38 m² 6 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 38,3 m kw. na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprzedam rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w okolicy ul. Kamiennej! Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1976r. Lokal o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

195 000 zł37 m² 5 270,27 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Możliwość parkowania na terenie nieruchomości, wjazd na chipa. Wszystkie media miejskie, niski czynsz to rewelacyjne rozwiązanie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

339 000 zł68 m² 4 975,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo klimatyczne, trzypokojowe i dwustronne mieszkanie położone na 4 piętrze czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Traugutta we Wrocławiu. Na całkowitą powierzchnię 68,14 mkw składają się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł46 m² 6 379,76 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe z balkonem, windą, i garażem w cenie w Centrum! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,24 m2. Do mieszkania w cenie przynależy miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

355 000 zł54 m² 6 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Jastrzębiej. Lokal usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 62,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oryginalne mieszkanie trzypokojowe w rozkładzie - idealne do wynajmu! Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,półotwartej kuchni na przedpokój, łazienki z wc o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu mieszkanie w wysokim standardzie! mieszkanie Z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Krzyki,Wrocław

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki Centrum, okolice ul. Łukasińskiego/ okolice Dworca pkp, pks, galerii Dominikańskiej. Zadbane, wyremontowane dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł91 m² 4 945,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 90 m2. na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku. Dwa poziomy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

7 000 zł100 m² 70 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: apartament o powierzchni 105m2 znajduje się na 11 piętrze w apartamentowcu sky.