dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 7 z widokiem bocznym na sobótkę. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

1 900 zł24 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: szczepin/ legnicka 33 Ilość pokoi: 1 Metraż: 23,5m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/10, blok z windą z 2021roku, balkon (9m2) Informacje dodatkowe: wolne od zaraz, możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

549 999 zł37 m² 14 905,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Okazja/jagodno/krzyki/strawińskiego/2pok./LUX/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony zachodniej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 111 117 zł122 m² 9 107,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /garaż/apartament /hit Polecamy przy Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stabłowice,Wrocław

789 997 zł61 m² 12 851,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Top / 3 pokoje / w cenie m.postojowe / Stabłowice. Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Stabłowicach. Powierzchnia mieszkania: 61,48 m Układ funkcjonalny mieszkania: przedpokój: 7,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

759 001 zł64 m² 11 904 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Top 3 pokoje / duży balkon 12 m2! / jagodno/top Polecamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Buforowej na wrocławskim Jagodnie. Jest to bardzo spokojne, zielone miejsce, które oferuje świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poelziga

Żerniki,Wrocław

798 005 zł66 m² 12 094,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe zerniki 64,5m2/lux premium/garaz!lpremium/top Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Nowe Żerniki, przy ulicy Poelziga. Mieszkanie o powierzchni 63,39m2 znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wojnów,Wrocław

524 997 zł45 m² 11 645,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Top okazja 2 pokoje / ogródek / Psie Pole, polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Psim Polu o powierzchni 45 m2. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 001 zł54 m² 14 906,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Belveder Park 53m2 2 pokoje lux premium! Na sprzedaż piękne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze 7 z widokiem bocznym na sobótkę. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł40 m² 81 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Oferta tylko w sdp nieruchomości *** nowe mieszkanie dostępne od zaraz*** ul. Wyszyńskiego 56! Mieszkanie wykończone w standardzie premium. Wynajmowane po raz pierwszy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

699 999 zł54 m² 12 991,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje 53,88m2/balkon/ komórka lokatorska/ miejsce postojowe Róży Wiatrów Na sprzedaż komfortowe, rozkładowe jednopoziomowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

649 200 zł52 m² 12 569,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Muchobór wielki/lux./ogród70m2/autobus/hit/OKAZJA! Proponujemy Państwu na sprzedam w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, mieszkanie około 52 m2 usytuowane w dzielnicy Muchobór Wielki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

595 000 zł46 m² 12 795,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Kozanów/top/2pok./TARAS/LUX./KOMÓRKA/PARK/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy, w bliskim sąsiedztwie parku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

898 999 zł89 m² 10 146,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3POK./GARAŻ/OGRÓD80M/TARAS/PARTER/HIT Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 550 zł44 m² 57,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Please scroll down to English version. Oferta jest aktualna Na wynajem klimatyczne 2 -poziomowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym naosiedlu Zielona Przystań przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

390 000 zł31 m² 12 740,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie wykończone pod klucz - z dbałością o najmniejszy szczegół. Wszystkie meble i akcesoria są na gwarancji. Kuchnia wyposażona w sprzęt agd: *pojemną lodówkę *płytę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

798 950 zł74 m² 10 795,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny 2poziomy/balkon/parking/zieleń Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 75 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (58 m2) z balkonem i garderobą (lipa Piotrowska). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, w 5-piętrowym budynku. Jest nowe po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 950 zł66 m² 10 210,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Idealne mieszkanie dla Rodziny z balkonem/zakrzów Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Śrutowa

Nadodrze,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 332,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

WE speak english, english describe below Jeśli od życia wymagasz czegoś więcej, ta oferta jest dla Ciebie! opis nieruchomości: nowocześnie urządzone, narożne, dwustronne mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

799 999 zł63 m² 12 696,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Hit Muchobór Mały 4 pokoje Lux!. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni 62,65m2 (umeblowane, do zamieszkania). Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe z kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stabłowice,Wrocław

789 999 zł61 m² 12 847,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Hit / 3 pokoje / w cenie m.postojowe / Stabłowice. Posiadamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na Stabłowicach. Powierzchnia mieszkania: 61,48 m Układ funkcjonalny mieszkania: przedpokój: 7,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wojnów,Wrocław

