dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lwowska

Krzyki,Wrocław

269 900 zł54 m² 4 998,15 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie 54m2 centrum! okazja! Doskonała inwestycja: rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie w okolicy Lwowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10/11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie Z balkonem W nowym budownictwie ,boczna ulicy hallera-W pobliżu ch borek Mieszkanie o powierzni 52 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

439 520 zł66 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrody grabiszyńskie - twój własny styl Apartament w Ogrodach Grabiszyńskich to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i naturę lecz nie wyobrażają sobie życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

490 620 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Park avenue Rezydencja Park Avenue to kameralny budynek zlokalizowany w południowej części Wrocławia - w dzielnicy Krzyki Na czterech kondygnacjach oferujemy 26 mieszkań dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

5 000 zł104 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji przestronny 3 pokojowy apartament na borku Opis Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 104 mkw położone na 1 pietrze w nowo-wbudowanym apartamentowcu. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

249 000 zł33 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna kawalerka przy ul. Ślężnej! Kawalerka o pow. 33mkw na 3-piętrze w bloku przy ul. Ślężnej. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny pokój, słoneczna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

ul. Śliczna, 3 pokoje z tarasem, wysoki standard wykończenia Przestronne, 2-stronne mieszkanie z 10- metrowym tarasem na ostatnim piętrze nowego budynku. 66 metrów kwadratowych 3 - pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Borek ul. Rymarska Atrakcyjna kawalerka w nowym budynku na wrocławskich Krzykach. Pokój połączony z aneksem kuchennym, komfortowa łazienka, w przedpokoju szafa w zabudowie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

160 000 zł25 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie w okolicach ul. Pułaskiego, okazja! blok: 4 piętrowy, wybudowany w 1980 roku. Mieszkanie: zlokalizowane jest na 3 piętrze, zadbane i odremontowane w 2008roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Szukasz ciekawego mieszkania? Nie chcesz mieszkać w bloku bez duszy? Ta oferta jest dla Ciebie! klimatyczne mieszkanie niepodobne do innych znajdujące się na Krzykach w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

175 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna kawalerka o pow. 35mkw z balkonem, położona na trzecim piętrze niskiego budynku przy ul. Glinianej. Mieszkanie słoneczne , południowe, ciche - okna wychodzą na podwórze (widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53 m2 w dzielnicy Krzyki , okolice ul. Wieczystej Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (14 m2 + 12 m2 + 11,5 m2) * kuchnia z oknem (6,5 m2) * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

169 000 zł31 m² 5 451,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Placu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * przedpokoju * łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ładne, jasne i duże mieszkanie blisko centrum (20 minut pieszo) na Grabiszynku. Dwupokojowe mieszkanie W cichej okolicy Mieszkanie znajduje się przy ulicy Szczęśliwej w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł66 m² 25,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości : Komfortowe mieszkanie trzypokojowe mieszczące się w dwupiętrowym, nowym budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gradowa

Krzyki,Wrocław

1 450 zł62 m² 23,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam na wynajem 3 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie Z dwoma łazienkami na wrocławskich krzykach-ulica gradowa Mieszkanie wolne od 1 października. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Cukrowa (krzyki, klecina). Atrakcyjna lokalizacja, zapewnia szybki dojazd samochodem lub komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jemiołowa

Krzyki,Wrocław

288 000 zł49 m² 5 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz ładnego mieszkania? Chcesz wprowadzić się "na gotowe" lub od razu wynająć? rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe świeżo po remoncie Zlokalizowane na Krzykach w okolicy ul. Jemiołowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bnkontrakt poleca na wynajem mieszkanie 2pokojowe o pow. 45m2 położone we Wrocławiu przy ul. Szczęśliwej. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w bloku 8piętrowym z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Terenowa

Krzyki,Wrocław

340 000 zł49 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Idealne mieszkanie dla osób ceniących ciszę i spokój. 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskich Wojszycach w nowym budynku z 2009 roku na ogrodzonym osiedlu. Na powierzchnię 49 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

219 000 zł65 m² 3 369,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazyjna cena! tylko 3300zł/m2 Zadzwoń teraz póki oferta jest jeszcze aktualna! tel Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem o pow. 65 m2 na Krzykach w ok. ul. Dąbrowskiego Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

215 000 zł36 m² 5 972,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena!.I KTO POWIEDZIAŁ, ŻE W WIELKIEJ PŁYCIE NIE MOŻNA MIESZKAĆ NOWOCZEŚNIE I KOMFORTOWO.?NIETUZINKOWE POLECAM.!. Zwykło się w inwestowaniu w nieruchomości mawiać, że tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

459 900 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

442 870 zł66 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 450 zł42 m² 34,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Powstańców Śląskich, okolice Sky Tower. Bardzo dobre połączenie z różnymi częściami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

398 790 zł63 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

500 490 zł75 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

133 000 zł40 m² 3 311,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 38,25m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

119 000 zł36 m² 3 338,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 34,22m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

120 000 zł31 m² 3 832,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 30,03m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł94 m² 4 457,45 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Krzyki - ul. Krzycka; atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie 93,71 m2, do wykończenia, stan deweloperski, rynek wtórny; 4/5 piętro, winda, budynek z 2008 roku. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia