dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

645 000 zł47,75 m² 13 507,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie 47,75 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie w pełni urządzone sprzedawane bez wyposażenia ruchomego, jedynie stałą zabudową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł69,10 m² 10 564,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe - 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69.1m2 na Nowym Dworze we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z : * Salonu z wyjściem na balkon * Sypialnia * 2 Sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł46,91 m² 23 427,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronny i słoneczny (wystawa zachodnia) 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 46.91m2, z balkonem i komórką lokatorską 3.89m2, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł56,89 m² 87,89 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament gotowy do wejścia od połowy marca, 2-pokojowy nowy apartament 56,89 m2 z klimatyzacją na Kępie Mieszczańskiej przy ul. Dmowskiego. Lokalizacja: kępa Mieszczańska znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Krakowskie Tarasy | 3 pokoje z tarasem 24m | Gotowe do wejścia | Gwarancja! | 2 msc. postojowe | Klima Przyjdź i zaproponuj swoją cenę! Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72,30 m² 83 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux | premium waterfront | fitness | klimatyzacja | narożny taras Apartament z widokiem na rzekę | ul. Mieszczańska | - 10 minut spacerem do Rynku. Prestiż, komfort i nowoczesny design.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40,40 m² 86,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonym sercu Wrocławia lokalizacja Wrocław Śródmieście / Nadodrze | pl. gen. Józefa Bema Mieszkanie znajduje się przy placu Bema w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł83,01 m² 19 262,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament 4-pokojowy z dużym, prywatnym ogrodem na dachu na wrocławskim Jagodnie, w inwestycji oddanej w 2021 roku! nieruchomość ma 82,73 m I.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł56,50 m² 49,56 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* ilość pokoi: 3 * Metraż: 56,5 mkw * Kuchnia: oddzielna, wyposażona * Piętro: wysoki parter * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Miejsce postojowe zewnętrzne 200 zł, obligatoryjnie. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł43,61 m² 15 592,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / 2018 /miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł52 m² 67,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie Wrocław, braniborska 70 z balkonem oraz podwójnym miejscem postojowym w garażu podziemnym. Do wynajęcia nowe, dotąd nieużywane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł52,70 m² 62,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 52,70 m 5 piętro ul. Krawiecka z widokiem na plac Dominikański - ścisłe centrum Wrocławia. Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł24,60 m² 24 349,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż studio w centrum Wrocławia- budynku ovo lokalizacja: nieruchomość znajduje się w budynku ovo, w samym centrum Wrocławia, przy ul. Podwale 82. Jego lokalizacja jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł203 m² 14 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu z tarasem, balkonem i ogródkiem w zabytkowej, miejskiej willi Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. 602.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł60 m² 16 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż 60m2 , 3 pokoje Nowe budownictwo. Gotowy do wprowadzenia. Transakcja bez 2% pcc (sprzedaż na podstawie fv Vat). Lokalizacja mieszkania: oferujemy na sprzedaż przestronny, komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 895 000 zł89 m² 21 292,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni ok. 89 m2 z tarasem 25 m2 z widokiem na rzekę na renomowanej inwestycji Olimpia Port! Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon   .

Szczegóły ogłoszenia

621 000 zł44,42 m² 13 980,19 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowe mieszkanie z pięknym ogrodem 69,91 m | Strachocin Zagrodnicza Żadne zdjęcia nie pokażą, jak to wygląda na żywo to trzeba zobaczyć, żeby poczuć klimat. ** Cena: 621 000 zł, **.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł75,80 m² 14 511,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wysoki standard wykończone I gotowe do zamieszkania cicha I spokojna okolica tereny zielone Na sprzedaż nowoczesne, nigdy niezamieszkałe mieszkanie położone w budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł67 m² 12 671,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż Powierzchnia 67m2 Liczba pokoi -3 Piętro- 4/4 Czynsz -680, 00 zł - przy dwóch osobach Stan wykończenia - do zamieszkania Dostępne- od zaraz Informacje dodatkowe: -2 balkony, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 799 zł57 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- uprzejmie proszę o kontakt od poniedziałku do piątku, w weekend proszę zostawić sms z informacją w sprawie którego mieszkania się Państwo kontaktują, oddzwonię - Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

997 000 zł97,19 m² 10 258,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Obornickiej 113e Idealna propozycja dla osób szukających większej przestrzeni oraz spokojnego, dobrze zorganizowanego osiedla. Mieszkanie ma 97,19.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł41,70 m² 14 268,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

2-pokojowe mieszkanie przy ul. Żeromskiego | w pobliżu Parku Tołpy | 3. piętro w kamienicy | Po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie o powierzchni ok. 41,7.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł56 m² 13 732 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na parterze 4 piętrowego budynku z 1966 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł140 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Do sprzedaży oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 122m2, położone na poddaszu reprezentacyjnej kamienicy na Krzykach. Budynek po rewitalizacji, obejmującej między innymi osuszenie piwnic,.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bieńkowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w nowoczesnym budynku z 2025 roku. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 58.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

786 499 zł72 m² 10 923,60 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

hit / 3 pok / muchobór / balkon!. na sprzedaż dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 72m zlokalizowane na Muchoborze Wielkim przy ul. Tyrmanda w sąsiedztwie Parku Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,18 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m , położone w doskonałej lokalizacji Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia designerskie, 50-metrowe mieszkanie na ostatnim piętrze apartamentowca z 2023 r. przy ul. Drabika. Przestronny, prywatny taras tworzy tu klimat niczym w penthousie, a opcja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podwójnym miejscem postojowym | ul. Magellana, swojczyce, olimpia Port Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,86 m² 12 815,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Większość ludzi widzi tylko metraż. Ty zobaczysz tu potęgę spokoju. Przestań szukać kompromisów i zamieszkaj tam, gdzie nikt nie tupie Ci nad głową. To 49,86 m surowego konkretu na.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł68 m² 14 691,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do wyjątkowej oferty przestronnego 4-pokojowego mieszkania (68 m ) na 1. piętrze w bloku z wielkiej płyty, obecnie trwa generalny remont, a kupujący ma unikalną szansę na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Dwa pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 32 m2 w nowym budynku przy ulicy Świeradowskiej. Pierwszy najem, lokal będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł42,58 m² 17 849 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku z 2012 roku z zielonym patio z fontanną. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł40 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokoje po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia + balkon i piwnica ul. Zdrowa sprzedaż lub wynajem Na sprzedaż wyjątkowe, wysokie (2,7 m) mieszkanie o powierzchni 40 m , po.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, w pełni wyposażony apartament z antresolą, zlokalizowany przy ul. Antoniego Słonimskiego, w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł34,10 m² 12 609,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokoje, 34,1 m , przedmieście oławskie, centrum wrocławia Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,1 m , położone na 4. piętrze kamienicy przy ul. Więckowskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł50 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.