dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

1 850 zł110 m² 16,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: boczna ulicy Kutrzeby (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na osiedlu domków jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Luksusowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! Bez pośredników! Do wynajęcia luksusowe mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Dworcowej. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

219 000 zł44 m² 4 977,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Okazja! Dwustronnie rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow.44m2 w okolicach ul.Borowskiej Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokim parterze w kamienicy z 1935 roku. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł56 m² 30,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - miejsce garażowe W cenie! lokalizacja: ulica Zwycięska (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bursztynowa

Krzyki,Wrocław

505 000 zł102 m² 4 932,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu! Atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie położone na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Bursztynowej, na kameralnym osiedlu budynków sześciorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

242 244 zł45 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Polecam do sprzedaży nowoczesne i przestronne mieszkanie,stan deweloperski. Dobra lokalizacja na Krzykach, osiedle Na Życzliwej. Łatwy dojazd w kierunku centrum jak i do obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 781 752 zł154 m² 11 547,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż apartament w reprezentacyjnym budynku Thespian we Wrocławiu. Oferujemy niepowtarzalny apartament w unikatowym budynku Thespian. Sercem apartamentu jest ponad siedemdziesięcio metrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

170 000 zł37 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1930

Poszukujesz mieszkania w cichej okolicy? Cenisz sobie stare, zdobione kamienice? Mieszkanie po generalnym remoncie, w pięknej kamienicy Na sprzedaż ciche i jasne mieszkanie 1-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

358 280 zł53 m² 6 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do sprzedania nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Gaju. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 4 piętrowym bloku z 2002r. Powierzchnia lokalu to 52m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Krucza (bliżej ulicy Zaporowskiej). Atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, doskonale skomunikowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Przyjaźni (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł84 m² 26,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis: polecam na wynajem 3 pok. mieszkanie w doskonałej lokalizacji na ul. Wielkiej na Krzykach. Nieruchomość słoneczna, dwustronna , rozkładowa. Mieszkanie składa się z 3 pokoi ( 24,12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

499 000 zł80 m² 6 237,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Piękny apartament 3-pokojowy, nowocześnie zaaranżowany w zamkniętym i nowym osiedlu w niskiej zabudowie. Apartamentowiec jest całodobowo chroniony. Apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

207 000 zł33 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 1-pokojowe o pow.33m2 w dzielnicy Krzyki, Gaj, okolice ulicy Borowskiej. Lokal składa się z: 1 pokoju oddzielnej kuchni z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 500 zł60 m² 7 851,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie. Większoąć okien wychodzi na stronę zachodnią. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną. Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

890 000 zł104 m² 8 557,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowoczesne luksusowe w pełni wyposażone mieszkanie, dwupoziomowe. Osiedle strzeżone z ochroną i monitoringiem całodobowym, w cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł128 m² 3 828,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Oferta %0 od kupującego! Polecam piękne przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dużym balkonem położone w nowym budynku na Bielanach Wrocławskich. Powierzchnia mieszkania użytkowa to ponad 128.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe w nowym budynku na Krzykach, składające się z dużego salonu z balkonem od strony południowej, wyposażonego w komplet wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

177 000 zł31 m² 5 709,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Polecam, tanio, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 31 m2 w ok. ul. Paczkowskiej Bardzo dobra cena za wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie. Doskonała lokalizacja w dzielnicy Krzyki, zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

484 260 zł58 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Park avenue Rezydencja Park Avenue to kameralny budynek zlokalizowany w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki Na czterech kondygnacjach oferujemy 26 mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

180 000 zł46 m² 3 913,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,87m2 w okolicy ul. Dworcowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze czteropiętrowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Krzyki,Wrocław

255 000 zł47 m² 5 379,75 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Wyłącznie w naszym biurze! Mieszkanie ( 47,4m2) 2 pokojowe , rozkładowe z loggią położone na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1988 roku. Na podłogach w pokojach ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł62 m² 6 048,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze nowoczesnego budynku na pięknie zaplanowanym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Bielany są bardziej związane z miastem Wrocław, z którym graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

2 100 zł95 m² 22,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowa cena! Bardzo przestronne dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie w dzielnicy Krzyki. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze niskiego i zadbanego bloku zlokalizowanego na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone, umeblowane, do tej pory niezamieszkane. Ok 800m od Dworca pkp, dobrze skomunikowane (linia tramwajowa i autobusowa), w pobliżu markety Lidl i Simple. 1600zł wynajem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bardzka

Krzyki,Wrocław

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.48m2 w okolicach ul. Bardzkiej. Idealny, dwustronny rozkład mieszkania sprawia, że lokalizacja stanowi świetną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu W dobrej cenie! Polecam mieszkanie położone przy ul. Przyjaźni, osiedle "belvedere Park ". W pełni rozkładowe. Pokój dzienny o pow. 17,06m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 628 zł61 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem, na drugim piętrze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 60,89mkw, na pierwszym poziomie salon połączony z kuchnią oraz sypialnia, na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowo wykończone mieszkanie 4-pokojowe o pow. całkowitej 75 m2 w dzielnicy krzyki/klecina w okolicach ul. Wałbrzyskiej. Nowe, niskie budownictwo z 2007 roku. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Brzozowa

Krzyki,Wrocław

750 000 zł102 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o pow. 102m2 położone w miejscowości Wysoka gmina Kobierzyce. Mieszkanie składa się z 4 pokoi (dwa pokoje na pierwszej kondygnacji 12,40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bursztynowa

Krzyki,Wrocław

412 655 zł77 m² 5 359,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu! Atrakcyjne mieszkanie położone na wrocławskim Ołtaszynie przy ul. Bursztynowej, na kameralnym osiedlu budynków sześciorodzinnych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 na Krzykach w okolicy Parku Południowego! Doskonała lokalizacja oraz bardzo szybki dostęp do centrum oferują wyjątkowe warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Jabłecznej / Ferio Gaj. Mieszkanie znajduje się na piętrze 8/11p. budynku z lat ’80. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sezamkowa

Krzyki,Wrocław

1 600 zł83 m² 19,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Sezamkowa (krzyki, klecina). Atrakcyjna lokalizacja, zapewnia szybki dojazd samochodem lub komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2 w okolicach ul. Borowskiej, okazja! Mieszkanie znajduje się na 8 z 10 pięter. Bardzo ładna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

230 000 zł38 m² 6 052,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna okazja cenowa! Na sprzedaż przytulne, przejściowe mieszkanie 38m 2 , w okolicy ul. Drukarskiej, dzielnica Krzyki. Dogodna lokalizacja, blisko Sky Tower'a! Mam przyjemność zaoferować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o powierzchni 38 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Placu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł57 m² 5 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Polecam klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z wykuszem o pow. 57m2 w ok.ul. Hubskiej na Krzykach Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do.