dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwustronne, wyjątkowe mieszkanie o pow. 65m2 z miejscem postojowym w ok.ul.Strońskiej / FerioGaj 3-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na parterze w budynku/apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

599 000 zł98 m² 6 112,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe na 5 piętrze, w budynku 6 cio piętrowym, z windą, z 2001 r. na Krzykach, w dzielnicy Huby we Wrocławiu, okol. ul. Glinianej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe na ołtaszynie Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca komfortowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw, usytuowane na wysokim parterze budynku trzypiętrowego z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Centralna

Krzyki,Wrocław

499 000 zł108 m² 4 620,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

0% prowizji od kupującego bn Feniks- wyłączny przedstawiciel Polecam do kupna nowe mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy na Wrocławskim Brochowie, obok parku i terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

317 000 zł52 m² 6 096,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentuję bardzo ładne, w pełni rozkładowe mieszkanie, usytuowane w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. Okna od strony południowo - wschodniej. Mieszkanie znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękny 2 pokojowy apartament (51,38 mkw), 1 piętro. Krzyki, obok Osiedla 4 Pory Roku, 15 min od centrum, dobry dojazd na Bielany. Budynek oddany do użytku w 2012 roku, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

300 000 zł69 m² 4 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul.Nyska (Krzyki). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie itp. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

475 000 zł95 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Ofertna nr 1572. - krzyki - gaj - duże 5 pokojowe mieszkanie - dwupoziomowe- 95 m2 -2 balkony, 2 tarasy - klimatyzacja - zapraszamy na bezpłatną prezentację - Polecamy atrakcyjne mieszkanie 2 poziomowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

273 000 zł66 m² 4 136,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Mieszkanie o powierzchni 66,7 m2, z balkonem, w okolicy ul. Stalowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowej kamienicy z cegły z 1926r. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji rozkład / niski budynek / super lokalizacja Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

479 000 zł70 m² 6 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania piękne, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,80 m2 położone na I piętrze w budynku 4-kondygnacyjnym z 2007r. Mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakowiecka

Krzyki,Wrocław

660 000 zł77 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam luksusowy apartament na kameralnym osiedlu mieszkaniowym w atrakcyjnej części Wrocławia, na zielonym i cichym Rakowcu. W otoczeniu urocze tereny rekreacyjne: niskie Łąki i Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

245 000 zł64 m² 3 828,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

| 2-pokojowe mieszkanie w centrum wrocławia. Nadające się do remontu. Przy ulicy Kościuszki. Bardzo dobrze skomunikowane z całym Wrocławiem. W okolicy liczne sklepy. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Polecam kawalerkę w nowym budownictwie na Klecinie. Mieszkanie własnościowe, w pełnym rozkładzie, z balkonem, położone jest na pierwszym piętrze budynku z 2001 roku. Posesja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pokoje***komfortowe nowe zamknięte osiedle *** krzyki *** Do wynajęcia nowe komfortowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Krzykach (okol. Borowskiej) - 45 mkw, usytuowane na IV piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

479 000 zł76 m² 6 325,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament na osiedlu złota podkowa Jest to nowoczesne, prestiżowe osiedle mieszkaniowe w niskiej zabudowie (2010 rok), w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki - Partynice. Osiedle jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie do wynajęcia. Metraż 55 mkw + balkon, widok na patio od strony salonu oraz ulicę od drugiej strony. Lokalizacja: krzyki, osiedle Gaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

469 000 zł74 m² 6 337,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam piękne designerskie i klimatyczne mieszkanie zaprojektowane przez dekoratora wnętrz mieszczące się we Wrocławiu na Starym Mieście przy ul. Skwierzyńskiej. Powierzchnia użytkowa - 74m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

622 000 zł126 m² 4 936,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Polecam na sprzedaż Mieszkanie -5 pokoi - powierzchnia 126 m2, 2 poziomy , 2 stronne , 3 piętro na Wrocławskich Krzykach. Na 1 poziomie: otwarta kuchnia z wyspą, duży salon z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

235 000 zł39 m² 6 025,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 39m kw. na 1. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

317 500 zł48 m² 6 679,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj po słonecznej stronie miasta Zamieszkaj w odnowionej z pietyzmem, XIX-wiecznej kamienicy Casa Solare u zbiegu ulicy Skwierzyńskiej i Zaporoskiej. Poczuj klimat dawnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z ogromnym miejscem garażowym w podziemiu. Ciche osiedle, nowa zabudowa wśród zieleni ul. Siostrzana, dzielnica Krzyki. Mieszkanie 54 mkw, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

440 000 zł99 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 99 m kw. na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie dwupoziomowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mongolski

Krzyki,Wrocław

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: plac Mongolski (krzyki, brochów). Spokojne, ciche miejsce. W okolicy sklepy, punkty usługowe, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

430 000 zł100 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Zielińskiego / krzyki / ciche / 2-poziomowe Polecam do sprzedaży ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży funkcjonalna, duża kawalerka (36,5 m2) w prestiżowej lokalizacji - Krzyki, belvedere Park, z doskonałym dojazdem, zarówno do centrum, jak i na Bielany Wrocławskie /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

455 000 zł64 m² 7 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne osiedle w świetnie zlokalizowanej części Wrocławia. Mieszkanie jest dwupoziomowe mieszkanie, idealne dla rodziny z dziećmi. Mieszkanie to znajduje się w okolicy ul. Sztabowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

268 000 zł57 m² 4 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne i zadbane mieszkanie na wzorcowym osiedlu lat 80-tych - ul. Przyjaźni. 2 pokoje, oddzielna kuchnia, osobne wc i łazienka, spory przedpokój, przedsionek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu pięknie, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51m2 w dzielnicy Krzyki ok. Sky Tower. Mieszkanie znajduje się na piętrze 7/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 38 m kw. na 4. piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

600 zł60 m² 10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu trzypokojowym (na chwilę obecną wszystkie 3 pokoje są wolne) w cenie 600zł/os. z opłatami.Jasne w pełni rozkładowe mieszkanie:dwa pokoje po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

123 000 zł32 m² 3 843,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie! Mieszkanie o pow. użytkowej 30,86m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

255 000 zł47 m² 5 425,53 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - centrum - idealne pod wynajem! Mieszkanie na 9 piętrze bloku 12-piętrowego wielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Wysokiej klasy wykończenie Mieszkanie o powierzchni ok. 39,97m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

445 500 zł73 m² 6 102,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Polecam mieszkanie w centrum miasta, na Krzykach, zlokalizowane przy bocznej ulicy, okolice Komandorskiej i Powstańców Śląskich. Mieszkanie bardzo ładne, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 73.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam na sprzedaż komfortowe i atrakcyjnie wykończone 3-pokojowe mieszkanie rozkładowe, na zacisznym, zielonym osiedlu w Wysokiej ( Wrocław). Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

449 000 zł108 m² 4 157,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży piękne, stylowe, w pełni rozkładowe, wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe na Krzykach w dzielnicy Huby, okol. Dworca pks i ul. Dawida we Wrocławiu. Mieszkanie o pow. 108.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt : Mieszkanie o powierzchni 42 m kw. (48 m.kw. po podłodze) na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

475 000 zł97 m² 4 896,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie Z klimatem! lokalizacja: ul. Łódzka (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 499 zł50 m² 29,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na cichym, zielonym osiedlu pomiędzy parkiem Południowym, a Klecińskim. Lokal posiada powierzchnię 50 m2, 2 pokoje, osobną, wyposażoną kuchnię i fantastyczną.