dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow 35m2 usytuowane na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, salonu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum miasta. Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Dzięki zaadaptowaniu loggii właściciel powiększył mieszkanie o parę metrów i uzyskał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

280 000 zł41 m² 6 829 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kupujący nie płaci Prowizji, koszty prowizji ponosi Sprzedający. Do sprzedania 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41m2 usytuowane na 5 piętrze w 10-cio piętrowym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł95 m² 4 936 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie jest II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniawska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł48 m² 37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow 48m2 przy ul. Czerniawskiej w dzielnicy krzyki/gaj. Mieszkanie posiada salon z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnię, łazienkę z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł93 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

414 000 zł76 m² 5 447 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 059 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tramwajowa

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, komfortowe i słoneczne mieszkanie 50m2, dwupokojowe z dużą antresolą, umeblowane i wyposażone, oddzielna kuchnia, balkon, garaż, na ogrodzonej posesji, w willowej, zacisznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

700 000 zł72 m² 9 724,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Osiedle składa się z dziewięciu eleganckich czterokondygnacyjnych willi, dopasowanych pod względem architektonicznym do istniejącej już, stylowej zabudowy. Lokalizacja osiedla gwarantuje łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł44 m² 5 795 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 44m2 usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku, położone na nowym strzeżonym (ochrona, monitoring) osiedlu na wrocławskich Krzykach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

480 000 zł78 m² 6 153 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne nowoczesne mieszkanie Z garażem I komórką lokatorską Przestronny salon (31m2) z częścią jadalną i wyjściem na balkon (7,73m2) Klimatyzacja Kuchnia otwarta na cześć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

695 500 zł107 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, 107m kw do remontu. Łazienka z wanną i toaletą, kuchnia zamknięta, lobby. Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3 - piętrowym budynku. Atrakcyjna okolica, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka nowocześnie zaaranżowana, pokój z aneksem kuchenno-jadalnym, przedpokój oraz łazienka. Pełne umeblowanie i wyposażenie. Panele na podłogach, kafle + wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Turniejowa

Krzyki,Wrocław

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie położone na pięknym osiedlu Zielona Etiuda w południowej części Wrocławia ,osiedle monitorowane ,zamknięte ,składa się z dziewięciu budynków otoczone zielenią ,do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

415 000 zł74 m² 5 608 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Polecam duże mieszkanie 4 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni 74mkw. Mieszkanie jest jednostronne z oknami wychodzącymi na podwórko, ciche oraz dobrze nasłonecznione. Na pierwszym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł93 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 059 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

610 000 zł94 m² 6 489 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne, przestronne mieszkanie w dzielnicy Krzyki w okolicach ul. Porannej o pow.94m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie jest dwupoziomowe. Poziom I: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

399 000 zł68 m² 5 845 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Miło mi zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę z rynku pierwotnego. Mieszkanie pod klucz! Osiedle mieszkaniowe Wojszyce to kompleks niskich bloków o przyjaznym charakterze i nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

385 000 zł77 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Klecinie, na kameralnym osiedlu, usytuowane na ostatniej kondygnacji w niskim bloku. W pobliżu dużo terenów zielonych i rekreacyjnych: park Kleciński, grabiszyński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

249 000 zł44 m² 5 595 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie płaci prowizji, koszty prowizji ponosi zlecający Sprzedaż Do sprzedania mieszkanie w okolicach ul. Hubskiej w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie o pow. 44,50m2, składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł82 m² 4 836 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na osiedlu Gaj w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i osobnej toalety. W największym pokoju na podłodze panele, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

399 000 zł62 m² 6 389,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez pośredników! Witam, oferuję do sprzedania moje mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Adres to Ślężna, natomiast blok nie przylega bezpośrednio do ulicy, usytuowany jest w drugim rzędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

520 000 zł85 m² 6 117 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Komfortowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 85m2. Mieszkanie w plombie, bardzo ciekawie zaaranżowane i gustownie urządzone. Składa się z 4 pokoi- salon 23.38 m2, pokoje 15,5m2,.