dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

239 700 zł41 m² 5 846,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie w bloku na Krzykach. Powierzchnia całkowita 41mkw, 2 pokoje, czynsz ok. 280zł+prąd+gaz. W pokojach na podłodze panele, na ścianach tapety. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

182 000 zł27 m² 6 740,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Ofertana wyłączność Super lokalizacja - dobra inwestycja na wynajem. Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 przy ulicy Kruczej w dzielnicy Fabryczna (blisko Krzyki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - oferta wstrzymana zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Cukrowej / balkon / ciche Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Cukrowej o powierzchni 66 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie, 3-pokojowe z balkonem 100 m2 w rejonie ul. Skarbowców, krzyki Dwupoziomowe mieszkanie z garażem położone na 4 piętrze 5-kondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Krzyki,Wrocław

284 000 zł42 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum okolice arkad wrocławskich, śliczne, zadbane W niepełnym rozkładzie - po genaralnym remoncie. Zapraszam Państwa do 2 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna lokalizacja, rentowna inwestycja! Mieszkanie ma powierzchnię 43 m2, znajduje się kilka minut od Uniwersytetu Ekonomicznego, w okolicach ulicy Zaporoskiej, w dzielnicy Krzyki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

345 000 zł72 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja! okolice hallera! borek W pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 w kamienicy Mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 3 pokojowem w pełni rozkładowe, narożne mieszkanie, położone na II piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Sernickiej we Wrocławiu. Mieszkanie posiada całkowitą powierzchnię 64 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

880 000 zł113 m² 7 787,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Piękny stylowy apartament, urządzony oraz wykończony w najwyższym standardzie oraz z najwyższą starannością. Apartament o powierzchni 113m2, położony na 1 piętrze w dwupietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

308 000 zł56 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 56m kw. w dzielnicy Krzyki, okolice ulicy Przestrzennej. Lokal składa się z: -trzech pokoi -oddzielnej kuchni -łazienki (ok. 10 m kw.) -WC -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

395 000 zł84 m² 4 702,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 85 m2 na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku z 1991r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

298 000 zł53 m² 5 622,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 53,4 m kw. na 8. piętrze. Składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

285 000 zł47 m² 6 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! osobne wejscie do mieszkania / ogródek / miejsce postojowe Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 47m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

199 000 zł38 m² 5 236,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - monika zakrzewska Tel.ZAPRASZAM NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ! - WOLBROMSKA / HALLERA / NISKI BLOK OCIEPLONY/ CICHE Lokal o powierzchni 39m2 składa się z pokoju (20 m2), kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

328 000 zł64 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 63 m kw. na 2. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

253 000 zł52 m² 4 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po remoncie, dobra inwestycja. Możliwość zrobienia pełnego rozkładu. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m2 , w okolicach ulicy Weigla, dzielnica Krzyki. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

DO negocjacji- do negocjacji- do negocjacji Na sprzedaż bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, po remoncie na 9 piętrze w 11- piętrowym bloku, przy ul. Swobodnej. Funkcjonalny układ pomieszczeń: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

439 000 zł75 m² 5 853,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Trójstronne przestronne mieszkanie na Wrocławskich Bielanach, w nowej prestiżowej inwestycji, stan deweloperski podwyższony, piętro I/II, jednopoziomowe, 74,91mkw, salon 21mkw częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

249 000 zł42 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 41,4 m2 na 2. piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

349 000 zł49 m² 7 122,45 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Przyjaźni / 2013 R. / balkon / niski czynsz / rozkład Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 48 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jastrzębia

Krzyki,Wrocław

285 000 zł53 m² 5 377,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Jastrzębiej / rozkład / balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 32,70 m2 na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rakowiecka

Krzyki,Wrocław

655 000 zł115 m² 5 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Wysoki standard!dla wymagających! Doskonała lokalizacja! 10min do Dw Głównego pkp/pks / Rynku Trójstronny , II -poziomowy apartament o pow. 115m2 w ok.ul.Rakowieckiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż - Krzyki. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m2. Mieszkanie składa się z salonu wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sernicka

Krzyki,Wrocław

249 000 zł46 m² 5 420,11 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

***oferta na wyłączność*** Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze budynku wielorodzinnego z lat 60-tych przy ul. Sernickiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

275 000 zł48 m² 5 729,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie o pow. 48 m2, składające się z 2 oddzielnych pokoi (większy z wyjściem na balkon), osobnej umeblowanej i wyposażonej (lodówka, kuchenka, zmywarka, piekarnik).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

418 000 zł71 m² 5 887,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na nowym pięknym osiedlu na Wrocławskich Bielanach, piętro II/II, dwustronne, z dużym balkonem, salon z aneksem kuchennym ponad 27mkw, pokoje 11mkw i 7mkw oraz dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beyzyma

Krzyki,Wrocław

328 000 zł63 m² 5 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 63 m2 na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stajenna

Krzyki,Wrocław

2 680 zł56 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładny, 3-pokojowy apartament o pow. 56,15 mkw, położony na pierwszym piętrze w nowooddanym apartamentowcu przy ul. Stajennej we Wrocławiu, składający się 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

470 000 zł74 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

OK. Ołtaszyńskiej / krzyki / balkon / ciche zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74 m2 składające się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnym stylu. 2 jasne, ustawne pokoje z czego jeden połączony z kuchnią. Pełne wyposażenie pomieszczeń; mieszkanie ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

480 000 zł73 m² 6 575,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - przyjaźni/ klimatyzacja /dwupoziomowe/ wysoki standard/ ciche Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, położone na 3 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Do sprzedania słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.64m2 w okolicach Ronda Powstańców Śląskich. Mieszkanie zlokalizowane jest na iii/iiip w kamienicy z 1911 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

620 000 zł100 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wietrznej / lux / 2009 / garaż / balkon / winda Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buraczana

Krzyki,Wrocław

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 43m2 (33 m2 powierzchni użytkowej + 10 m2 antresoli).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

245 000 zł42 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na wysokim parterze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

398 000 zł71 m² 5 605,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- balkon- 3 pokoje- dwustronne- mieszkanie o powierzchni użytkowej 71m2, składa się z : 3 pokoi (ok. 18 m2 i 16 m2, 12m2) jasnej kuchni;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł43 m² 5 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, wyposażone I przytulne mieszkanie W centrum wolne od zaraz. 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 52 metrowe mieszkanie przy ul. Porannej 52 (wrocław-Krzyki). Kuchnia, łazienka, 2 pokoje, balkon. 14-letni budynek, 2 piętro. Częściowo umeblowane. Umowa najmu. 1500 zł + opłaty. tel 503.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

209 000 zł26 m² 8 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - krzyki / kwalerka / wysoki standard / super lokalizacja Do sprzedaży bardzo ładna kawalerka w apartamentowcu z 2013 r, o powierzchni 26.