dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 przy ul. Kamiennej. Mieszkanie znajduje się przy Uniwesytecie Ekonomicznym, do Sky Tower 10 minut pieszo. Na powierzchnię mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,30m2 położone przy ul. Szczęśliwej boczna ul. Zaporoskiej, dwupokojowe po generalnym remoncie. Materiały użyte do wykończenia są wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, al. Jarzębinowa

Krzyki,Wrocław

141 500 zł19 m² 7 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 19 m2 do remontu na ostatnim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: pokoju z balkonem, łazienki z wc, wnęki kuchennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka o powierzchni 23m2, położona na wysokim parterze. Lokalizacja Nieruchomość położona jest na ul. Zaporoskiej w bardzo atrakcyjnym miejscu przy Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

ul. Wandy Rutkiewicz - Nowe osiedle Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 50m2, w pełni wyposażone. Na poziomie 1, salon z aneksem kuchennym, z salonu wyjście na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym (z siedmiu) piętrze bloku usytuowanego przy ulicy Ślężnej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

190 000 zł30 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż urocza kawalerka urządzona w artystycznym stylu. Mieszkanie jest jasne, ciepłe i wyjątkowo przestronne. Posiada nieprzeciętny i przytulny klimat. Metraż kawalerki 30m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie naprzeciwko Sky Tower w świeżo ocieplonym i wyremontowanym bloku na rogu ul. Wielkiej i Powstańców Śl. Mieszkanie o powierzchni 83m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z kw w kamienicy na 4-tym piętrze. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, nyży, małej kuchni, dużego przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

318 000 zł56 m² 5 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Wietrznej (boczna ul. Skarbowców). Mieszkanie przestronne, jasne, ciepłe, znajdujące się na 2 piętrze. Składa się z: * Pokój dzienny 22 m2 * Sypialnia 12 m2 * Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

250 000 zł41 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41 m2 w bloku z lat 70-tych znajdujące się na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym, blisko centrum, aquapark, uniwersytet Ekonomiczny, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 50m2 przy ul. Opolskiej w poniemieckiej kamienicy w dobrym stanie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania zadbane, 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia,pow.68,90m2 położone w prestiżowej i lubianej dzielnicy Krzyki, położone na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł33 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33m2, kawalerka z oddzielną kuchnia i łazienką z wc, położonej na 4 piętrze w czteropiętrowej kamienicy, gruntownie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,45m2 po kapitalnym remoncie mieszczące się na drugim piętrze przy na Krzykach. Całkowicie zmieniony układ mieszkania czyni je niepowtarzalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27m2 w doskonałej lokalizacji tuż przy ścisłym centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze /winda/, w ocieplonym 11-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni (50,5 m2) po remoncie, przy ul. Powstańców Śląskich, w pełni rozkładowe, dwustronne. Do mieszkania przynależy piwnica. Okna są na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

350 000 zł65 m² 5 359,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 65,30 m2, przy ul. Kruczej we wrocławiu. Mieszkanie składa się z: 3 - pokoi, kuchni, łazienki z wc, dużego przedpokoju z garderobą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Księska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł53 m² 5 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53 m2, przy ul.Księskiej we WROCŁAWIU w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, składa się z: salonu, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Składa się z 3 pokoi, kuchnia oddzielna, przedpokój, łazienka. Mieszkanie częściowo umeblowane w tym kuchnia. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z widokiem na Sky Tower. Znajduje się na 5 piętrze w bloku 10 piętrowym. Bardzo prężnie działająca wspólnota doprowadziła do kompleksowego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł67 m² 5 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w nowym trzy piętrowym budynku. Mieszkanie o powierzchni 67m2, składa się z przedpokoju, garderoby, oddzielnej, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż luksusowa kawalerka w centrum miasta w bliskiej odległości Arkady i sky Tower (300m) Polecam Państwu śliczne mieszkanie, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

205 000 zł61 m² 3 360,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe o powierzchni 61 m2, przy ul. Opolskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na Księżu Małym, składa się z: salonu, dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

220 000 zł46 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie po remoncie o powierzchni 46m2, położone na parterze w 5 piętrowej kamienicy z 1900 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

154 000 zł24 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i przestronna kawalerka, po generalnym remoncie w odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Łanowej we Wrocławiu. Do mieszkania przynależy piwnica 8m2. Mieszkanie charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

273 000 zł54 m² 5 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe o powierzchni 54m2, przy ul. Opolskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone na Księżu Małym, składa się z: salonu (18 m2), sypialni (16 m2), kuchni (13 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

278 000 zł47 m² 5 914,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku docieplonym w 2011r. Mieszkanie po generalnym remoncie 04.2013r- wymienione okna na PCV , nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

229 000 zł55 m² 4 163,64 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 55m2 we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi, osobnej toalety i łazienki. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

310 000 zł58 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

N sprzedaż rozkładowe mieszkanie na Krzykach. - powierzchnia całkowita: 58,3 m - pomieszczenia-pokoje: 3+ kuchnia, łazienka, osobny wc, przedpokój z zabudowanym szafami ubraniowym, balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

450 000 zł91 m² 4 945,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 90 m2. na 3. piętrze w 3-piętrowym bloku. Dwa poziomy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację gaj / nowe budownictwo 2005r Osoba prowadząca balkon! Zadbane, urządzone w podwyższonym standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trójstronne przestronne mieszkanie na Wrocławskich Bielanach, w nowej prestiżowej inwestycji, stan deweloperski podwyższony, piętro I/II, jednopoziomowe, 74,91mkw, salon 21mkw częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Balkon / super lokalizacja / rozkładowe / ciche / krzyki /2000r zadzwoń - - Mieszkanie o powierzchni 50m2 w pełni rozkładowe, składa się z dwóch pokoi ok. 17m2, 12m2 , oddzielne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

495 000 zł76 m² 6 513,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

OK. Łubinowej / ok. Parafialnej / osiedle strzeżone / ciche / balkon / wyposażone zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu piękne dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

327 000 zł56 m² 5 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Narożne trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji na Wrocławskich Bielanach, piętro I/II, stan deweloperski, budynek w standardzie deweloperskim podwyższonym (bloczki i cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wieczystej / rozkładowe / ocieplony budynek / ciche W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2, składa się z 3 pokoi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

329 000 zł55 m² 5 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Mieszkanie składające się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Krzyckiej / taras / ciche Na sprzedaż mieszkanie na sprzedaż w okolicy ul. Krzyckiej o powierzchni 66 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

We Speak English! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2 przy Rondzie na ul. Zaporoskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard. Nowa kuchnia z Ikea, łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. Rozkładowe, dwustronne Z balkonem W centrum. 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na ostatnim piętrze 3 piętrowej.