dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta wstrzymana Przedstawiam Państwu atrakcyjne, zadbane mieszkanie o pow. 50,25 m2, zlokalizowane na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ul. gen. Maczka. Lokal funkcjonalnie podzielony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 150 zł45 m² 25,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia słoneczne mieszkanie W cichej okolicy! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki o łącznym metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

1 000 zł27 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Krzykach, na kameralnym osiedlu Cztery Pory Roku, usytuowane na II piętrze w niskim budynku. Osiedle ogrodzone, monitorowane , z całodobową ochroną. Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

370 000 zł62 m² 5 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z ogródkiem! lokalizacja: wysoka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł69 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m. położone na I piętrze w III piętrowym budynku z 2005r. przy ul. Partynickiej. Rozkładowe, w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

325 000 zł46 m² 7 065,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

|! 2 pokoje! rozkład! duża kuchnia! Przytulne, umeblowane mieszkanie w nowym budynku. Lokal jest na wysokim parterze. Mieszkanie składa się z: dwóch oddzielnych pokoi o pow. 16 m2 i 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kutnowska

Krzyki,Wrocław

179 000 zł25 m² 7 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładną kawalerkę o powierzchni 25 mkw. w rejonach ul. Kutnowskiej w dobrze utrzymanym budynku z lat 80. - tych. Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pionierów

Krzyki,Wrocław

199 000 zł53 m² 3 733,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 53,03m2 w atrakcyjnej cenie: 199000 zł. Mieszkanie mieści się w dzielnicy Krzyki, w okolicach ul. Pionierów. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

498 000 zł108 m² 4 602,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze 4-piętrowej kamienicy położonej na Krzykach w okolicy ulicy Jana Władysława Dawida. Pomieszczenia: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł47 m² 5 838,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy na Hubach. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z lat 60-tych, wśród niskiej zabudowy. Mieszkanie dwustronne z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Krzyki,Wrocław

270 000 zł56 m² 4 821,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

| *************mieszkanie idealne pod inwestycje jak I również do zamieszkania**************** Polecam do kupienia mieszkanie 3-pokojowe we Wrocławiu znajdujące się przy ul. Lnianej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie na krzykach/krzycka/skarbowców Mieszkanie o łącznym metrażu 70m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - obok park! nowe mieszkanie! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: al. Wiśniowa (skrzyżowanie ul. Ślężnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

1 500 zł66 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - Lokalizacja: ul. Łubinowa (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie na ołtaszynie Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem i kominkiem mieszczące się w nowym budynku z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - dwa miejsca postojowe W cenie! lokalizacja: ulica Siostrzana (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chabrowa

Krzyki,Wrocław

2 500 zł85 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - wysoki standard! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka ul. Chabrowa, tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Zaporowska (krzyki). Bardzo atrakcyja lokalizacja, blisko centrum. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

143 000 zł36 m² 3 986,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jaworowa

Krzyki,Wrocław

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Borek w zadbanym bloku przy al. Jaworowej. Nieruchomość składa się z dwóch przestronnych pokoi oraz dużej kuchni z oknem. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

280 000 zł51 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,2m2 w kamienicy na wysokim parterze przy ulicy Sztabowej. Mieszkanie dwustronne w pełni rozkładowe, okna plastikowe wychodzące na północ oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Krzyki,Wrocław

1 900 zł62 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Krasińskiego (okolice ul. Traugutta i ul. Komuny Paryskiej). Bardzo blisko Galeria Dominikańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

97 000 zł24 m² 3 983,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

290 000 zł49 m² 5 918,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 m2, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie składa się z: * salonu (24 m2) * sypialni (12 m2) * przedpokoju (4 m2) * kuchni (6 m2) * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł93 m² 24,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie w cichej i spokojnej, a przy tym prestiżowej lokalizacji na Partynicach! Nowe budownictwo, klatka schodowa zadbana, domofon. Trzy ustawne i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

999 000 zł120 m² 8 325 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie willowe z dużym tarasem, w pięknym, przedwojennym budynku, w doskonałej lokalizacji Krzyki - Borek. Powierzchnia liczona po podłodze to około 180 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prudnicka

Krzyki,Wrocław

369 000 zł56 m² 6 648,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| przestronne rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie o pow.55m2.Lokal składa się z dużego pokoju o powierzchni 15m2, dwóch sypialni oraz oddzielnej jasnej kuchni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: okolice ronda Powstańców Ślaskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

2 700 zł98 m² 27,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowy komfortowy apartament do wynajęcia bn Kontrakt poleca na wynajem 4pokojowy apartament o pow. 98m2 połozony na wrocławskich Krzykach, dzielnica nowy gaj /okolice ul. Strońskiej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

379 000 zł64 m² 5 875,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

| przestronne, w prłni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na Klecinie. Idealna inwestycja dla rodziny lub pod wynajem. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z roku 2001. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogrodowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł89 m² 24,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie o pow.89m2 na Bielanach Wrocławskich przy ul. Ogrodowej. Mieszkanie z dużym 120 metrowym ogródkiem oraz dodatkowym miejscem postojowym na monitorowanym parkingu. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij