dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

408 490 zł27 m² 15 123,70 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lux Kawalerka przy Legionów!/po remoncie Perełka doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 001 zł34 m² 11 711,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Top Duża ładna kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 998 zł27 m² 14 963,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/1pok./premium/centrum/Grabiszyńska Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 506,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/okazja/wrocław/centrum/pereca/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

509 998 zł36 m² 13 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/2pok./Obniżona cena!/balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 631,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! Gaj Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Toplokalizacja! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł54 m² 13 419,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

toplokalizacja/krzyki/komandorska/wielka/ue/3pok./rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 999 zł45 m² 11 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/staropolska/gotowiec inwestycyjny/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 998 zł62 m² 12 218,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

obniżona cena!/po remoncie/premium/top!/strzegomska/4pok./balkon/piwnica Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Angel Wings. Oferta na wyłączność. Tylko w naszym biurze! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia od dziś. Przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 998 zł66 m² 13 383,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dla rodziny/premium/balkon/toplokalizacja/4pok./Krzyki/Gaj/Orzechowa/piwnica Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyk,Wrocław

578 998 zł49 m² 11 720,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

toplokalizacja Borek Krzyki 3-pok ul. Sztabowa - 49m2 Piwnica! Idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 49 m2, dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

574 990 zł42 m² 13 529,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 998 zł38 m² 16 441,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

top/ garaż w cenie! Okazja /2pok./Krzyki/ Kopycińskiego/premium!/Jagodno/balkon Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 999 zł42 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Top /wrocław /premium Okazja 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

569 000 zł32 m² 18 006,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

809 001 zł81 m² 9 986,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Fajne 3pok na Ołtaszynie/2poziomy+taras+parking Oferujemy na sprzedaż ładne, duże mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joannitów

Huby,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bliskiej odległości od Dworca Głównego pkp, na osiedlu Huby, w okolicach ulicy Joannitów. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 52m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł48 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem wyjątkową nieruchomość premium niezwykły Loft Opera, znajdujący się w zabytkowej kamienicy Sachsów we Wrocławiu. Ten przestronny loft o imponującej wysokości 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wrocław,dolnośląskie

720 000 zł47 m² 15 170,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogrodem w centrum Żernik Oferujemy Państwu wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,46 m położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 999 zł58 m² 10 569,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Poleska 3 pok/ Apartament /lux /58m2! Polecamy na sprzedaz powierzchni 57m2 składa się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni, łazienki, wc oraz loggii. Przynależy do niego również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

839 000 zł63 m² 13 317,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 63 m w świetnej lokalizacji Wrocławia - Księże Wielkie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

590 000 zł60 m² 9 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 901 zł40 m² 16 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: nowoczesne mieszkanie w centrum miasta * Lokalizacja: ul. Zwycięska, wrocław * Cena: 2800 zł + 700zł czynsz + energia wg, zużycia * Powierzchnia: 60m2 * Liczba pokoi: 2 ( sypialni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

589 000 zł50 m² 11 758,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwustronne i rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50.09 m2 przy ul. Maczka na osiedlu Partynice, dzielnica - Krzyki-Wrocław Link do Spaceru Wirtualnego: atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** rewelacyjna lokalizacja- centrum*** *** ul. Pułaskiego / komuny paryskiej *** *** przystanek tramwajowy I autobusowy pod budynkiem *** *** to tylko 1,7 km do rynku! *** *** winda W budynku ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

594 995 zł38 m² 15 551,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż! Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Tarnogaj,Wrocław

649 000 zł44 m² 14 683,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

*dzień otwarty poniedziałek 30.12. Zadzwoń i umów się na prezentację* Na sprzedaż klimatyczny 2-pokojowy apartament o metrażu 44.20 m2, zlokalizowany przy ul. Pięknej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

578 000 zł44 m² 13 247,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Wrocław - krzyki, rymarska / racławicka - dwa pokoje, komórka, garaż doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł37 m² 13 216,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia w pobliżu pl. Legionów i ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione zostały między innymi Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 49 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łączności

Powstańców Śląskich,Wrocław

527 000 zł36 m² 14 638,90 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2. Nieruchomość usytuowana jest na szóstym piętrze w jedenastopiętrowym bloku z windą. Okna wychodzą na wschodnią stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

730 000 zł59 m² 12 372,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie rozkładowe, mierzące 59m2 składające się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

429 000 zł26 m² 16 487,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka blisko centrum/balkon/grabiszyńska Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka o łącznej powierzchni 26 m kw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

549 001 zł28 m² 19 600,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ładne 2pok z balkonem/braniborska/jana Pawła II Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia w Inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

578 900 zł36 m² 16 013,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe od Zaraz 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

408 500 zł27 m² 15 118,40 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lux Kawalerka przylegionów/po remoncie Perełka doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo atrakcyjne jednopokojowa kawalerka.