dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

494 999 zł37 m² 13 374,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top Spiżowa 2m/centrum/klima/grabiszyńska gotowa! Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 000 zł65 m² 10 787 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wrocław - Śródmieście! Oferujemy Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drohobycka

Muchobór Wielki,Wrocław

990 000 zł92 m² 10 807,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Top 2poziomy na Muchoborze idealne dla Rodziny! na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie + antresola, w pełni rozkładowe, w kameralnym budynku z 2002 r. na zamkniętym osiedlu na Muchoborze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyk,Wrocław

578 999 zł50 m² 11 697 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Borek Krzyki toplokalizacja 3-pok ul. Sztabowa - 49m2 Piwnica! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł62 m² 12 238,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Po remoncie/obniżona cena!/premium/top!/strzegomska/4pok./balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 998 zł43 m² 13 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

centrum/toplokalizacja/po remoncie!/inwestycja!/2pok./Pereca Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł38 m² 12 473,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wrocław/centrum/pereca/toplokalizacja/okazja/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 998 zł38 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja Gaj Top 1p-38m2! Obniżona cena! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

premium/!/krzyki/komandorska/wielka/ue/3pok./rozkład/piwnica/toplokalizacj
a Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 999 zł28 m² 14 909 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/toplokalizacja/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

559 900 zł40 m² 14 174,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, w wysokim standardzie - ul. Blizanowicka. Podstawowe informacje: cena: 559 900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł43 m² 13 380,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja Obniżona cena! Top Krzyki Vivaldiego Premium 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 999 zł38 m² 16 484,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja /2pok./Krzyki/ Kopycińskiego/premium!/Jagodno/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

949 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach, okolica ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł49 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia na jednej z najbardziej popularnych ulic we Wrocławiu, z pięknym widokiem na Odrę! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

645 000 zł54 m² 11 944,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul. Przyjaźni o powierzchni 54m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym apartamentowcu z 2006r. Osiedle ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 950 001 zł193 m² 10 081,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż kawalerka w centrum miasta boczna Grabiszyńskiej na pierwszym piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 70-tych. Księgą wieczysta bez obciążeń. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł28 m² 29 023 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Doradca klienta: licencja pfrn nr 30802 tel. Nowoczesna kawalerka z aneksem przy Księcia Witolda. Otoczenie nieruchomości: - 10 minut pieszo od Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego - komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

498 444 zł44 m² 11 328,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Tramwaj do centrum/pok/2 Rozkład /43m2/ Park zachodni!. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43 m 3 piętro w 4-piętrowym bloku z 1995 rokuwrocław, ul. Dokerska Balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

599 000 zł43 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu z 2014 roku na wrocławskim osiedlu "promenady Wrocławskie" na Kleczkowie. Lokalizacja jest idealna zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

899 000 zł62 m² 14 389 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

369 999 zł16 m² 22 424,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Nowa, nieużywana kawalerka zlokalizowana w sercu Nadodrza, jednej z najmodniejszych i najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Opis lokalu: słoneczna i funkcjonalna kawalerka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

546 225 zł40 m² 13 554 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle na Książu Wielkim Sady nad Zieloną to przestrzeń do życia zaprojektowana z największym szacunkiem dla natury i lokalnej społeczności. Została usytuowana wśród zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł86 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bezczynszowe! wynajem: 4000 zł/miesiąc + zaliczki na media! brak czynszu administracyjnego! bez prowizji dla agencji bezpośrednio od właściciela! Wprowadź się do wymarzonego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

679 001 zł50 m² 13 499 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Okolice Magnolii - Gądów Mały 3 pok/ Lux premium /50m2 /balkon Polecamy na sprzedaz przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 49,4 m2 z osobną piwnicą (4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jemiołowa

Grabiszyn,Wrocław

544 990 zł35 m² 15 571,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 35m2 w dzielnicy Grabiszyn. Idealne dla Singla, pary lub młodych rodziców! W skład mieszkania wchodzi: * Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

970 000 zł56 m² 17 192,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 56,42 m2. Nieruchomość położona jest w dzielnicy "przedmieście Oławskie" przy ul. gen. Antoniego Madalińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 349 000 zł85 m² 15 906 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie w kamienicy na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu 84,81 m (75 m lokal mieszkalny + 9,57m komórka łącznie 84,81 m2) 5 mikroapartamentów, wysoka rentowność! Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sołtysowice,Wrocław

507 000 zł39 m² 13 100,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Uwaga! rezerwacja - oferta zarezerwowana sołtysowice I zielona okolica I mieszkanie 38,7M2 oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! Lokalizacja: ul. Wojaczka, sołtysowice Rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do najmu przytulne i komfortowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia - ul. Kuźnicza. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z dwóch sypialni i otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

1 440 000 zł101 m² 14 198,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania przepiękny 2-poziomowy apartament 4-pokojowy o pow. 101.42 m2 znajdujący się przy ul. Kabaczkowej na prestiżowym Osiedlu "vitalia klecina"wrocław, krzyki ( Deweloper - Ronson ) Link do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękna, nowa kawalerka z balkonem przy placu Strzegomskim. Przytulna w pełni wyposażona w nowe sprzęty kawalerka, z balkonem, położona na 7 piętrze nowego bloku, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorczycowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

849 000 zł60 m² 14 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na niezobowiązującą prezentacje a następnie do zakupu wyjątkowego mieszkania z rynku wtórnego o powierzchni łącznej 59,56 m2 (3 pokoje) znajdującego się we Wrocławiu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w zamkniętym osiedlu przy ulicy Wagnera, na kultowym Jagodnie. Dostępne od 1go grudnia. Na mieszkanie składa się: - salon z aneksem kuchennym, nową narożną kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

774 000 zł59 m² 13 118,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem zlokalizowane na osiedlu na Ołtaszynie. Osiedle to charakteryzuje się doskonałą lokalizacją zapewniającą dostęp do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Nadodrze,Wrocław

5 100 zł119 m² 42,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Duża przestrzeń | funkcjonalny układ | taras | zadbana kamienica | świetna lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Żeromskiego Ilość pokoi: 5 Powierzchnia użytkowa - ok. 119,28 m2 ( 135 mkw. po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztabowa

Borek,Wrocław

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne Świeżo odmalowanie mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dużej otwartej (na przedpokój) kuchni z oknem, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Maślice,Wrocław

1 290 000 zł94 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja: maślice, metraż: 94 m2, piętro: 3/3, pełna własność. Rozkład: poziom 1 - Salon z aneksem kuchennym (32m2), - sypialnia (10 m2), - łazienka (6m2), - taras (10 m2), - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

514 502 zł37 m² 13 898 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2M przy Legnickiej/10 minut do Rynku! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.