dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

752 000 zł34,62 m² 21 721,55 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Skyline Living 34 m nowoczesnego stylu Z wysokości dziewiątego piętra Wrocław wygląda jak dobrze zaprojektowana makieta: elegancka rzeka Odrzańska sunie jak spokojna wstążka, browary.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł126 m² 11 103,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 126 m z garażem | Apartamenty Szafera | alternatywa dla domu Dzień pokazowy: 24.04 (piątek) zadzwoń i zarezerwuj godzinę Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe,.

Szczegóły ogłoszenia

552 000 zł40 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ulicy Zatorskiej, w dynamicznie rozwijającej się i zielonej części miasta. To idealna lokalizacja dla osób ceniących spokój, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 192 000 zł80 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy 4-pokojowy apartament ul. Dmowskiego, wrocław Prestiżowa inwestycja Amsterdam | Cena do negocjacji! Na sprzedaż przestronny, dwustronny apartament o powierzchni ok. 80 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

730 000 zł39 m² 18 717,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczowe fakty: metraż: 39 m Pokoje: 2 Budynek: nowoczesny apartamentowiec z 2025 roku (z windą) Piętro: 1 z 4 Stan prawny: pełna własność, kw bez obciążeń bezpieczny zakup Cena: 730.

Szczegóły ogłoszenia

609 555 zł48,50 m² 12 568,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Opis nieruchomości Na sprzedaż funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie z potencjałem na 3 pokoje ,oddzielną kuchnią, położone na Szczepinie we Wrocławiu, lokal o powierzchni ok48 m znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł130,70 m² 45,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 130,7 m2 przy ul. Krawieckiej we Wrocławiu na Starym Mieście. Istnieje możliwość zakupu mieszkania cena 1 599 000 pln z garażem i komórką lokalizacja: zaledwie 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł77 m² 16 220,78 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowy apartament z 41m2 salonem i 22m2 balkonem. Sprzedam apartament Wrocław Krzyki Tarnogaj nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji, która łączy spokój osiedla z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł42,58 m² 18 764,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w naszym biurze. Krzyki - Do sprzedania bardzo przytulne mieszkanie przy Parku Tarnogajskim. Położone na terenie zamkniętego osiedla Di Trevi wśród zieleni z prywatną fontanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

554 999 zł69 m² 8 043,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit / kozanów / 2 pok / Klimatyzacja! / Balkon Dzień dobry, polecamy na sprzedaż mieszkanie w pełni umeblowane przy ul. Gołężyckiej prezentujące się tak jak zdjęciach, które były wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

855 000 zł67 m² 12 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2 na Muchoborze Wielkim. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z 2000 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł61 m² 14 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

739 500 zł62,81 m² 11 773,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe, bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 62,81 m2, zlokalizowane przy ul. Piłsudskiego 37 we Wrocławiu. To idealna propozycja dla siebie lub pod wynajem, ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł43,90 m² 50,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne 2 pokoje z oddzielną kuchnią oraz piwnicą przy ul. Chrobrego we Wrocławiu (śródmieście - Nadodrze) lokalizacja Mieszkanie znajduje się na Nadodrzu słynącym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie ok. 41 m z garażem i loggią ul. Zwycięska, wrocław Na wynajem komfortowe mieszkanie 41 m , świeżo po remoncie, położone w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł37,56 m² 14 243,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław | Stalowa 63 | po generalnym remoncie | na start lub inwestycyjnie 37,56 m | 5 piętro | winda | piwnica | gotowe do zamieszkania | 2 pokoje Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 76 m przy ul. Pawiej. Lokal jest świeżo wykończony, wnętrze jest jasne, nowoczesne i bardzo funkcjonalne, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł71,40 m² 182 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia piękne, luksusowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w wieżowcu 24 piętrowym. Powierzchnia mieszkania to 71,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 360 zł52 m² 45,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w sercu Krzyków jednej z najbardziej cenionych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł45,19 m² 13 255 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kruczej (okolice Sky Tower). To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł42,58 m² 68,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 42,58 m , zlokalizowane na drugim piętrze nowoczesnego budynku z windą, na cenionym osiedlu Di Trevi we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł46,50 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament nad Potokiem to nowe, pięknie wykończone mieszkanie na wynajem, położone przy ul. Stanisławowskiej, na Muchoborze Wielkim - w spokojnej, zielonej części Wrocławia. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo | oddzielna kuchnia | garaż | balkon | cisza | zieleń | jagodno | osiedle maestro | ul. Schuberta | gotowe do wprowadzenia | Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł54 m² 14 629,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli potrzebujesz mieszkania w centrum gdzie w pobliżu masz park, tramwaj i Dworzec Główny - to ta nieruchomość jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja skupiająca najważniejsze punkty.

Szczegóły ogłoszenia

2 883 980 zł131 m² 22 015,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! wolne od zaraz! Polecam na wynajem 2pok. z tarasem piękne w pełni wyposażone mieszkanie położone przy ul. Balzaka, oporów - osiedle nowej kameralnej zabudowy! Stan idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł92 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak 2 niezależnych mieszkań 2-pokojowych, idealny układ na wynajem. Może służyć również jako jedno, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie czteropokojowe z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł49,91 m² 17 030,66 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 230 zł30 m² 74,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Kawalerka | 30 m2 | Balkon | Miejsce parkingowe | Komórka lokatorska | Zakładowa Numer oferty w biurze: 6861/4186/omw Do wynajęcia mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł29,30 m² 85,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalnie zaprojektowana przez architekta kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą oraz dzienną w samym centrum przy ul. Odrzańskiej we Wrocławiu. Kawalerka jest wyposażona we.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy pokój w 2-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy ul. Tęczowej 82C. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł246 m² 65,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny Apartament 246 m2 z Tarasem, 2-poziomowy | Zielona Etiuda | Basen, spa, siłownia | Wrocław - Krzyki Do wynajęcia unikalny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 246 m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł49,95 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | 2-pokojowe mieszkanie z loggią | Ołbin | ul. Jaracza mieszkanie Na wynajem funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 2. piętrze w 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł49 m² 12 183,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń | Krzyki - okolice ul. Wietrznej Cena: 597 000 zł Powierzchnia: 48,8 m Piętro: 2/4 Ogrzewanie: miejskie Najważniejsze atuty mieszkania 2 pokoje - jest.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł110 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki, przestronny lokal o powierzchni 110 m , zlokalizowany na 1. piętrze zabytkowej kamienicy przy ul. Sienkiewicza 100 we Wrocławiu. To miejsce o wyjątkowym charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł104,30 m² 9 491,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

0% prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 104,30 m (zgodnie z kw), położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł40,60 m² 83,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej inwestycji Legnicka Residence na samym skrzyżowaniu ul. Legnickiej, braniborskiej i Placu Strzegomskiego, w samym sercu.