dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

520 000 zł68 m² 7 555 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania śliczne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe na Gaju. Budynek z roku 2006, osiedle zamknięte, monitorowane, plac zabaw, pokój zabaw - monitorowany (podgląd w tv). Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

203 050 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Nowa Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się południowej części Wrocławia, wyposażonej w bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

1 600 zł56 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu przestronne dwupokojowe mieszkanie (56m2) położone na zamkniętym osiedlu z placem zabaw na Ołtaszynie. W skład mieszkania wchodzą: salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

190 292 zł33 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

490 105 zł100 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł50 m² 5 331 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

233 500 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest przestronne 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze. Powierzchnia 54,33 m2, w skład której wchodzą: dwa przestronne pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

327 100 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

211 150 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

203 050 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie w nowych, niskich blokach na Ołtaszynie. Mieszkanie jest zadbane i nowoczesne. Ma ono 2 jasne pokoje - jeden z nich to salon z aneksem kuchennym, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie, połozone na spokojnym, nowym osiedlu na wrocławskich Partynicach. Lokal składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, niezależnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie, ekskluzywnie wykończone materiałami najwyższej jakości znajdujące się w budynku 'rondo Verona' przy pl. Powstańców Ślaskich. Mieszkanie posiada wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest nowy komfortowy 2-pokojowy apartament z balkonem, usytuowany na prestiżowym chronionym osiedlu z 2010 roku Złota Podkowa. Mieszkanie o powierzchni 55 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne i zadbane mieszkanie na ul. Komandorskiej, blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie jest jednostronne, w jego skład wchodzą 2 ustawne pokoje, osobna kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

231 100 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie usytuowane na zamykanym i strzeżonym osiedlu, w pobliżu parku klecińskiego. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 600 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

355 000 zł57 m² 6 152 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o pow. 57,70m2 w dzielnicy Krzyki/ Borek. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe posiada trzy pokoje, oddzielna kuchnię łazienkę, wc oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

350 075 zł61 m² 5 712 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie jest II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

437 855 zł74 m² 5 892 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

490 105 zł93 m² 5 221 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł51 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

190 292 zł33 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

415 000 zł66 m² 6 287,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piekne nowoczesne mieszkanie na nowym, zamykanym, kameralnym osiedlu /z 6 mieszkaniami/. Lokal posiada bardzo dobrą lokalizację (szczególnie dla osób pracujących na Bielanach).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

226 450 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

301 000 zł60 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

277 000 zł33 m² 8 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie typu studio z dodatkową antresolą. Zlokalizowane przy ul. Wandy Rutkiewicz. O powierzchni użytkowej 33 m2, nastomiast mierzona po podłodze 61m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

195 000 zł25 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis: przytulna, wyciszona i zadbana kawalerka z przyjemnym widokiem na panoramę miasta. Składa się z 15 metrowego pokoju, osobnej 4 metrowej kuchni z oknem, 2 metrowego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem, usytuowane przy ul. Ślicznej. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni łazienki i osobnej ubikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest ładne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul.Skarbowców o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

212 600 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

224 800 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

165 884 zł29 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

217 400 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012