524 999 zł45 m² 11 664 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Top okazja 2 pokoje / ogródek / Psie Pole, wojnów. Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Psim Polu o powierzchni 45 m2. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wyposażeniem widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł53 m² 15 075,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/ Gądów/ Jerzego Bajana Ilość pokoi: 2 Metraż: 52m Piętro: 3 Dodatkowe informacje: telewizor, zmywarka, szafa pod wymiar, łazienka z kabiną prysznicową, balkon, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

649 000 zł49 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie o powierzchni 49m2 na Szczepinie, w okolicach ulicy Kruszwickiej. Atuty mieszkania: - jasne i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

640 000 zł67 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 66,70 m , zlokalizowane przy ul. Kruczej, blisko centrum miasta. Lokal usytuowany jest na II piętrze budynku pochodzącego z lat 30-tych XX.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Jaworowa

Borek,Wrocław

769 000 zł66 m² 11 651,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Bardzo przytulne, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie na parterze o powierzchni 66 m2 + piwnica 7,4 m2 położone w bloku przy Alei Jaworowej. Cicho spokojnie i rodzinnie. Tylko 8 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

498 990 zł45 m² 11 051,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

U. Ekonomiczny / pełna komunikacja / 2 pokoje Polecamy na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość zlokalizowaną przy Parku Skowronim i Uniwersytecie Ekonomicznym. Nieruchomość ma dostęp do pełnej bazy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

529 999 zł55 m² 9 671,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Tanio/centrum/bema-W.SŁODOWA/PARKTOŁPY/BARLICKIEGO ŚWIETNA LOKALIZACJA 500M OD OGRODU BOTANICZNEGO! 3 pokoje Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oficerska

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne dwupokojowe mieszkanie tuż przy Sky Tower o powierzchni 60 metrów kwadratowych To przytulne i jasne mieszkanie znajduje się w kameralnym, nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

549 999 zł54 m² 10 280,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/kolista/2 pok/parter/duży taras/hit/top! okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

759 000 zł62 m² 12 275,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,83 m2 mieszczące się na cichym, zamkniętym osiedlu "brzozowe Zacisze" przy ul. Maślickiej we Wrocławiu. Mieszkanie, zlokalizowane na podwyższonym parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kluczborska

Śródmieście,Wrocław

598 990 zł57 m² 10 527,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Park tołpy / rozkład / os. kuchnia / komórka Polecamy na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu w świetnej lokalizacji okolice Nowowiejskiej / Wyszyńskiego. Budynek: plomba z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Małopanewska

Fabryczna,Wrocław

3 350 zł56 m² 59,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 września komfortowe klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie! Prezentowane mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji przy ulicy Małopanewskiej- 2 minuty spacerem od Magnolii, kauflandu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

3 449 zł47 m² 73,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hit / 2 pokoje / 47 m2/ Wysoki Standard / Biskupin Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia - Biskupin przy ul. Kazimierskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem klimatyczną kawalerkę w pięknej, odrestaurowanej kamienicy na Przedmieściu Oławskim. Lokalizacja: przedmieście Oławskie ul. Komuny Paryskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

476 999 zł34 m² 14 200,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Top Jagodno ul. Kajdasza Balkon Parking Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie 33,59m2 znajdujące się na Jagodnie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z 2021 r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

549 995 zł37 m² 14 986,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Top/jagodno/krzyki/strawińskiego/niski blok/balkon/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie na osiedlu Jagodno. Nieruchomość 36 m2 posiada duży balkon od strony zachodniej. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

529 991 zł55 m² 9 653,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bema-W. Słodowa/centrum/park tołpy/barlickiego/3p/hit świetna lokalizacja 500M od ogrodu botanicznego! 3 pokoje Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

549 991 zł54 m² 10 261 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top!/kozanów/kolista/2 pok/parter/duży taras/hit okazja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z tarasem 11m2, osobną łazienką , toaletą oraz kuchnią , mieszczące się na.