dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą, wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

330 000 zł42 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam! Bardzo ładne mieszkanie w dzielnicy Krzyki na osiedlu Gaj. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (14m2,9m2), kuchni (9m2), łazienki (3m2),wc i przedpokoju.W pokojach na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

250 000 zł38 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na Krzykach, przy ul. Kamiennej, blisko Uniwersytetu Ekonomicznego, bez pośredników. Powierzchnia 37,60 m2, w tym 2 pokoje - 15 m2 i 13 m2. Nierozkładowe. Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

347 000 zł63 m² 5 507 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Do sprzedania 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Gaj, w 10 pietrowym bloku, na piątym pietrze. Mieszkanie o pow. 63m2, składajace się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Do sprzedaży mieszkanie w okolicach ul. Stysia. Mieszkanie o pow.50m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł43 m² 6 953 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia na osiedlu Wojszyce w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe ( 47m2 po podłodze) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

345 000 zł46 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam do kupienia śliczne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie położone na wysokim parterze, z balkonem, o pow. 46m2, oddzielna kuchnia, łazienka razem z wc, dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w okolicy Akademii Medycznej. Mieszkanie położone jest na wysokim parterze z dużym balkonem na nowym ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

365 000 zł61 m² 5 983,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na Hubach przy ulicy Tomaszowskiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 1-sze piętro, piwnica, balkon. Budynek jest ocieplony. Super położenie mieszkania! Polecam! Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01.12.2011r. W cenie zawarty jest czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

690 000 zł104 m² 6 634 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Gwarancja szybkiej sprzedaży Do sprzedania duże 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,2m2 (powierzchnia całkowita104,10 m2) okolice ul. Partynickiej. Nowoczesne mieszkanie, atrakcyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie zawiera wykończenie w kategorii standard: armatura sanitarna: boreal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

1 600 zł53 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie! Mieszkanie składa się z sypialni i pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym. Z pokoju dziennego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

359 000 zł60 m² 5 983 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o pow. 60m2 przy ul. Glinianej. Mieszkanie położone na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku z 1988. W tym roku zaplanowany remont elewacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł78 m² 6 282 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie Z garażem I komórką lokatorską Przestronny salon (31m2) z częścią jadalną i wyjściem na balkon (7,73m2) Klimatyzacja Kuchnia otwarta na cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław krzyki , ul. Dąbrowskiego. Ładne, dwustronne mieszkanie o pow. 74 m2 na I piętrze w kamienicy po modernizacji. W mieszkaniu znajdują się: sypialnia z antresolą 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł57 m² 29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Salon umeblowany; na podłodze panele, na ścianach gładzie. Aneks kuchenny jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

298 000 zł40 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu "Złota Podkowa". Lokal znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku z 2009 r. Składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 22 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

569 000 zł86 m² 6 616 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne i przestronne mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Mieszkanie składa się z salonu(20m2), trzech sypialni ( 12m2,12m2,8m2), osobnej kuchni, łazienki, toalety, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ok. 49,5 mkw 2 pokojowe na 1 piętrze ,w budynku z cegły ,3 piętrowym ,w pełni rozkładowe. Składa się z pokoju 18 mkw oraz sypialnia ok.18 mkw z dużą szafą typu Komandor.

Szczegóły ogłoszenia