dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament na ołtaszynie Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe, usytuowane na kameralnym, chronionym osiedlu. Budynek z garażem podziemnym, pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

1 450 zł50 m² 29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! garaż W cenie! Lokalizacja: ul. Motylkowa (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji od najemcy! Do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 54 m2 znajduje się na nowoczesnym osiedlu Belvedere Park przy ul. Przyjaźni. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł65 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

BN Kontrakt serdecznie poleca do wynajęcia nowe, 2 poziomowe mieszkanie na wrocławskich Partynicach Mieszkanie położone jest w otoczeniu zieleni na strzeżonym osiedlu mieszkanie Z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

465 500 zł95 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Krzykach. Mieszkanie 2-pokojowe z możliwością przekształcenia na lokal biurowy, 95mkw do remontu. Aktualnie powierzchnia open space do swobodnej aranżacji. Świeżo położone gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 200 zł35 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! prowizję biura pokrywa właściciel! Do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2 w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

384 000 zł74 m² 5 154,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pok. mieszkanie o pow. 74,5 m2 z garażem i dodatkowo przy ulicy2 mejsca postojowe. Mieszkanie składa się z salonu (22,5 m2) z wyjściem naloggie (4 m2), kuchni 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 000 zł68 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam do kupna ostatnie mieszkania W ciekawej inwestycji przy południowo/wschodniej granicy wrocławia Kupujący nie płaci prowizji, zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kutnowska

Krzyki,Wrocław

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładną kawalerkę o powierzchni 25 mkw. w rejonach ul. Kutnowskiej w dobrze utrzymanym budynku z lat 80. - tych. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne mieszkanie dwupoziomowe/ołtaszyn Mieszkanie o metrażu 57m2 składa się z dwóch salonu połączonego z kuchnią z którego mamy wejście do łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

335 000 zł53 m² 6 273,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,4 m2, położone na 1. piętrze apartamentowca znajdującego się na wrocławskim Dworku (krzyki). Opis pomieszczeń: - salon: ok. 18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

422 000 zł73 m² 5 788,75 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

| ^^^mieszkanie 4-pokojowe powstańców śląskich^^^ Lokal o powierzchni 72,9 mkw znajduję się na 6piętrze budynku 11piętrowego. Budynek wybudowany w 1996roku. Mieszkanie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia! Nowoczesne, przestronne,częściowo urządzone mieszkanie 3-pokojowe+duża antresola. Salon połączony z antresolą,oddzielna,wyposażona kuchnia, łazienka z wc oraz dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

| okazja! mieszkanie 2-pokojowe po remoncie! polecam! Polecam mieszkanie dwupokojowe zlokazliwoane przy ul Stalowej we Wrocławiu, o powierzchni 34 mkw. Mieszkanie po genaralnym remoncie , ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

174 500 zł32 m² 5 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Komfortowa kawalerka w nowym bloku na sprzedaż o powierzchni 32m2 w dzielnicy Krzyki w okolicy ulicy Skarbowców. Przestronny, wygodny lokal na 1 piętrze położony na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

374 000 zł74 m² 5 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z klimatem w okazałej secesyjnej kamienicy z 1903 r na Krzykach, okolice ulicy Glinianej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

309 000 zł50 m² 6 180 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie położone w atrakcyjnej i spokojnej okolicy, składa się z dwóch pokoi, łazienki połączonej z wc oraz przedpokoju. Wszystkie wyposażenie widoczne na zdjęciu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Obrońców Poczty Gdańskiej (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bielawska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorąco polecam mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 51m kw. po podłodze w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Bielawskiej. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł64 m² 26,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie na krzykach/zwycięska Mieszkanie o łącznym metrażu 64m2 składa się: poziom pierwszy: salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Akacjowa

Krzyki,Wrocław

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa okazja! Przepiękny, w pełni wyposażony, 3-pokojowy apartament do wynajęcia na Krzykach Borek. Składa się z trzech pokoi, kuchni. łazienki oraz miejsca parkingowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie/partynice Mieszkanie składa się salonu połączonego z kuchnią, pokoju i łazienki o łącznym metraży 55m2. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

230 000 zł40 m² 5 822,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Zielińskiego. Mieszkanie położone w atrakcyjne lokalizacji blisko Rynku, dworca pkp i pks, sky.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

290 000 zł62 m² 4 677,42 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

| polecam mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe o powierzchni 62 mkw. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Krynickiej we Wrocławiu. Do lokalu przynalezy duża loggia. Mieszkanie wymaga odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013