dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

224 790 zł38 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 38,10 m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kobierzyckiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupoziomowe mieszkanie na gaju Nieruchomość: piękne, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze (brak windy) w nowym budownictwie. Budynek z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 400 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne o powierzchni 66,00 m2, położone na parterze budynku wielorodzinnego, 2 piętrowego na Klecinie. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, w tym salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Wrocław

Krzyki,Wrocław

700 zł12 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój we Wrocławiu na Krzykach ul.Januszowicka.Ce700zł Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 500 zł60 m² 7 851,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie. Większoąć okien wychodzi na stronę zachodnią. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną. Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Storczykowa

Krzyki,Wrocław

1 750 zł70 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie ogrodem I garażem! lokalizacja: bielany Wrocławskie, ul. Storczykowa. Bardzo spokojna, cicha, zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 850 zł69 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! bardzo dobry standard! lokalizacja: ul. Gajowa (okolice ul. Glinianej, krzyki). Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 750 zł50 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich (okolice Sky Tower, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Bez prowizji.Mieszkanie przy ul.Powstańców / Jaworowej.Trzypokojowe 18,13 i 11m2,duży przedpokój,łazienka i WC osobne,duży balkon,media miejskie.Możliwość wynajęcia jednego lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

264 225 zł45 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 44,86 m2, położone na I piętrze w budynku w ok. Krzyckiej. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

274 364 zł49 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,56 m2, położone na I piętrze w budynku w ok. Krzyckiej. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

700 zł64 m² 10,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokoje(500zł.pokój+opłaty) w mieszkaniu na Krzykach.Mieszkanie 3 pokojowe przy skrzyżowaniu ul.Powstańców Śl, i Jaworowej.Możliwość wynajęcia całego trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

348 690 zł59 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 59,10 m2, położone na II piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kobierzyckiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

129 000 zł27 m² 4 795,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1- pokojowe mieszkanie o pow. 26,9m2 niedaleko przy Akademii Ekonomicznej Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane jest na parterze w w budynku z drugiej połowy lat 60tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więckowskiego

Krzyki,Wrocław

309 000 zł76 m² 4 065,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

| mieszkanie na Śródmieściu o powierzchni 76 m2. Nieruchomość po generalnym remoncie, media miejskie. Inwestycja składa się z 3 pokoi w rozkładzie, kuchni, dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

366 390 zł62 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 60,20 m2, położone na parterze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kobierzyckiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł51 m² 6 033,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie dwupokojowe W dzielnicy jagodno Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca słoneczne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,38 mkw, usytuowane na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 000 zł35 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam,mam do wynajęcia bardzo fajne mieszkanko,w centrum Wrocławia,dzielnica Krzyki.Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze,bardzo dobra lokalizacja,w pobliżu uczelnie,oraz znakomite połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kobierzycka

Krzyki,Wrocław

326 270 zł55 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 55,30 m2, położone na I piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Kobierzyckiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przystankowa

Krzyki,Wrocław

275 000 zł65 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przystankowa (krzyki). Bardzo cicha, spokojna i zielona okolica. W sąsiedztwie niska, kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe komfortowe mieszkanie Z garażem I piwnicą! lokalizacja: ul. Klasztorna (krzyki). Bardzo spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

265 000 zł40 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, ciche 2 pokojowe mieszkanie w nowym, niskim budownictwie - Gaj - ok. ul. W. Rutkiewicz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

369 000 zł67 m² 5 507,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Łódzka (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

330 000 zł60 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wybydowane mieszkania, dostępne od ręki! bez prowizji! bez podatku pcc! zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - mateuszukgorąco polecamy! Mieszkanie 3- pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

339 000 zł59 m² 5 745,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Idealne pod wynajem! Przedstawiam Państwu świeżo wyremontowane rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 w okolicy ul. Gajowej. Mieszkanie mieści się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

213 000 zł43 m² 4 976,64 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42,8 m 2 2pokojowe. Cena 213000 zł. Okolica Hotel Orbis Wrocław. Mieszkanie wielka płyta 6 piętro. CO i ciepła woda miejskie. Mieszkanie jest do remontu. Jest przygotowany kosztorys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki borek- w sąsiedztwie parku! rozkładowe, zadbane 1 pokojowe mieszkanie Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Krzyki,Wrocław

455 000 zł65 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik borek - centrum! 3 pokojowe, dwupoziomowe, przytulne, z 2 balkonami, w centrum. Przedstawiam Państwu bardzo zadbane dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

390 000 zł69 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

1 700 zł53 m² 32,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - nowe, komfortowe mieszkanie! lokalizacja: ul. Buforowa (krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica. Blisko sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wagnera (krzyki, jagodno/os. Cztery Pory Roku). Spokojna, cicha, zielona okolica. W sąsiedztwie niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemniaczana

Krzyki,Wrocław

187 900 zł48 m² 3 955,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

| *******mieszkanie z garażem w cenie************ Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw w dzielnicy Bieńkowice, z garażem oraz udziałem w gruncie, w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł66 m² 5 647,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opis: polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 66,40 m2. W skład mieszkania wchodzą : 3 pokoje, 1 kuchnia , łazienka ,toaleta - osobna, balkon, komórka lokatorska. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: rondo Powstanów Śląskich (krzyki), budynek Rondo Verona. Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

399 900 zł71 m² 5 632,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Hallera (krzyki). Atrakcyjna lokalizacja. Blisko park, sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, po remoncie, umeblowane. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich. Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum miasta (pieszo 5min. do ue, 15min. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

365 000 zł54 m² 6 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

| okazja! wyjątkowe, przestronne, bardzo ładne, komfortowe, nowoczesne-garaż zamykany-balkon tarasowy 2 pokojowe mieszkanie o pow. wg kw 54m2 nawet dla najbardziej wymagającego klienta, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

445 000 zł130 m² 3 423,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Klimasa (okolice ul. Tarnogajskiej/armi Krajowej). Spokojna, cicha okolica z dobrą komunikacją.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij