dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym. Mieszkanie w standardzie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie zawiera wykończenie w kategorii standard: armatura sanitarna: boreal,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą, wykończone w kategorii standard: armatura sanitarna:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

770 000 zł94 m² 8 191 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronny, komfortowy apartament po gruntownym remoncie w kamienicy w centrum miasta. Nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, nowy parkiet, kominek. Trzy pokoje o pow. 25-30m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ładne mieszkanie Z ogrodem W spokojnej okolicy! Mieszkanie w 2 piętrowej, przedwojennej willi z ogrodem. Bezczynszowe. Po generalnym remoncie w 2003r, odświeżone w 2010r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł52 m² 28,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52 mkw na Slicznej- dwa pokoje z oddzielna kuchnia i balkonem, sloneczne, cieple i ciche(nie slychac zgielku ulicy). Zadbane mieszkanie w budynku z 2005r. Doskonala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w standardzie pod klucz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

219 000 zł35 m² 6 257 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie, położone w bloku z 1991r, na osiedlu Gaj. Mieszkanie składa się z salonu (możliwość podzielenia na dwa pokoje) z którego jest wyjście na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Krzyki - Gaj. Na 63m2 przypada salon - ok. 18m2, pokój - ok.12m2, pokój ok.12m2, kuchnia, łazienka, przedpokój i wc. Okna z salonu wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

516 000 zł74 m² 6 943 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powiewna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wyremontowane, w pełni wyposażona kuchnia (meble i agd), rozkładowe, 2 sypialnie+kuchnia+salon, osobne łazienka i wc, przestronne, ciepłe i słoneczne, internet możliwy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

529 300 zł93 m² 5 639 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

298 600 zł51 m² 5 833 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

429 300 zł65 m² 6 604 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

297 600 zł50 m² 5 861 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

564 500 zł100 m² 5 613 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

389 000 zł70 m² 5 557,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lub do zamiana na mniejsze z dopłatą. mieszkanie własnościowe na pl. Zgody ( przy ul. Traugutta ) 3 pokojowe na 2 piętrze z oknami od podwórza w kamienicy sprzedam lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki i tarasu (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzego

Krzyki,Wrocław

395 000 zł73 m² 5 410,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Komfortowe mieszkanie,bordzo dobre dla rodziny z dziećmi[szkoła,przedszkole,gimnazjum,komunikacja]blisko centrum.Niski czynsz,ciepłe,suche,słoneczne.Mieszkanie częściowo umeblowane.Włoska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

219 000 zł33 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne mieszkanie - W dobrej lokalizacji! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i oddzielnej kuchni. W pokojach na podłodze panele a na ścianach gładzie. Okna wymienione - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

449 000 zł78 m² 5 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie Z garażem, tarasem I antresolą Przestronny salon (26m2) z częścią jadalną i wyjściem na zadaszony taras (12m2). Kuchnia otwarta na cześć jadalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzi. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniawska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł48 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow 48m2. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym , oddzielna sypialnię, łazienkę z wc. W przedpokoju mieści się pojemna szafa( komandor).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Ładna kawalerka - krzyki - na osiedlu chronionym! Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym. W pokoju i aneksie na podłodze panele a na ścianach gładzie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 42m2 (+ 3m2 balkon) dla odpowiedzialnej, rozsądnej osoby lub pary. Teren ogrodzony z bramą wjazdową, cicha lokalizacja, blisko 2 parki, restauracje, siłownie, sklepy, itp. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

349 000 zł51 m² 6 843 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 2 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na Klecinie, w nowym 4 piętrowym bloku, na 3 pietrze! Mieszkanie jasne, przestronne, kuchnia wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

445 000 zł70 m² 6 357 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 70m2. w okolicach ul. Skarbowców. Mieszkanie posiada salon (18m2), dwie niezależne sypialnie( 12m2, 14m2), oddzielna kuchnię, łazienkę,.