dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł46 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z kompletnym wyposażeniem na 3 piętrze budynku 7 piętrowego wybudowanego w 2001 roku , w super lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rozkładowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Krzykach. Do sprzedania zadbane dwupokojowe mieszkanie na parterze w 3 piętrowym bloku mieszkalnym wykonanym z cegły w 2006 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w ok.ul.Wielkiej. Niska zabudowa, cicha i zielona okolica. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w 4- piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

108 000 zł31 m² 3 511,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie. Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 30,76m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

194 900 zł34 m² 5 732,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci sprzedający. Oferta Z rynku pierwotnego. Polecamy nowe mieszkania na Jagodnie. " cztery Pory roku" jest nowym osiedlem. Odległości między.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

275 220 zł55 m² 5 004 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

269 000 zł45 m² 5 977,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 45,6 mkw, 2 pokojowe (pow. 22,4 i 10,2 mkw), w pełni rozkładowe, na 2 piętrze, w niskim 4 piętrowym budynku z lat 70 tych, ładna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

285 000 zł58 m² 4 913,79 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! krzyki / krzycka ok. / rozkład / 2 balkony Polecam do sprzedaży w pełni rozkładowe, ciche i jasne mieszkanie o powierzchni ok. 58 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam 2 Pokojowe słoneczne mieszkanie usytuowane na 10 piętrze bloku wybudowanego w 1981 roku przy ulicy Lubuskiej (dzielnica Krzyki). Mieszkania składa się z: 2 Pokoi po: 18 m2 i 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł66 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: komfortowe 3-pojowe mieszkanie o powierzchni 66 mkw na Krzykach. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieczorna

Krzyki,Wrocław

379 000 zł90 m² 4 211,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie w domu wielorodzinnym na Krzykach przy ulicy Zefirowej. W klatce 5 mieszkań. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze. Budynek posiada 3 kondygnacje. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

196 000 zł52 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 52 m2 na Krzykach na osiedlu Książe Małe. Trzy pokojowe, ogrzewanie gazowe, dwa garaże na podwórku, cicha dzielnica. Idealna inwestycja pod wynajem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

3 500 zł130 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 piętrowe mieszkanie w plombie, 130 mkw. Dobry dojazd do centrum, boczna Tarnogajskiej. Budynek bardzo dobrze utrzymany, rok budowy 1999, jasna klatka schodowa. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: bardzo atrakcyjne 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie w nowym budownictwie. Mieszkanie obejmuje 2 pokoje, kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta nr 1656. Krzyki - mieszkanie 3 pokojowe - po remoncie - okolice borowskiej - wolne od zaraz - zapraszamy na bezpłatną prezentację -tel. Polecamy bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe z loggią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Polecam do kupna luksusową kawalerkę o powierzchni 30mkw, mieszczącą się przy ul. Prądzyńskiego w budynku z 2013r. Mieszkanie wykończone materiałami najwyższej jakości, urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

193 000 zł30 m² 6 433,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o wysokim standardzie, komfortowa, duża, zadbana , wyposażona do wprowadzenia od zaraz bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych w budynku z windą , pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł46 m² 5 543,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Sprzedam rozkładowe dwupokojowe mieszkanie w niskim bloku w okolicy Kamiennej / Powstańców Śląskich, kilka kroków od Uniwersytetu Ekonomicznego! Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł66 m² 21,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - taras, piwnica, garaż! lokalizacja: wysoka, ul. Chabrowa (miejscowość tuż za Ołtaszynem). Spokojne, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / garaż zamykany/taras zielony 60m2 / nowe budownictwo 2007r wysoki standard wykończenia Przedstawiam Państwu ładne i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Maczka / zwycięska / do negocjacji / ogród zimowy Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. ok. 44mkw, znajduje się na 1 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki Centrum! Mieszkanie o powierzchni 37m2 znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam świetne, świeżo wykończone i bardzo słoneczne mieszkanie na Osiedlu Ogrody Hallera (2013r.) Wysoki standard, 2 pokoje, powierzchnia 52 m2 + balkon. Apartament jest usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

238 797 zł48 m² 5 004,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 47,72 m2 położone na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku 4 piętrowym przy ul. Życzliwej. Składa się z: łazienki 4 m2 Pokoju 11,85m2 Pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

464 000 zł102 m² 4 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego bn Feniks- wyłączny przedstawiciel Polecam do kupna nowe mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy na Wrocławskim Brochowie, obok parku i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

199 000 zł27 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż komfortowe i atrakcyjnie wykończone mieszkanie na zacisznym, zielonym osiedlu w Wysokiej ( partynice Wrocław). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku. W skład wchodzi przestronny salon - wyjście na nasłoneczniony taras o powierzchni 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

622 000 zł128 m² 4 859,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Sąsiedzka (krzyki). Spokojna, cichia i zielona okolica. W sąsiedztwie nowa niska zabudowa oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

410 000 zł75 m² 5 466,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Energetyczna (tuż obok Ronda Powstańców Śląskich, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja - blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł69 m² 6 072,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Designerski Apartament w sąsiedztwie Dworca Głównego. Przestronny i przytulny apartament znajduje na ostatnim pietrze 6-cio kondygnacyjnego budynku. W budynku znajduje się winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

418 000 zł69 m² 6 057,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta nr 1520. - krzyki - luksusowy apartament O pow. 69 M2 - taras - balkon - winda -miejsce parkingowe- zapraszamy na bezpłatną prezentację - tel. Gotowe do wprowadzenia. Polecamy luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wietrzna (krzyki). Spokojna, cicha i zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy i punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

2 200 zł83 m² 26,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości komfortowe mieszkanie Z piwnicą I garażem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

2 900 zł112 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie - 112 m2 - usytuowane na osiedlu Cztery Pory Roku na Jagodnie. Mieszkanie jednopoziomowe, gustownie urządzone, przestronne. o wysokim standardzie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

224 000 zł33 m² 6 787,88 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 w ok. Ronda Powstańców Śląskich / sky tower Cicha i zielona okolica. Super lokalizacja do życia lub pod inwestycję Nieruchomość znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wstrzymana! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. 2 pokojowe, przytulne, rozkładowe W doskonałej lokalizacji! Do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe, śliczne i ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 600 zł72 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla zgranej grupy 4-5 osób przestronne (72 m.kw.), w pełni rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie po remoncie, w nowym budownictwie. Ogrzewanie co. Umeblowane, w tym duża lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

466 000 zł97 m² 4 804,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupna przestronne, wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 97m2 na ul. Łódzkiej. Mieszkanie znajduję się w kamienicy po rewitalizacji, która zakończyła się w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

445 500 zł73 m² 6 102,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam mieszkanie w centrum miasta, na Krzykach, zlokalizowane przy bocznej ulicy, okolice Komandorskiej i Powstańców Śląskich. Mieszkanie bardzo ładne, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

***4 pokoje***80 m2***miejsce Parkingowe ***krzyki***ołtaszyn** Do wynajęcia od zaraz przestronne 4 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie mieszczące się na Ołtaszynie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 100 zł59 m² 18,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji.DO WYNAJĘCIA ŁADNE MIESZKANIE dwupokojowe 60m2.na ul Januszowickiej -1200zł.+ opłaty ok.420zł.lub trzypokojowe 64m2.również na ul Januszowickiej blisko Parku Południowego.- 1500złł.+.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij