dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie Z garażem I tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Przestronne mieszkanie na osiedlu strzeżonym w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów zielonych, w niedalekim sąsiedztwie osiedla Gaj. Mieszkanie jest II-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł93 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 059 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

289 000 zł43 m² 6 720 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Nowa niższa cena! Komfortowe mieszkanie położone w prestiżowej części Wrocławia na osiedlu Wojszyce w dzielnicy Krzyki. Mieszkanie jest rozkładowe ( 47m2 po podłodze) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

344 000 zł59 m² 5 830 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokum di Trevi to nowoczesne osiedle położone przy skrzyżowaniu ulic Tarnogajskiej i Klimasa. Powstaje tu komfortowe osiedle, , inspirowane najnowocześniejszym designem, przyjazne, funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł51 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Świeradowskiej. Mieszkanie o pow. 51,60m2 składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

980 000 zł200 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 6-pokojowe, 200m kw do remontu. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, ciche i bardzo jasne. Zlokalizowane blisko centrum. W bliskim sąsiedztwie centrum handlowe 'borek', park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

394 000 zł60 m² 6 512 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Kupujący nie płaci Prowizji, koszty prowizji ponosi Sprzedający. Do sprzedania ładne, słoneczne, indywidualnie zaprojektowane, 3 pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 60,5m 2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł93 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł51 m² 5 059 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji dla klientów biura Housetrader - koszty prowizji ponosi wyłącznie właściciel Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 85 mkw we Wrocławiu - obręb Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

359 000 zł64 m² 5 557 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Miło mi zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę z rynku pierwotnego. Osiedle mieszkaniowe Wojszyce to kompleks niskich bloków o przyjaznym charakterze i nowoczesnej architekturze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opis: do sprzedaży posiadam dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie bardzo ustawne, oddzielna kuchnia oraz łazienka z wanną i wc. Mieszkanie do odnowienia/remontu. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł56 m² 6 133 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56,9 mkw, + garaż pod budynkiem + komórka lokatorska i 26 mkw dużego tarasu. Nieruchomość położona w prestiżowej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 466 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł93 m² 4 996 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjna kawalerka 32 m na Krzykach we Wrocławiu ul. Poranna. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, posiada balkon, piwnicę, w pełni umeblowaną kuchnię. Cena wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

224 000 zł37 m² 5 989,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,4m2, na 8 piętrze 10 piętrowego bloku z roku 1969. Mieszkanie znajduje się na ulicy Kamiennej, na przeciwko Uniwersytetu Ekonomicznego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł70 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta: mieszkanie Z ogrodem! Do wynajęcia przestronne mieszkanie w okolicach ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie posiada 3 pokoje, kuchnię łazienkę razem z wc. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

277 000 zł47 m² 5 893,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe pow. 47m2. 3-pokojowe,aneks kuchenny,przedpokój,pomieszczenie gospodarcze,łazienka,balkon,piwnica. Klatka schodowa wyremontowana,czysta,winda,domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

347 000 zł52 m² 6 673 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania bardzo ładny apartament komfortowo wykończony w bardzo wysokim standardzie. Apartament jest rozkładowy, składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł50 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł100 m² 4 663 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł55 m² 6 297 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009