dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

665 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

665 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - balkon / super lokalizacja / ciche / możliwość pozostawienia wszystkich mebla / Polecam Państwu ładne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

245 000 zł38 m² 6 447,37 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| w pełni wyposażone mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni, oraz łazienki, dodatkowo do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opis: polecam na sprzedaż bardzo jasne 3 pokojowe (74,72 m2) rozkładowe mieszkanie w pięknej i spokojnej okolicy na ul. Saperów. Pierwsze piętro w przedwojennej, zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świetne 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Kamiennej 23, tuż przy Uniwersytecie Ekonomicznym. Dwa pokoje 16 i 12 m .kw. Duży pokój przechodni. Mieszkanie odnowione, nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hercena

Krzyki,Wrocław

399 000 zł87 m² 4 586,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Balkon / super lokalizacja / rozkładowe 3 pokoje / zadzwoń - Piotr Strzelczyk - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji Stare Miasto, okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

| *** okazja *** Dwupokojowe piękne mieszkanie w trakcie remontu (koniec remontu planowany na 2 tydzień lipca). Mieszkanie znajduje się na 4 / 4pietrze w świeżo wyremontowanej bardzo ładnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukdoskomała lokalizajca-umeblowane-po remoncie-śliczne- lokal znajduje się na 5 piętrze bloku z lat 70-tych, który ocieplono i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w okolicy ul. Hallera we Wrocławiu! Piękne mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe położone we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - -zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład /balkon /ciche/ słoneczne / dobra lokalizacja Mieszkanie jest dwupokojowe, własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

315 000 zł91 m² 3 461,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

OK. Glinianej / 3 pokoje / wolne od zaraz / super lokalizacja zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie położone dzielnicy - Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

457 000 zł97 m² 4 711,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W zabytkowej kamienicy po rewitalizacji - 3 pok, 97 m2 nowa cena! Zabytkowa kamienica z przełomu XIX i XX wieku, zlokalizowana w ścisłym centrum Wrocławia na Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

273 000 zł48 m² 5 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48m2 w dzielnicy Krzyki i sąsiedztwie Sky Tower! Wyposażone wnętrza, doskonała lokalizacja oraz bardzo szybki dostęp do centrum oferują wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 56 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Kamiennej / rondo powstańców śląskich / super lokalizacja / winda / rozkład / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 59 m2 w okolicy Parku Południowego Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w kamienicy z 1935 roku. Super inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. Śliczne 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W niepełnym rozkładzie W doskonałej lokalizacji, po remoncie. Przedstawiam Państwu 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabskiego

Krzyki,Wrocław

263 000 zł48 m² 5 479,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Grabskiego / balkon / umeblowane / 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł82 m² 19,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie bez mebli do wynajęcia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

135 000 zł43 m² 3 150,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### oferta zawieszona! okazja cenowa! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe na zielonym Brochowie, wysoki parter/iip. Budynek z cegły z 1936r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Polecam 3- pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w nowym budownictwie o pow.60m2 przy ul.Przyjaźni / Rezydencja Parkowa. Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane jest na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

143 000 zł36 m² 3 986,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam zakup mieszkania do remont. Bardzo atrakcyjna cena.Nieruchomość obięta jest kompleksowym projektem remontu elewacji i dachu budynku wraz z dociepelniem obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

286 000 zł53 m² 5 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kontakt agata mrożek> oferta zawieszona! Polecam do sprzedaży urocze mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w nowoczesnym budynku z 2003r na Krzykach w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

268 000 zł51 m² 5 296,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| ***atrakcyjne***komfortowe*** spółdzielczo własnościowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem na 4 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1978 roku. Elewacja po remoncie, ocieplony, ciepła woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

499 000 zł94 m² 5 308,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu na ul. Porannej (obok Krzyckiej, skarbowców). Mieszkanie jest dwupoziomowe, ma 94m2, 3 pokojowe. Dół (ok.35m2): -otwarta przestrzeń - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok.GWIAŹDZISTEJ / BALKON / WINDA / SUPER LOKALIZACJA / ARKADY WROCŁAWSKIE / SKY TOWER Mieszkanie 47 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

210 000 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. AL. Pracy / ciche / super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z salonu, pokoju sypialnianego, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

419 000 zł70 m² 5 985,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2. W skład lokalu wchodzą dwa niezależne pokoje, salon połączony z aneksem, balkon oraz taras. Do mieszkania przynależą również dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 49,30 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedaż bezpośrednia! Wrocław - Krzyki! Nie podpisujemy umowy z pośrednikami! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie przy ul. Komandorskiej w 4-piętrowym bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

626 010 zł81 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezydencja Borek to ekskluzywne apartamenty w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie stylowych, zabytkowych kamienic nadaje wyjątkowego, kameralnego klimatu. Zastosowanie wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

1 500 zł54 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu bardzo ładne mieszkanie na nowym osiedlu mieszkaniowym położonym na Krzykach przy zbiegu ulicy Motylkowej i Łubinowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, jest bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

203 000 zł29 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. UL. Racławicka / gajowicka / rozkład / okazja! Polecam do sprzedaży kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

327 000 zł64 m² 5 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

#####kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i infrastrukturę. Budynek z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 48,2m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

435 000 zł65 m² 6 692,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik borek - centrum! 3 pokojowe, dwupoziomowe, przytulne, z 2 balkonami, w centrum. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

219 000 zł39 m² 5 615,38 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 39 m własnościowe na 5-tym piętrze z windą. Składa się z przedpokoju łazienki z wc, dwóch pokoi, osobnej kuchni oraz balkonu, do lokalu należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

425 420 zł51 m² 8 341,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow.51m2 o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie usytuowane jest narożnie, w nowym budynku apartamenty wiśniowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

359 000 zł69 m² 5 202,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji orzechowa / krynicka / jabłeczna / super lokalizacja / winda / rozkład / po remoncie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.