dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

250 000 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Wysokiej klasy wykończenie Mieszkanie o powierzchni ok. 39,97m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 1 pokojowe, dwustronne mieszkanie typu studio po remoncie, z klimatem, - w doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

612 000 zł128 m² 4 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Sąsiedzka (krzyki). Spokojna, cichia i zielona okolica. W sąsiedztwie nowa niska zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji.Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na Krzykach-Borek u zbiegu ulic:Powstańców,Januszowickiej i Jaworowej.Okolice parku Południowego Mieszkanie składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Glebowa

Krzyki,Wrocław

350 000 zł127 m² 2 750,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

| mieszkanie trzypokojowe w domu jednorodzinnym przy ulicy Glebowej o powierzchni 77,23m2 wraz z dodatkową powierzchnią użytkową o powierzchni 50m2 z przeznaczeniem na dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

240 000 zł54 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Szczęśliwa (krzyki). Atrakcyjna spokojna lokalizacja, blisko centrum. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie w ok. Ołtaszyńskiej, w okolicy tor wyścigów konnych - nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł49 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie na 3/3 piętrze bez windy, aneks kuchenny, szafa typu Komandor, umeblowanie do uzgodnienia, zamknięte osiedle, plac zabaw, dobre połączenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - opis: ul. Skarbowców (krzyki). Spokojna, cicha i zielona okolica. W sąsiedztwie sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie rozkładowe, po remoncie! lokalizacja: ul. Łączności (okolice ronda Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

249 000 zł48 m² 5 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji od kupującego - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości lokalizacja: ul. Katowicka (boczna ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Polecam wyjątkową ofertę 4 pokoi na wynajem w okolicach ulic zaporoskiej/skwierzyńskiej. Na wynajem słoneczne, przytulne i wyposażone 4-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modlińska

Krzyki,Wrocław

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Sprzedam dużą kawalerkę w kamienicy z mediami miejskimi na Borku! Mieszkanie mieści się na drugim z trzech pięter w zadbanej kamienicy z 1900r, położonej w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Łubinowa (boczna ul. Parafialnej, ołtaszyn, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowia

Krzyki,Wrocław

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Sowiej - Krzyki Atrakcyjne mieszkanie typu studio w prestiżowym , nowym budynku. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

293 000 zł54 m² 5 425,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

580 000 zł78 m² 7 435,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Parafialnej / wojszyce / niska zabudowa / 2012 Polecam do sprzedaży piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

2 500 zł91 m² 27,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - duże komfortowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Kawalerzystów (boczna ul. Zwycięskiej, ołtaszyn, krzyki). Spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

650 zł60 m² 10,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu trzypokojowym (na chwilę obecną wszystkie 3 pokoje są wolne) w cenie 650zł/os. z opłatami.Jasne w pełni rozkładowe mieszkanie:dwa pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis: polecam mieszkanie na Klecinie o powierzchni 60 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze domu jednorodzinnego z osobnym wejściem. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe , umeblowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

177 000 zł23 m² 7 695,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

590 000 zł91 m² 6 483,52 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji! - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości duże komfortowe mieszkanie Z balkonem, piwnicą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zzadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - rozkład /balkon / 2000r / ciche/ wokół zieleń / niska zabudowa jednorodzinna! Polecam Państwu mieszkanie na Klecinie. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

205 000 zł40 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

DO zamieszkania od zaraz Mieszkanie 2 pokojowe, położone w kamienicy w centrum miasta w ok.ul.Kościuszki! Nieruchomość o powierzchni 40 m2 zlokalizowana na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / budynek ogrodzony / ciche! Polecam mieszkanie o powierzchni 48 m2 na drugim piętrze w 3-piętrowym bloku z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - balkon / super lokalizacja / ciche / możliwość pozostawienia wszystkich mebla / Polecam Państwu ładne mieszkanie w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

| mieszkanie trzypokojowe, rozkładowe, o powierzchni 55 m2. Składa się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety. Mieszkanie do remontu (wymienione okna). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

550 000 zł61 m² 9 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki- klecina. Prezentuję Państwu nowoczesne mieszkanie, w nowoczesnym 3- piętrowym budynku mieszkalnym, wybudowanym w 2011r. na Klecinie. Mieszkanie /61m2/ jest rozkładowe, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Opolska (krzyki), nowe osielde Milartu. Spokojna, cicha i zielona okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie w nowym, niskim budownictwie - Gaj - ok. ul. W. Rutkiewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

415 000 zł87 m² 4 770,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Motylkowa (boczna ul. Parafialnej, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Nyska (okolice ul. Armii Krajowej, krzyki). Spokojna okolica. W pobliżu sklepy, punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia