dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

787 351 zł71 m² 10 985 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 2 pokojowy, o powierzchni 71,67 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

369 000 zł61 m² 6 049 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow. 61m2 położone w ok. ul. Kamiennej. Mieszkanie 3 pokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe. Położone na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 213 123 zł207 m² 10 660 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy plus antresola, o powierzchni 207,61 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

950 zł20 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

do dworca pkp ok 200 m,spokojna ulica,balkon,opłata 950 plus en.elektr,gaz ,woda wg zużycia,kaucja zwrotna 600 zł,wolne od 02 stycznia 2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie zawiera wykończenie w kategorii standard: armatura sanitarna: boreal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 389 250 zł111 m² 12 515 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 3 pokojowy z antresolą, o powierzchni 111,14 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 556 746 zł144 m² 10 810 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy, o powierzchni 144mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą, wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

863 716 zł86 m² 9 984 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy, o powierzchni 86,51 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

490 000 zł87 m² 5 632 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania komfortowe mieszkanie o pow. 87m2 w okolicach ul. Wielkiej. Mieszkanie usytuowane jest na IV piętrze w budynku z 1996 roku. Lokal posiada dwa poziomy gdzie na! znajduje sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorzowska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł48 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie 48m2, wysoki parter, 3 pokoje + aneks kuchenny, łazienka i wc osobno, częściowo umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, w pobliżu przystanki tramwaj+ autobus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 070 648 zł86 m² 12 376 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, położone w 10 piętrowym bloku, na Krzykach, na osiedlu Gaj. Mieszkanie jasne, przestronne, kuchnia z oknem, wyposażona w meble na wymiar. Okna nowe pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

799 390 zł80 m² 9 879 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 3 pokojowy, o powierzchni 80,91 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 40 mkw, w budynku z 2009r. na Partynicach. W pokojach (ok. 21 i 11 mkw) na podłodze terakota, większy z pokoi połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

962 684 zł86 m² 11 124 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Działkowa

Krzyki,Wrocław

249 000 zł34 m² 7 272 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, położone na nowym, strzeżonym Osiedlu Centauris, przy ulicy Działkowej. Mieszkanie usytuowane jest na 2 pietrze, w budynku 4 piętrowym. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

989 506 zł93 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 4 pokojowy, o powierzchni 93,65 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną, fitness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

258 000 zł42 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 42 mkw ,dwustronne,na 3 piętrze w budynku z cegły. Duży pokój ok 16 mkw , z przejściem do małego ok 10 mkw. Duża, jasna kuchnia z oknem ok 10 mkw. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

378 000 zł64 m² 5 906 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania mieszkanie w nowo budowanym luksusowym osiedlu w okolicach ul. Zwycięskiej. Mieszkanie ma powierzchnię 64 mkw, w jego skład wchodzą salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki , ul. Dąbrowskiego. Ładne, dwustronne mieszkanie o pow. 74 m2 na I piętrze w kamienicy po modernizacji. W mieszkaniu znajdują się: sypialnia z antresolą 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

365 000 zł53 m² 6 886 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładne i przytulne mieszkanie dwupoziomowe, na prestiżowym osiedlu "Cztery podkowy" w dzielnicy Krzyki. Pierwszy poziom mieszkania składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

249 000 zł35 m² 7 114 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 299 zł43 m² 30,21 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(aktualne-od 26.XI.) Mieszkanie PO REMONCIE do wynajęcia, Krzyki Mieszkanie, 2 pokoje, 43 metry, Osiedle III "Huby" na Krzykach, ul. Śliczna. W pobliżu - dwie uczelnie (akademia Ekonomiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

273 000 zł38 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spokojna okolica, zadbana klatka, budynek po remoncie i dociepleniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 160 759 zł193 m² 11 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania apartament 7 pokojowy, o powierzchni 193,27 mkw, w prestiżowej inwestycji "rezydencja Borek". W willi zaplanowano 16 ekskluzywnych apartamentów, z recepcją, sauną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe 50 m2 na 1 piętrze w budynku 3 piętrowym , rozkładowe , dwustronne. Pokoje o powierzchni 20 m2 z wyjściem an zabudowany balkon oraz 14 m2. Kuchnia jasna z oknem ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 400 zł42 m² 35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W spokojnej, zielonej okolicy! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Kuchnia w kafelkach, w pełni wyposażona(kuchenka,.